O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Біологія

131 visualizações

Publicada em

Пристосування тварин до різних умов існування

Publicada em: Ciências
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Біологія

  1. 1. Світло Тепло Повітря Їжа Вода Грунт
  2. 2. Нерідко захисне забарвлення включає в себе малюнок. Наприклад, у деяких метеликів крила сірувато-бурі з великою кількістю смужок, ліній, плямочок. Коли така комаха сідає, вона повністю зливається з квітками, листками чи малюнком кори.
  3. 3. Захисним пристосуванням комахи можна вважати і його забарвлення, який добре імітує темний фон поверхні непроточного водоймища. Коли плавунець піднімається наверх, він виставляє задній кінець тіла з води, однак завдяки забарвленню його практично не помічають водоплавні птах
  4. 4. Капустянка, або вовчок - велика чотирикрила комаха з міцними щелепами і короткими передніми копальними кінцівками, з сильними зубцями. Задні гомілки мають 3 – 4 шпички на внутрішньому боці. Живе і розмножується в грунті. Пошкоджує молоді корені плодових, ягідних і овочевих культур. Довжина тіла 35-50 мм, товщина - 12-15 мм. Забарвлення зверху бурого, знизу бурувато-жовтого кольору з шовковистим полиском.
  5. 5. Кожен із наведених прикладів корисний для організмів лише в певних умовах середовища існування. При зміні умов ці пристосування можуть стати дезадаптивними або навіть, шкідливими. Виникнення пристосувань є важливою умовою виживання тварин у природі.

×