O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Grāmatu apskats “Dod dzīvei laiku…”

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Rakstniecei
Ingai Ābelei – 50
KRĀSLAVAS NOVADA CENTRĀLAJĀ
BIBLIOTĒKĀ
GRĀMATU APSKATS
Ābele, Inga. Akas māja. - Rīga : Atēna, 1999
Šis stāstu krājums ir autores pirmais prozas darbs. Pirmā, bet
rakstīta ar gl...
Ābele, Inga. Atgāzenes stacijas zirgi. - Rīga : Atēna,
2006
Šai grāmatā apkopoti simts autores dzejas un dzejprozas darbi.
Anúncio
Anúncio

Confira estes a seguir

1 de 11 Anúncio

Grāmatu apskats “Dod dzīvei laiku…”

Baixar para ler offline

Rakstniecei Ingai Ābelei – 50

Krāslavas novada centrālā bibliotēka
2022. gada oktobris

Rakstniecei Ingai Ābelei – 50

Krāslavas novada centrālā bibliotēka
2022. gada oktobris

Anúncio
Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Mais de Krāslavas novada centrālā bibliotēka (20)

Anúncio

Grāmatu apskats “Dod dzīvei laiku…”

 1. 1. Rakstniecei Ingai Ābelei – 50 KRĀSLAVAS NOVADA CENTRĀLAJĀ BIBLIOTĒKĀ GRĀMATU APSKATS
 2. 2. Ābele, Inga. Akas māja. - Rīga : Atēna, 1999 Šis stāstu krājums ir autores pirmais prozas darbs. Pirmā, bet rakstīta ar gluži vai mistiskas pieredzes vadītu roku. Izsmalcināta, bet ne elitāra. Eleganta, bet ne manierīga.
 3. 3. Ābele, Inga. Atgāzenes stacijas zirgi. - Rīga : Atēna, 2006 Šai grāmatā apkopoti simts autores dzejas un dzejprozas darbi.
 4. 4. Ābele, Inga. Austrumos no saules un ziemeļos no zemes : dienasgrāmatas un ceļojumu apraksti. - [Rīga] : Atēna, 2005 Dokumentālā proza - vienīgais šāda žanra Ingas Ābeles darbs. Kā jau vēsta nosaukums, tās ir dienasgrāmatas un ceļojuma piezīmes, kurās autore nebaidās no sabiedrības nosodījuma un ir gatava atklāt gan skaisto, gan tumšo savā dzīvē.
 5. 5. Ābele, Inga. Balta kleita. - Rīga : Dienas Grāmata, [2020] Deviņas sievietes, deviņi stāsti. Un — deviņas drāmas, bet bez melodramatiskām putām un sentimentālas jūteļošanās. Ingai Ābelei piemīt reti sastopamais talants neliela apjoma tekstā izstāstīt vairāk, nekā tajā ir izlasāms.
 6. 6. Ābele, Inga. Duna. - Rīga : Dienas Grāmata, 2017 Vēstures romānu sērijā "Mēs. Latvija, XX gadsimts" klajā laistais Ingas Ābeles romāns "Duna" vēsta par 1949. gadu Rīgā, Sēlijā un Latgalē. Daugava, cilvēku un sugas rikšotāju likteņi.
 7. 7. Ābele, Inga. Izlase. - Rīga : Zvaigzne ABC, [2008]
 8. 8. Ābele, Inga. Kamenes un skudras. - Rīga : Dienas Grāmata, 2010 Šis ir trešais rakstnieces I. Ābeles stāstu krājums. Tie ir stāsti par cilvēka dabu un cilvēku dabā no dažādiem skatpunktiem.
 9. 9. Ābele, Inga. Klūgu mūks. - Rīga : Dienas Grāmata, 2014 Romāns "Klūgu mūks" ir stāsts par pirmo Latgales latviešu baznīckungu un lidotāju debesu alkām, par cilvēka sirds un saprāta ceļiem, par grēku un piedošanu.
 10. 10. Ābele, Inga. Paisums. - Rīga : Dienas Grāmata, 2008 Ingas Ābeles romāns PAISUMS – ir vēstījums par to, kāpēc esam tik atkarīgi no pagātnes pat tad, ja tā padarījusi mūs par citiem.
 11. 11. Ābele, Inga. Sniega laika piezīmes. - Rīga : Atēna, 2004

×