SlideShare uma empresa Scribd logo
1 de 2
Урок 7.
Практична робота 2. Складання алгоритмів опрацювання подій з
використання структури слідування та виконання їх у визначеному
навчальному середовищі виконання алгоритмів.
Цілі:
 навчальна: ознайомити учнів з правилами складання та виконання
алгоритмів у навчальному середовищі; сформувати практичні навички
роботи в навчальному середовищі;
 розвивальна: розвивати алгоритмічне і логічне мислення; формувати
вміння складати алгоритми; формувати вміння узагальнювати,
міркувати;
 виховна: виховувати відповідальність, самостійність.
Тип уроку: формування практичних умінь та навичок.
Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна
презентація.
Програмне забезпечення:редактор презентацій PowerPoint, Scratch
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Перевірка домашньогозавдання
ІІІ. Мотивацій навчальноїдіяльності
— Ви, напевне, вже хочете спробувати застосувати здобуті знання на
практиці. Але для цього потрібно пригадати основні терміни й поняття.
IV. Відтвореннята коригуванняопорних знань
Інтерактивна вправа «допуск»
Учитель ставить запитання, на які учні відповідають по черзі, не встаючи зі
своїх місць. Підводяться тільки ті учні, які не змогли відповісти на запитання. Після
першого кола допуску в класі стоять лише кілька учнів. Учитель пропонує класу не
залишати товаришів у біді, пропонує учням кинути «рятувальні кола», — поставити
їм запитання, які вже звучали сьогодні. Рятувальна операція триває доти, доки
кожен учень не дасть правильної відповіді. Важливо, щоб вправа проводилась без
тиску, створювала ситуацію успіху, зміцнювала в дітей переконаність, що їм це під
силу.
Орієнтовний перелік запитань
— Що таке алгоритм?
— Хто або що може бути виконавцем алгоритму?
— Які ви знаєте форми подання алгоритму?
— Яка форма подання алгоритму є найзручнішою? Чому?
— Чи можна уявити життя без виконання алгоритмів?
— Що таке програма?
— Що таке середовище виконання алгоритму?
— Які бувають структури алгоритму?
— Що означає структура слідування?
— Чи може в структурі слідування якась команда починатися словом «якщо»?
— Який алгоритм називаємо лінійним?
V. Виконання практичноїроботи
Практична робота № 2 «Складання алгоритмів опрацювання подій з
використання структури слідування та виконання їх у визначеному
навчальному середовищі виконання алгоритмів».
Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
Завдання для практичної роботи
VI. Домашнє завдання
Підручник ст. 50-52
VII. Підсумки уроку
VIIІ Оцінюванняроботи учнів

Mais conteúdo relacionado

Destaque (9)

24
2424
24
 
26
2626
26
 
19
1919
19
 
Starlit Presentation
Starlit PresentationStarlit Presentation
Starlit Presentation
 
10
1010
10
 
16
1616
16
 
23
2323
23
 
22
2222
22
 
11
1111
11
 

Semelhante a 07

конспект уроку
конспект урокуконспект уроку
конспект урокуCshkilniy
 
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку в
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку вдіхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку в
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку вАлексей Тимошенко
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктlily_zbar
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктlily_zbar
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктlily_zbar
 
конспект урока з математики для 5а класа
конспект урока з математики для 5а класаконспект урока з математики для 5а класа
конспект урока з математики для 5а класаVasileUrsaki
 
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...Дмитро Загура
 
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...Дмитро Загура
 
основи алгоритмізації
основи алгоритмізаціїоснови алгоритмізації
основи алгоритмізаціїadamval33
 
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженнямДмитро Загура
 

Semelhante a 07 (20)

конспект уроку
конспект урокуконспект уроку
конспект уроку
 
урок 5
урок 5урок 5
урок 5
 
урок 3
урок 3урок 3
урок 3
 
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку в
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку вдіхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку в
діхтяренкоудосконалення форм та методів проведення уроку в
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням ікт
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням ікт
 
сучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням іктсучасний урок з використанням ікт
сучасний урок з використанням ікт
 
урок 4
урок 4урок 4
урок 4
 
47
4747
47
 
конспект урока з математики для 5а класа
конспект урока з математики для 5а класаконспект урока з математики для 5а класа
конспект урока з математики для 5а класа
 
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 16. Практична робота 4. Складання та виконання алгоритмів...
 
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...
7 клас. Морзе. Урок 13. Практична робота 3. Складання та виконання алгоритмів...
 
