O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
ПРОЕКТ
НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!
Презентація ідеї Проекту
Про Проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!»
Місія Проекту: створити новий цікавий простір у дворі школи №80 (Печерський
район) д...
Про Проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!»
Що конкретно Проект змінює у місті?
На прикладі цього Проекту група «САМОВРЯДУВАННЯ ...
Наша цільова аудиторія
Група №1
Учні школи різного віку, діти які проживають у мікрорайоні
Група №2
Батьки учнів, активні ...
Наше вирішення проблеми
Група №1
Проект вирішує проблему проведення вільного часу школярів після
уроків, створення нових с...
Наш секретний рецепт, без якого Проект не може зробити хтось інший,
або чому ми зможемо зробити це класно
1. Проект зможе ...
Конкуренція (якщо є)
Хто ще є на ринку/в середовищі
Конкуренти:
• центри розваг у розважальних центрах;
• сучасні дитячі п...
Етапи розвитку проекту
(в межах 12 місяців та на перспективу)
1 етап — травень 2015 р.:
Збір учасників Проекту. Оголошення...
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Варіанти конструкторських рішень
Як сьогодні Я може бути
Команда на радники Проекту
Ідея Проекту народилась у травні 2015 року на базі діяльності групи
«САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» у...
Фінансування
Як ми зазначили раніше фінансування Проекту буде поступовим.
На першому етапі необхідно — близько 65 тис. грн...
Чому наш проект?
Соціальний ефект Проекту полягає у залученні учнів, батьків та
мешканців території при створенні власного...
IT-складова
• Створення власного сайту Проекту з можливістю розширення від
однієї школи до залучення інших шкіл міста, мож...
Енергоефективність
• У Проекті «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» передбачено використання
додаткового освітлення для комплексу. Т...
Контакти
Дякуємо за увагу до Проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!»
Наши контакти:
Сайт Проекту групи «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Нове обличчя моєї школи

