O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 7 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Mais recentes (20)

Anúncio

MCTA41.pdf

  1. 1. K a b l o v e B o r u G e ç i ş S i s t e m l e r i EN 45545 w w w . m c t t l c . c o m i n f o @ m c t t l c . c o m 0 5 4 9 2 6 0 0 0 8 8
  2. 2. TLC Kablo ve Boru Geçiş Sistemleri, 2007’den beri sanayimizin ihtiyaçlarına y erli, hız lı v e amaca yönelik çözümler sunmaktadır.
  3. 3. DG Sistemi İhtiyaca özel duvar geçiş sitemlerimiz sayesinde kablo ve boru geçiş sistemleri için e s n e k çözümler üretiyoruz.
  4. 4. Modüller MCT-TLC modülleri; yangına, patlamaya, sıcaklık değişimlerine, yıpranmaya, yaşlanmaya, radyasyon ve kemirgenler gibi dış etkenlere karşı d ay a n ı k l ı EPDM’den yapılmıştır.
  5. 5. Kıskı (Sıkıştırma) MCT-TLC kıskı ürünler, 120 mm veya 60 mm genişliğinde olan çerçevelerin içindeki modülleri, kablo ve boru çaplarına göre mekanik olarak sıkıştırarak s ı zd ı r m a z l ı k sağlar.
  6. 6. Çerçeveler K u l l a n ı m a m a c ı n a b a ğ l ı olarak çelik kasa üzerine EPDM kaplı veya çelik kaynaklı olarak üretilir.
  7. 7. Özel Ürünler Yüksek Basınç Dalga Kılavuzu ve Busbar Tren ve Metro MCT-TLC ürünleri, teknik gereksinimlere ve tasarımlara uygun olarak adapte edilir. Ö ze l t a s a r ı m l a r ile hizmetinizdeyiz.

×