O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Виступ агітбригади ДЮП

1.934 visualizações

Publicada em

Сценарій виступу ДЮП

Publicada em: Educação
  • Seja o primeiro a comentar

Виступ агітбригади ДЮП

  1. 1. Виступ агітбригади ДЮП Звучить мелодія John Newman Love Me Again Учень 1: Дружина! Рівняйсь! Струнко! Наш девіз (усі): Вогонь не спотворить Людей і довкілля, - Відмінно ми знаємо пожежогасіння! Від спалаху вогника застережем! Аби не було у вас проблем! Для початку, як годиться, Ми вітаємо товариство: Вас, журі вельмишановне, І суперників достойних. Всіх, хто тут зібрався нині Вболівати за дружини, Хто не звик час марнувати, А прийшов перемагати. Жваві, активні, сумлінні, старанні, - Ми компетентні в пожежнім питанні! Виходить пан вогонь Звучить мелодія із фільму «Зоряні війни» Пан вогонь: Добрий день, пані й панове! Здрастуйте, будьте здорові! Звертається до вас пан Вогонь, знавець пожеж, справжній герой. Вогонь – це ворог нам і друг, Він може все – зігріти нас І запалити все навкруг. З тих пір горить вогонь В оселях і на святі, І завдяки вогню Щасливі ми й багаті. Але вогонь, ми знаємо усі, Багато лиха скоїв на землі. Це так, бо скільки сіл і міст зазнали того горя. Пан Вогонь: Наша розмова буде, друзі, Не про барвисті квіти у лузі, Не про зоряне небо влітку,
  2. 2. А про мою галасливу тітку… Ой, десь уже тріщить гілля, Хтось наближається здаля… Мабуть, вона сюди іде, Боюся, гаряче буде! Піду я поміч пошукаю, Сам злючу відьму не здолаю! З’являється пожежа під мелодію Привіт усім, хто любить сірники, Хто вогнища розводить залюбки, Хто від вогню у дім несе біду, До вас сьогодні в гості я іду. Де ти, моя подружко дорога? Іди сюди, бабусенько Яга! Коробка сірників в руках у тебе, - Якраз у мене в ній і є потреба! Звучить мелодія із фільма «Рожева пантера» Виходить Баба-яга з великою коробкою із написом «Сірники» Баба-яга Горить хай усе – від хмизу до ниток! Тож слухайте уважно мій урок, Як правильно пожежу розпалити, Тоді лиш добре буде все горіти! Спочатку ви по хаті побродіть. Понишпоріть і сірники знайдіть. І час не гайте – розпаліть вогонь, І не гасіть його. Боже боронь! Виходить агітбригада і Вогонь Вогонь О, стій, погана бабо, стій! Навчати цього ти не смій! Зі школярами про безпеку Вчимо ми правила нелегкі. А як біда прийшла у дім, На 101 тоді дзвонім! Звертаємось по допомогу, У рідну пожежну охорону! Баба-яга Ой, люди, це ж агітбригада! Вони пожежі не товариші, Та і мені вони не до душі. Пожежа і Баба-яга ховаються
  3. 3. Вогню боятися не треба, Якщо порядок в домі в тебе Якщо працюють справно речі: Магнітофони, праски, печі. І телевізор, газ. Плита – Пожежа в дім не завіта. Якщо в сім’ї маленькі діти Й не вміють сірники палити, То пустощі з вогнем завжди Привести можуть до біди. Дітей самих не покидайте І сірники від них ховайте. У світі безліч речовин: І спирт, і газ, Також бензин – Одну загальну рису мають: Із іскри навіть вибухають . Ці речовини пам’ятайте Й подалі від вогню ховайте! Всі виходять на сцену. Виконують пісню. Звучить: Инь-Янь «Камікадзе» Сегодня мы здесь собрались Пожарников дружины! Перед любою бедой Мы непобедимы! Всех мы хотим Вас призвать За жизнь свою бороться Только для этого Вам Слушать нас прийдеться! И мы Вам все расскажем и покажем Как избежать беды, Что-бы не видеть слезы! Припев: Мы пожарников бригада, Вместе каждый день от о дня! Мы пожарников бригада, Боремся мы против огня! Мы пожарников бригада Дальше с нами трусам нельзя! Мы пожарников бригада, Ничего не бойся! (2 раза)
  4. 4. Пам’ятайте дітлахи: Сірники не іграшки! Всім, хто грається з вогнем Не уникнути проблем! Якщо в лісі ви гуляли І багаття розкладали — Треба вогнище залити Щоб біди не наробити. Як не хочеш мати клопіт І великі збитки, Вимикай як ідеш з дому Електричну плитку. Увімкненні газ, телевізор чи праску Без нагляду залишати не слід. Пам’ятай це, будь ласка, бо від цього стільки бід! Якщо ж лихо не минуло І пожежа спалахнула — Цінних не втрачай хвилин, Телефонуй на 101. (демонстація знаку пожежної безпеки «Телефон для використання при пожежі) Вогонь: Отже, правила ми пригадали. Але ж є ще й і знаки. Учень Я знаю дорожні знаки, розділові знаки, ще знаки зодіаку, а про такі щось не чула. Учениця Ну тоді дивись і слухай ! (звучить композиція для фона. Члени команди по черзі демонструють знаки) Ці два знаки як брати, Придивись уважно ти: Перший знак забороняє вогонь відкритий. Там, де другий знак висить, заборонено курить, Це повинні знати і дорослі, й діти. Попереджувальний знак Треба дуже добре знать. Подивися і запам’ятай віднині: Де встановлено його, Не розпалюють вогонь, Бо там є легкозаймисті речовини. Ось іще один із них Попереджує усіх:
  5. 5. Може вибух статись, будьте обережні! Ну а ці підкажуть всім. Яким шляхом залишить дім, Якщо в ньому раптом спалахне пожежа. Пан Вогонь: Вивчіть правила пожежні, Будьте завжди обережні. Бо повинен знати кожний: Всі: Жартувати з вогнем не можна!

×