825 visualizações

Publicada em

Нове обличчя моєї школи

Publicada em: Arte e fotografia
 • Seja o primeiro a comentar

Нове обличчя моєї школи

 1. 1. ПРОЕКТ НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ! Презентація ідеї Проекту
 2. 2. Про Проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» Місія Проекту: створити новий цікавий простір у дворі школи №80 (Печерський район) для школярів і батьків, «відірвати» школярів від гаджетів і залучити їх до реального спілкування і розвитку в рамках шкільного двору. Поширення Проекту на інші шкільні двори м. Києва. Проект активістів і членів групи «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» для поліпшення благоустрою та оформлення шкільних дворів м. Києва.
 3. 3. Про Проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» Що конкретно Проект змінює у місті? На прикладі цього Проекту група «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» хоче об’єднати громадських активістів, громадські організації, керівництво школи та батьківський комітет, учнів школи, мешканців району, незалежних дизайнерів та волонтерів, підприємців Печерська у створенні цікавого міста для розвитку дітей мікрорайону на базі шкільного двору. Наша група співпрацює з керівництвом школи №80, тому базою для створення Проекту обрана ця школа. Мета Проекту створити у мікрорайоні єдиний простір для розвитку дітей, цікавого міста для проведення активного відпочинку, спілкування дітей різного віку та їх батьків. Ми хочемо, щоб цім прикладом скористалися активісти у інших районах Києва та згодом з’явилися цікаві, сучасні європейські центри для активного вуличного розвитку дітей та молоді. Усі ініціативи будуть об’єднані на єдиному сайті для обміну досвідом, де кожен зможе вибрати собі місце для проведення часу не тільки у дворі своєї школи, а у дворі іншої школи (яку переобладнають), проведення змагань з різних видів активних ігор між учнями шкіл, а саме головне — відновити спілкування не в соціальних мережах, а обличчям до обличчя!
 4. 4. Наша цільова аудиторія Група №1 Учні школи різного віку, діти які проживають у мікрорайоні Група №2 Батьки учнів, активні мешканці мікрорайону. Група №3 Учні та їх батьки з інших районів міста, яки зацікавляться Проектом, скористаються досвідом і створять ще краще у дворі своєї школи!
 5. 5. Наше вирішення проблеми Група №1 Проект вирішує проблему проведення вільного часу школярів після уроків, створення нових стандартів для місць активного відпочинку розвиватиме дітей та молодь, відкриє змогу для цікавого спілкування, розвитку сили, розуму та інших позитивних якостей. Група №2 Батьки та мешканці мікрорайону також отримають можливість активно проводити час зі своїми дітьми, спілкуватися один з одним, розвиватися фізично та гармонійно. Новий простір створить нові стандарти взаємин і проведення часу! Група №3 Завдяки підтримці ЗМІ та інтернету активні кияни скористуються цім прикладом і зможуть створити ще кращі місця для розвитку та відпочинку у своєму шкільному дворі. Таким чином з’явиться цілий рух цікавого та корисного проведення вільного часу!
 6. 6. Наш секретний рецепт, без якого Проект не може зробити хтось інший, або чому ми зможемо зробити це класно 1. Проект зможе зробити будь-яка активна команда людей, але вона повинна мати досвід у об’єднанні великої кількості людей, ресурсів та ідеї для реалізації аналогічних проектів  2. До цього Проекту ми плануємо залучити якомога більше людей — учнів, батьків, громадські організації, волонтерів, підприємців, дизайнерів, студентів, таким чином, створити місце для розвитку та відпочинку власними руками. Коли ти сам щось створюєш, тоді і використовуєш це з радістю, турботою, та хочеш приєднати до цієї справи інших своїх друзів! 3. Розвиток Проекту буде проводитись поетапно, залежно від отриманих фінансів та кількості людей–учасників Проекту. На першому етапі ми збираємось зробити щось мінімальне для початку. Далі більше, приєднуючи різних людей та їх можливості, місцевих підприємців, міні-спонсорів. Таким чином Проект буде розвиватися та приверне увагу до себе інвесторів чи власників торгівельних марок, які захочуть долучитися до цієї справи! 4. Основний секрет — створимо центр розвитку та відпочинку власними руками для себе та своїх друзів!
 7. 7. Конкуренція (якщо є) Хто ще є на ринку/в середовищі Конкуренти: • центри розваг у розважальних центрах; • сучасні дитячі площадки з сучасним обладнанням; • оновлені спортивні площадки. Але приклад того, що нове та цікаве приваблює ми бачимо на створеному дитячому майданчику силами та за власний кошт Компанією «Київгаз» (у дворі будинку по вул. Кіквідзе, 2). Тут можна побачити сім’ї зі всього Києва! Конкурентні переваги: • Нова ідея та створення центру розвитку та розваг власними руками! • Об’єднання реального спілкування між школярами та за допомогою on- line на сайті Проекту. • Об’єднання багатьох організацій та людей у Проекті. • Створення цілого руху у цьому напрямку роботи у місті Києві. • Самоорганізація людей у конкретній справі на власне благо і заради того, щоб місто Київ стало краще!
