O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Krāsojamās lapas Ziemassvētki
Kolekcija rasējumus melnā un baltā krāsošana ar attēliem Ziemassvētkiem. Ainas, kas saistīta...
sniegavīrs
Angels
dāvanu zeķes un konfektes pakārt pie kamīna
Ziemassvētku valle
Ziemassvētku zvans
Ziemassvētku eglīte
konfektes niedru
ziemeļbriedis
Mickey Mouse
Sniegavīrs sakot, sveiki
Salatētis
Ziemassvētku vainags
Dāvanu iepakojums
Ziemassvētku zvaigzne
Ziemassvētku eglīte
Salatētis
Salatētis
eņģelis
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Krāsojamās lapas Ziemassvētki - www.krasojamagramata.com

7.180 visualizações

Publicada em

Apkopošanas lejupielādēt, izdrukāt un dot bērniem. Kolekcija attēlu zīmējumu melnā un baltā krāsā, ar tipisku Ziemassvētku attēlu uz krāsojumu. tipical ainas, kas ir saistīti ar šo brīvdienas, ko var izdrukāt uz mājas printeri bērniem un krāsas uz krāsu. Zīmējumi ir gatavi sūtīt drukas un krāsu. Noderīga mātēm saviem bērniem vai skolotājiem par bērniem skolā.

Publicada em: Educação
 • Seja o primeiro a comentar

Krāsojamās lapas Ziemassvētki - www.krasojamagramata.com

 1. 1. Krāsojamās lapas Ziemassvētki Kolekcija rasējumus melnā un baltā krāsošana ar attēliem Ziemassvētkiem. Ainas, kas saistītas ar šo brīvdienas, ko var izdrukāt uz printera par bērniem uz krāsu. Zīmējumi ir gatavi sūtīt tieši uz drukas un krāsošana ar rokām. Mēs iesakām darbību, lai jūsu bērniem, lai būtu jautri un izklaidēt ar šiem zīmējumiem. Darbība, kas palīdz attīstīt bērnu motoriku un koordināciju. Tas ir kaut kas ir izglītības un smieklīgi tajā pašā laikā. Visas bildes var izdrukāt melnā un baltā printeri krāsošanai uz papīra. Mājas lapā attēliem: http://www.krasojamagramata.com/krasojamas-lapas-ziemassvetki/ Ziemassvētku bērnu zīmējumi irpielāgošanu klasiskās krāsojamās grāmatas, kas ir pārveidots ciparu formātā, melnā un baltā krāsā, un tiek piedāvāti gleznot krāsas internetā internetā vai izdrukāt mājās un krāsošana ar rokām. Labā ziņa ir tā, ka jūs varat izdrukāt tik daudz reižu, cik vēlaties. Es ceru, ka šo krāsvielu lapās Ziemassvētku palīdzēs jūsu bērniem, lai būtu jautri laiku. Pēc tam jūs varat izmantot krāsainas lapas un izmantot tos kā sienas apdares jūsu bērnu istabas spēlē, lai dotu jaunu stilu katru gadu. Skolotājiem un pedagogiem šie attēli var būt noderīga, lai personām darīt savu vingrinājumi. Dokuments ir gatavs drukāt tieši. Dzēst šo pirmo lapu, un jūs varat dot zīmējumi saviem bērniem. Es esmu mēģinājis, lai būtu viens no katra no raksturīgākajām Ziemassvētku tēmām, piemēram, Santa Claus, Ziemassvētku egles, rotājumi un tamlīdzīgas lietas. Standartelektrodos mājas lapas jūs atradīsiet vairāk satura.
 2. 2. sniegavīrs
 3. 3. Angels
 4. 4. dāvanu zeķes un konfektes pakārt pie kamīna
 5. 5. Ziemassvētku valle
 6. 6. Ziemassvētku zvans
 7. 7. Ziemassvētku eglīte
 8. 8. konfektes niedru
 9. 9. ziemeļbriedis
 10. 10. Mickey Mouse
 11. 11. Sniegavīrs sakot, sveiki
 12. 12. Salatētis
 13. 13. Ziemassvētku vainags
 14. 14. Dāvanu iepakojums Ziemassvētku zvaigzne
 15. 15. Ziemassvētku eglīte
 16. 16. Salatētis
 17. 17. Salatētis
 18. 18. eņģelis

×