O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Жінки
Жінки
«Добре»

Це слово жінки використовують в кінці суперечки, як
аргумент, коли вони праві, і чоловік повинен замовчати!
Жінки
«П’ять хвилин»

Якщо вона одягається, то це точно півгодини. Але!!! п'ять
хвилин це дійсно всього п'ять хвилин, якщо...
Жінки
«Нічого»

Це затишшя перед бурею. Це означає, "щось", і
ви повинні бути напоготові. Аргументи, які
починаються з "ні...
Жінки
«Ну давай!»

Це провокація, а не дозвіл, НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО!!!
Жінки
«Гучне зітхання»

Хоча насправді це не слово, а гучний подих. Чоловіки часто неправильно розуміють
невербальні висло...
Жінки
«Все нормально…»

Це одна з найнебезпечніших заяв, які жінка може зробити
чоловіку. «Все нормально» означає, що вона...
Жінки
«Дякую»

Це слово, яке жінки найменше
використовуютьу своєму лексиконі. Якщо
жінка подякувала вам - не задавайте зап...
Жінки
«Не хвилюйся, я все розумію!»

Ще одна небезпечна заява, що означає те, що жінка попросила
чоловіка зробити щось дек...
Жінки
«10 жіночих запитань,
які ненавидять чоловіки»
1. «А ти мене любиш?»

6. «Я дуже товста?»

2. «Як сильно ти мене люб...
Чоловіки
Чоловіки
«Добре»
FINE

Це добре... Ні, ну чесно! Не намагайтеся
читати щось між рядків.
Чоловіки
«Нічого»
«Нічого» це не правильно, але чоловік не хоче сперечатися.
Або ... він дійсно не думає ні про що. Чолові...
Чоловіки
«Ну давай!»

Дійсно. Давай! Вийдіть ввечері з дівчатами або щось
інше. Ваш чоловік вже уявляє собі приємний вечір...
Чоловіки
«Не важливо»

Хлопці кажуть ці слова в помсту. Вони знають, як
неприємно, коли жінки використовують це
слово, так...
Чоловіки
«Все нормально»

«Справді, все добре. Я вже забув, що там було. І, дорога, ти б могла посунутись трохи
вліво, бо ...
Чоловіки
«Вибач»
Хлопці не особливо і знають, що означають ці слова. Для
хлопців, «Вибач» є свого роду магічною фразою Вуд...
Чоловіки
«10 чоловічих фраз,
які ненавидять жінки»
1. «А ось і рахунок, з тебе 55
гривень»
2. «Скільки хлопців в тебе було...
Men and Women Words
Men and Women Words
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Men and Women Words

338 visualizações

Publicada em

Publicada em: Diversão e humor
 • Login to see the comments

Men and Women Words

 1. 1. Жінки
 2. 2. Жінки «Добре» Це слово жінки використовують в кінці суперечки, як аргумент, коли вони праві, і чоловік повинен замовчати!
 3. 3. Жінки «П’ять хвилин» Якщо вона одягається, то це точно півгодини. Але!!! п'ять хвилин це дійсно всього п'ять хвилин, якщо ви тільки що отримали ще 5 хвилин, щоб спостерігати за грою, перш ніж допомагати їй по дому.
 4. 4. Жінки «Нічого» Це затишшя перед бурею. Це означає, "щось", і ви повинні бути напоготові. Аргументи, які починаються з "нічого" зазвичай закінчуються «Добре!".
 5. 5. Жінки «Ну давай!» Це провокація, а не дозвіл, НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО!!!
 6. 6. Жінки «Гучне зітхання» Хоча насправді це не слово, а гучний подих. Чоловіки часто неправильно розуміють невербальні вислови. "Гучне зітхання" означає, що вона думає, що ти ідіот і дивується, чому вона витрачає свій час, стоячи тут і сперечаючись з тобою через «нічого».
 7. 7. Жінки «Все нормально…» Це одна з найнебезпечніших заяв, які жінка може зробити чоловіку. «Все нормально» означає, що вона хоче, щоб ви думали довго і важко, перш ніж вирішити, як і коли ви будете платити за свою помилку.
 8. 8. Жінки «Дякую» Це слово, яке жінки найменше використовуютьу своєму лексиконі. Якщо жінка подякувала вам - не задавайте запитань, просто скажіть «будь ласка» і виходьте з кімнати повільно, не обертаючись.
 9. 9. Жінки «Не хвилюйся, я все розумію!» Ще одна небезпечна заява, що означає те, що жінка попросила чоловіка зробити щось декілька разів, але зараз робить це сама. Це пізніше призведе до того, що чоловік запитає: «Що трапилося?» І тоді відповідь жінки обернеться на «Нічого!» Ну а далі ви вже знаєте…
 10. 10. Жінки «10 жіночих запитань, які ненавидять чоловіки» 1. «А ти мене любиш?» 6. «Я дуже товста?» 2. «Як сильно ти мене любиш?» 7. «Чи йде мені ця сукня?» 3. «За що ти мене любиш?» 8. «Ти нічого не помічаєш?» 4. «Тобі зі мною добре?» 9. «А де ти був? Хто дзвонив?» 5. «Про що ти зараз думаєш?» 10. «Ну розкажи що-небудь!»
 11. 11. Чоловіки
 12. 12. Чоловіки «Добре» FINE Це добре... Ні, ну чесно! Не намагайтеся читати щось між рядків.
 13. 13. Чоловіки «Нічого» «Нічого» це не правильно, але чоловік не хоче сперечатися. Або ... він дійсно не думає ні про що. Чоловіки дзен-істоти. Вони дійсно можуть думати ні про що. Частіше, однак, чоловік думає про щось дурне (як роздуми, чому жінки люблять ходити по магазинах або чому в Чернівцях не ростуть кокоси) або небезпечне (як, цікаво, інші гарячі дівчата виглядають голими) і знає, що краще сказати «нічого», ніж поділитися цими думками з вами.
 14. 14. Чоловіки «Ну давай!» Дійсно. Давай! Вийдіть ввечері з дівчатами або щось інше. Ваш чоловік вже уявляє собі приємний вечір з друзями, футболом і пивом!
 15. 15. Чоловіки «Не важливо» Хлопці кажуть ці слова в помсту. Вони знають, як неприємно, коли жінки використовують це слово, так і хлопці використовують його назад, як дратуюча папуга.
 16. 16. Чоловіки «Все нормально» «Справді, все добре. Я вже забув, що там було. І, дорога, ти б могла посунутись трохи вліво, бо ти закриваєш телевізор».
 17. 17. Чоловіки «Вибач» Хлопці не особливо і знають, що означають ці слова. Для хлопців, «Вибач» є свого роду магічною фразою Вуду, на кшталт «абракадабра" або "фокус-покус", яка має дивовижну здатність змусити жінку припинити суперечку і перестати бути балакучою машиною. Вони передають ці знання до кожного нового покоління в таємному ритуалі мужності. Про що, ви думаєте, говорять батько з сином? ;)
 18. 18. Чоловіки «10 чоловічих фраз, які ненавидять жінки» 1. «А ось і рахунок, з тебе 55 гривень» 2. «Скільки хлопців в тебе було до мене?» 3. «Чому не ходиш на підборах?» 4. «Яка твоя наеротичніша фантазія?» 5. «Куди хочеш-туди і підемо» 6. «Я був зайнятий! Я працював!» 7. «Ты не бачила, де мої шкарпетки?» 8. «Нова зачіска нормальна, але раніше було краще» 9. «А моя мама не так сорочки прасує/пироги пече» 10. «Ти молодчинка, сама впораєшся!»

×