O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi

72 visualizações

Publicada em

1. Nedir ? Kazan – kazandır prensibiyle çalışan, üyelerin birbirlerinin web siteleri ziyaret ettiği hit sitesidir.
2. Farklı Ziyaretçiler : Surf listesinde olan web sitesini en fazla 4 saatte 1 görebilirsiniz, yani web sitesi aynı ip den günde en fazla 6 organik hit alabilir.
3. 7/24 Otosurf : Sistemi sürekli açık bırakın, o hiç durmadan size ziyaretçi kazandırır.
4. Çok Kazandıran Otosurf : %90 kazanma hakkı
5. Otosurf Bonusu : Dün yaptığınız otosurf adeti kadar, bugün altın kazanırsınız.
6. Sabit olmayan ziyaretçi süresi : Ekli sitelerin ziyaret edilme süreleri 18 saniyeden 180 saniyeye kadar ayarlanabilir. 1 Altın 18 saniye 10 altın 180 saniyedir.
7. Gizli Ziyaretçi : Ziyaret edilen sitenin sayaçlarında referans adresi olarak www.foreverautohits.com görünmez.
8. Karşılıklı Yorumlaşma : Sitenize ait sayfalara yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz.
9. Çoklu URL sistemi : Sitenize ait 5 sayfaya kadar grup listesi yapıp, ardı ardına ziyaret ettirebilirsiniz.
10. Yeni üye olan herkese 100 altın ve 7 gün geçerli VIP üyelik HEDİYE !
11. Site karşılaştırma : Sitenize oy verdirin, ziyaretçi kazanın.

Publicada em: Internet
  • Seja o primeiro a comentar

Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi

  1. 1. Ücretsiz ve pratik ziyaretçi ve yorum değişim sistemi! 1. Nedir ? Kazan – kazandır prensibiyle çalışan, üyelerin birbirlerinin web siteleri ziyaret ettiği hit sitesidir. 2. Farklı Ziyaretçiler : Surf listesinde olan web sitesini en fazla 4 saatte 1 görebilirsiniz, yani web sitesi aynı ip den günde en fazla 6 organik hit alabilir. 3. 7/24 Otosurf : Sistemi sürekli açık bırakın, o hiç durmadan size ziyaretçi kazandırır. 4. Çok Kazandıran Otosurf : %90 kazanma hakkı 5. Otosurf Bonusu : Dün yaptığınız otosurf adeti kadar, bugün altın kazanırsınız. 6. Sabit olmayan ziyaretçi süresi : Ekli sitelerin ziyaret edilme süreleri 18 saniyeden 180 saniyeye kadar ayarlanabilir. 1 Altın 18 saniye 10 altın 180 saniyedir. 7. Gizli Ziyaretçi : Ziyaret edilen sitenin sayaçlarında referans adresi olarak www.foreverautohits.com görünmez. 8. Karşılıklı Yorumlaşma : Sitenize ait sayfalara yorum yapılmasını sağlayabilirsiniz. 9. Çoklu URL sistemi : Sitenize ait 5 sayfaya kadar grup listesi yapıp, ardı ardına ziyaret ettirebilirsiniz. 10. Yeni üye olan herkese 100 altın ve 7 gün geçerli VIP üyelik HEDİYE ! 11. Site karşılaştırma : Sitenize oy verdirin, ziyaretçi kazanın.

×