основи алгоритмізації
основи алгоритмізаціїоснови алгоритмізації
основи алгоритмізації
 
Конспекти уроків
Конспекти уроків Конспекти уроків
Конспекти уроків
 
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням
7 клас. Морзе. Урок 14. Алгоритми з розгалуженням
 
рефлексія 3 клас
рефлексія 3 класрефлексія 3 клас
рефлексія 3 клас
 
урок 2
урок 2урок 2
урок 2
 
175
175175
175
 
04
0404
04
 
03
0303
03
 

Mais de Ірина Деренівська (20)

Random 150304041813-conversion-gate01
Random 150304041813-conversion-gate01Random 150304041813-conversion-gate01
Random 150304041813-conversion-gate01
 
Book
BookBook
Book
 
5 31
5 315 31
5 31
 
5 29
5 295 29
5 29
 
5 28
5 285 28
5 28
 
5 27
5 275 27
5 27
 
5 26
5 265 26
5 26
 
5 0
5 05 0
5 0
 
4 25
4 254 25
4 25
 
4 24
4 244 24
4 24
 
4 23
4 234 23
4 23
 
4 22
4 224 22
4 22
 
4 21
4 214 21
4 21
 
4 20
4 204 20
4 20
 
4 19
4 194 19
4 19
 
4 18
4 184 18
4 18
 
4 0
4 04 0
4 0
 
3 17
3 173 17
3 17
 
3 16
3 163 16
3 16
 
3 15
3 153 15
3 15
 

Último

Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняПроблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняtetiana1958
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxOlgaDidenko6
 
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.pptpsychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.pptOlgaDidenko6
 
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfатестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfhome
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"tetiana1958
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxOlgaDidenko6
 
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdfІваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdfhome
 
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.pptаналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.pptJurgenstiX
 
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніestet13
 
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptxГорбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptxOlgaDidenko6
 
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptxоцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptxbagniylarisa15
 
Defectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptxDefectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptxOlgaDidenko6
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаAdriana Himinets
 

Último (14)

Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішенняПроблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
Проблеми захисту лісу в Україні та шляхи вирішення
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
Габон
ГабонГабон
Габон
 
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.pptpsychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
psychologistpresentation-230215175859-50bdd6ed.ppt
 
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdfатестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
атестація 2023-2024 Kewmrbq wtynh GNJ.pdf
 
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
Відкрита лекція на тему: "Сидерати - як спосіб виживання"
 
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptxСупрун презентація_presentation_for_website.pptx
Супрун презентація_presentation_for_website.pptx
 
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdfІваніщук Надія Вікторівна атестація  .pdf
Іваніщук Надія Вікторівна атестація .pdf
 
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.pptаналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
аналептики та антидепресанти.шгшгпшгп.ppt
 
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війніРоль українців у перемозі в Другій світовій війні
Роль українців у перемозі в Другій світовій війні
 
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptxГорбонос 2024_presentation_for_website.pptx
Горбонос 2024_presentation_for_website.pptx
 
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptxоцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
оцінювання дітей з особливими освітніми потребами у ЗЗСО.pptx
 
Defectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptxDefectolog_presentation_for_website.pptx
Defectolog_presentation_for_website.pptx
 
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна ГудаБалади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
Балади про Робіна Гуда. Аналіз образу Робіна Гуда
 

07

  • 1. Урок 7. Практична робота 2. Складання алгоритмів опрацювання подій з використання структури слідування та виконання їх у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів. Цілі:  навчальна: ознайомити учнів з правилами складання та виконання алгоритмів у навчальному середовищі; сформувати практичні навички роботи в навчальному середовищі;  розвивальна: розвивати алгоритмічне і логічне мислення; формувати вміння складати алгоритми; формувати вміння узагальнювати, міркувати;  виховна: виховувати відповідальність, самостійність. Тип уроку: формування практичних умінь та навичок. Обладнання та наочність: дошка, комп’ютери, підручники, навчальна презентація. Програмне забезпечення:редактор презентацій PowerPoint, Scratch Хід уроку І. Організаційний етап ІІ. Перевірка домашньогозавдання ІІІ. Мотивацій навчальноїдіяльності — Ви, напевне, вже хочете спробувати застосувати здобуті знання на практиці. Але для цього потрібно пригадати основні терміни й поняття. IV. Відтвореннята коригуванняопорних знань Інтерактивна вправа «допуск» Учитель ставить запитання, на які учні відповідають по черзі, не встаючи зі своїх місць. Підводяться тільки ті учні, які не змогли відповісти на запитання. Після першого кола допуску в класі стоять лише кілька учнів. Учитель пропонує класу не залишати товаришів у біді, пропонує учням кинути «рятувальні кола», — поставити їм запитання, які вже звучали сьогодні. Рятувальна операція триває доти, доки кожен учень не дасть правильної відповіді. Важливо, щоб вправа проводилась без тиску, створювала ситуацію успіху, зміцнювала в дітей переконаність, що їм це під силу. Орієнтовний перелік запитань — Що таке алгоритм? — Хто або що може бути виконавцем алгоритму? — Які ви знаєте форми подання алгоритму? — Яка форма подання алгоритму є найзручнішою? Чому? — Чи можна уявити життя без виконання алгоритмів?
  • 2. — Що таке програма? — Що таке середовище виконання алгоритму? — Які бувають структури алгоритму? — Що означає структура слідування? — Чи може в структурі слідування якась команда починатися словом «якщо»? — Який алгоритм називаємо лінійним? V. Виконання практичноїроботи Практична робота № 2 «Складання алгоритмів опрацювання подій з використання структури слідування та виконання їх у визначеному навчальному середовищі виконання алгоритмів». Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером. Завдання для практичної роботи VI. Домашнє завдання Підручник ст. 50-52 VII. Підсумки уроку VIIІ Оцінюванняроботи учнів