 8. 8. Етапи розвитку проекту (в межах 12 місяців та на перспективу) 1 етап — травень 2015 р.: Збір учасників Проекту. Оголошення ідеї Проекту серед різноманітних громадських організацій, батьківського комітету, учнів, студентів-дизайнерів, наукових об’єднань, мешканців мікрорайону та інших людей. Створення робочої групи та оголошення конкурсів дизайнерських рішень по Проекту. Створення on-line ресурсу Проекту та реклама в соц. мережах та на сайтах партнерів. Запрошення ЗМІ для просування Проекту. 2 етап — червень-липень 2015 р.: Організація людей та проведення перших робіт на площадці — вивіз сміття, фарбування забору, розділення міста на зони відпочинку, фарбування розміток на майданчиках та обладнання, інше. Залучення компаній виробників необхідного обладнання. 3 етап — серпень 2015 р.: Підготовка двору до 1 вересня. Продовження конструювання та дизайну різних зон відпочинку. Створення однієї окремої зони (чи двох) залежно від наявного фінансування. Розповсюдження ідеї на інші райони м. Києва. 4 етап — вересень-березень 2015-2016 рр.: Продовження монтування обладнання залежно від фінансування та фінальне відкриття площадки до 1 травня 2016 року. 5 етап — травень 2016 р. та далі: Підтримка руху по створенню подібних комплексів у інших районах міста, поширення інформації на сайті Проекту та у соц. мережах.
 9. 9. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 10. 10. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 11. 11. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 12. 12. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 13. 13. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 14. 14. Варіанти конструкторських рішень Як сьогодні Я може бути
 15. 15. Команда на радники Проекту Ідея Проекту народилась у травні 2015 року на базі діяльності групи «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» у 2014-2015 роках. До команди проекту входять або готові увійти: • Активісти і члени групи «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» • Керівництво школи № 80 • Студенти-дизайнери факультету «Дизайну середовища та промислового дизайну» • Мешканці мікрорайону та батьки учнів школи №80 Проект готові підтримати організації: • Наука єднає Україну • Connectable • Дивовижні • Реанімаційний Пакет Реформ
 16. 16. Фінансування Як ми зазначили раніше фінансування Проекту буде поступовим. На першому етапі необхідно — близько 65 тис. грн. на фарбування забору, ремонтні роботи сходинок, входів до підвалу, фарбування розмітки та ігрових майданчиків, вивіз сміття та початок створення сайту Проекту. На другому етапі необхідно — близько 120-130 тис. грн. на створення зони для смуги перешкод, ігрової зони для молодших школярів та сімей з дітьми мешканців мікрорайону, а також для встановлення охорони комплексу. Загальна сума фінансування зараз невідома, тому що немає затвердженого остаточного дизайну комплексу, а також не вирішено якого класу спорудження буде використано — зроблене на замовлення, куплене готове або створено учнями за власними кресленнями і з підручних матеріалів. Додаткове фінансування Проекту планується обговорювати з Фондами, підприємцями Печерська, торгівельними марками для молоді та іншими джерелами. Проект «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» не передбачає оплату за роботу на Проекті, а тільки на закупівлю матеріалів, спорудження та накладні витрати.
 17. 17. Чому наш проект? Соціальний ефект Проекту полягає у залученні учнів, батьків та мешканців території при створенні власного простору для розвитку та відпочинку дітей та підлітків. Цей Проект має розвиток, наприклад, можливо просто закупити обладнання, а можливо створити групи активних школярів та провести серію майстер-класів та обучити їх — як робити такі проекти, з чого почати, або створити виробничі майстерні та виробляти деяке обладнання прямо у школі (чи на власному дворі). Перспектива Проекту — поширення Проекту на інші школи, створення руху змагання між школами на кращий та цікавий двір, на кращу спортивно-ігрову команду та інше. При цьому за це будуть голосувати мешканці на ресурсі в інтернет та соціальних мережах. Створення власних шкільних майстерень по виробництву нескладного обладнання та обмін конструкціями між ними, навчання школярів навичкам малого бізнесу.
 18. 18. IT-складова • Створення власного сайту Проекту з можливістю розширення від однієї школи до залучення інших шкіл міста, можливістю голосування за кращий проект, краще рішення, команду, краще свято! • Просування Проекту та його можливостей у соціальних мережах. Створення міні-сайтів для соціальних мереж. • У подальшому — створення мобільного додатку для школярів.
 19. 19. Енергоефективність • У Проекті «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» передбачено використання додаткового освітлення для комплексу. Тому ми будемо планувати співробітництво з Інститутом енергоефективності України у використанні новітніх технологій енергозбереження або використання сонячної енергії для власних потреб комплексу. • Також усі школи міста потребують переходу на новітні енергоефективні технології, проведення серії майстер-класів та навчанню учнів новим енергоефективним стандартам життя! Перспектива співробітництва між активними мешканцями районів, громадськими організаціями, керівництвами та учнями шкіл та Інститутом енергоефективності України дуже велика!
 20. 20. Контакти Дякуємо за увагу до Проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» Наши контакти: Сайт Проекту групи «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» стосовно міського самоврядування (ОСН «Видубичі») — www.osn.kiev.ua Акція у школі № 80 — http://osn.kiev.ua/news/asdzxc1 Група «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» у facebook — https://www.facebook.com/groups/224979071026601 Або пошук у facebook — «САМОВРЯДУВАННЯ ПЕЧЕРСЬК» Автори Проекту «НОВЕ ОБЛИЧЧЯ МОЄЇ ШКОЛИ!» Тетяна Шевченко Сергій Станслер 067-48-48-295 stansler@gmail.com

×