O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

як керувати емоціями

3.614 visualizações

Publicada em

Publicada em: Diversão e humor
 • Sex in your area is here: ❶❶❶ http://bit.ly/39sFWPG ❶❶❶
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui
 • Follow the link, new dating source: ❶❶❶ http://bit.ly/39sFWPG ❶❶❶
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui

як керувати емоціями

 1. 1. Автор:практичний психологДНЗ №9 «Восход»Болдарєва С.О.
 2. 2. Емоції - особливий класвластивих особистостіпсихологічних станів, щовідбивають у формібезпосередніх переживань,відчуттів приємного абонеприємного, відношеннялюдини до світу і людей,процес і результати йогопрактичної діяльності.
 3. 3. стенічні астенічнірадість,наснага, гнівстрах,туга, печаль
 4. 4. ПідвищенняемоційноїзбудливостіПоширення апатії
 5. 5. Явища, коли емоційні станилюдини починають наближатисядо полюсів, коли втрачаєтьсяконтроль над емоціями та помірніїх прояви все частіше змінюютьсякрайнощами, - свідчення явногонеблагополуччя в емоційній сфері.В результаті зростає напруга влюдських взаєминах.
 6. 6. Потреба розумно керуватисвоїми емоціями виникає улюдини аж ніяк не тому, щойого не влаштовує сам фактпояви емоційних станів.Нормальної діяльності іспілкуванню в рівній міріперешкоджають і бурхливі,некеровані переживання, ібайдужість, відсутністьемоційної залученості.
 7. 7. Емоційні людивідрізняються тим,що все берутьблизько до серця ібурхливо реагуютьна дурниці.Емоційні людивідрізняються тим,що все берутьблизько до серця ібурхливо реагуютьна дурниці.Малоемоційніволодіють завидноюхолоднокровністю.Малоемоційніволодіють завидноюхолоднокровністю.Сучасні психологи схильні ототожнюватиемоційність з неврівноваженістю, нестійкістю,високою збудливістю.
 8. 8. Розподіл емоційПереключенняЗосередження
 9. 9. Полягає в розширенні колаемоціогенних ситуацій, щопризводить до зниженняінтенсивності емоцій у кожній зних.Розподіл емоцій відбуваєтьсяв результаті розширенняінформації та кола спілкування.
 10. 10. Необхідне в тих обставинах,коли умови діяльності вимагаютьповної концентрації емоцій начомусь одному, що маєвирішальне значення в певнийперіод життя. У цьому випадкулюдина свідомо виключає зісфери своєї активності рядемоціогенних ситуацій, щобпідвищити інтенсивність емоційу тих ситуаціях, які є для ньогонайбільш важливими.
 11. 11. Повязане з перенесеннямпереживань з емоціогенних ситуаційна нейтральні. При так званихдеструктивних емоціях (гнів, лють,агресія) необхідна тимчасова замінареальних ситуацій ілюзорними абосоціально незначущими.
 12. 12. Зрозуміло, що одна справа вибирати до того, як емоція прийшла.Але ж щось потрібно робити і з тією емоцією, яку не чекали - а вонаприйшла?Її корисно трансформувати. На вас напала образа, а ви вважаєтеїї не зовсім придатною для ситуації пояснення з коханою людиною.Хотілося б замість неї отримати щось більш відповідне: радість,закоханість, інтерес? Тоді необхідно проробити роботу зтрансформації емоції. Проявляти або висловлювати емоцію. Емоціїнесуть в собі енергію. Ця енергія вимагає прояви на тілесному рівні:у руках, голосі, позі і тощо.Якщо цього не робити, а проігнорувати емоцію і придушити -невиражена енергія бродить усередині вас і постійно намагаєтьсяпроявитися у вигляді всяких напруг, спазмів і болів.

×