O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Evtushok

887 visualizações

Publicada em

Євтушок Олександр Володимирович –літературний критик, письменник, журналіст, науковець, член Національної спілки письменників України.
Лауреат 3-ї премії літературного конкурсу для молоді фонду «Смолоскип» 2004 року.
Обласна премія імені Світочів 2013 р.

Publicada em: Educação
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Evtushok

  1. 1. Знак зодіакуЗнак зодіаку – Риба. Улюблені твариниУлюблені тварини - собаки (особливо вівчарки), коти (надто коти, а не киці). А ще коні та вовки. ХобіХобі - був фанатом футболу. А серйозне хобі - це історія ІІ Світової війни та кіноманія (книги - це саме собою). Улюблені місця відпочинкуУлюблені місця відпочинку - де добре, там і відпочинок. А ще люблю Львів та Стамбул. Улюблений письменникУлюблений письменник - улюблених письменників кілька - але це переоцінюєш з часом. Є улюблені книги. Улюблений акторУлюблений актор - раніше поза конкуренцією був Мет Деймон… Улюблена пісняУлюблена пісня - Massive Attack, Portishead, Tricky. Улюблена страваУлюблена страва - я люблю палене - тому м'ясо, риба.
  2. 2. Народився 28 лютого 1975 року в селищі Зоря Рівненського району. Закінчив бібліотечно- бібліографічний факультет Рівненського державного інституту культури, працював бібліотекарем. У 2003 році отримав стипендію за програмою підтримки діячів культури Рівненщини. Лауреат конкурсу молодих літераторів «Смолоскип».
  3. 3. У 2006 році Олександр Євтушок став володарем гранту обдарованій молоді у галузі літератури голови облдержадміністрації та голови обласної ради. У У 2007 році письменник був учасником 14-го Форуму Видавців та Другого Міжнародного літературного фестивалю. Співупорядник альманаху рівненської літературної молоді «Наше коло» (2004), антології «Літературна Рівненщина» (2004). Окрім літератури вивчає історію ІІ Світової війни.
  4. 4.  Рома та Дмитро Трироги (2002).  Пиво з абрикосів  (2011).
  5. 5.  2004 р. Олександр Євтушок -володар ІІІ премії у номінації «Проза» від видавництва «Смолоскип».  2012 р. - переможець обласного щорічного конкурсу «Краща книга Рівненщини 2012 року» в номінації «Краще видання для молоді» за роман «Пиво з абрикосів».
  6. 6. У 2013 році бібліотекарем обласної універсальної наукової бібліотеки Юлією Ковальчук реалізовано проект «Створення аудіокниги за повістю Олександра Євтушка «Пиво з абрикосів» за кошти гранту голови обласної державної адміністрації та обласної ради.
  7. 7. Роман «Д і М»Роман «Д і М» «Олександр Євтушок – вже не новачок в літературі, проте він ще надалі шукає себе, і в мові, і в сюжеті. Його новий роман «Д-і-М» - це крім усього ще й чергова історія кохання. А подібні історії ще з часів Ромео та Джульєтти не мають щасливого кінця. І Олександр Євтушок теж не сходить з проторованого класиками шляху в описі найскладнішого – людських взаємин.» Олександр Ірванець

×