Anúncio

k22_045

2 de Dec de 2022
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Último(20)

Anúncio

k22_045

  1. «Потяг до перемоги» створено агенцією Gres Todorchuk та Укрзалізниця 1
  2. Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 Проєкт-подяка героїчним українцям на тимчасово окупованих територіях. «Потяг до перемоги» — це 7 вагонів, розписаних українськими митцями. Кожен вагон присвячений регіону України та подвигам людей, які чинять опір російським окупантам. https://train.foreverukraine.org.ua/ Натискайте на мапі нижче на одну із 7 областей, щоб прочитати історію героя та подвигу. Проєкт «Потяг до перемоги» створено агенцією Gres Todorchuk та Укрзалізниця, в рамках кампанії підтримки українців на тимчасово окупованих територіях Назавжди Україна. Прес-офіс: to@grestodorchuk.com
  3. ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ Автори ілюстрації: Paint Hunters Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 Із 24 лютого Харківська область піддається постійним обстрілам. Під тимчасовою окупацією перебуває 30% регіону. Цей вагон присвячений незламній Харківщині та залізничникам, які евакуюють тих, хто вимушений покинути тимчасово окуповані території та зруйновані міста і містечка. Загалом від початку повномасштабної війни «Укрзалізниця» евакуювала близько 4 млн громадян. Залізничникам довелося бути не лише провідниками, а й рятувальниками, психологами, нянями. Олеся Леонтьєва й Костянтин Гузєєв — одні з тисяч залізних героїв «Укрзалізниці» ….
  4. ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ Автор ілюстрації: Роман Синенко Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 Вже 8 років росія тероризує людей на сході України. Цього року, попри запеклі та героїчні бої за Сєвєродонецьк, Лисичанськ та інші ключові точки Луганщини, війська рф майже повністю окупували Луганську область. Але день, коли над кожним її містом майорітиме жовто-синій стяг, стає все ближче. Весь цей час у найгарячіших точках та на тимчасово окупованих територіях регіону продовжують героїчно працювати лікарі. Станом на 15 квітня на Луганщині вже не було жодної лікарні, яка б не зазнала обстрілів. Попри це Михайло, дитячий анестезіолог із Лисичанська, і хірург Максим продовжували рятувати життя під кулями, робили операції в окопах та допомагати пацієнтам у підвалах. ….
  5. ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ Автори ілюстрації: Paint Hunters Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 На Донеччину війна прийшла 8 років тому. Тоді, на зло загарбникам, Маріуполь вистояв, розквітнув, став символом відродження всього Донбасу. Але 24 лютого 2022 року росія повернулась, аби остаточно захопити й знищити і Маріуполь, і Донеччину, і всю Україну. З перших днів місто стало однією з найболючіших і найгарячіших точок. Маріуполь боронили бійці Нацгвардії, морської піхоти, полку «Азов» та інших підрозділів ЗСУ. «Азовсталь» став міцною фортецею міста і втіленням незламності всієї країни. Денис Комбат і Торк з «Азова» — одні зі сталевих героїв. Вони пережили пекельні бої, поранення, полон, допити й повернення на «велику землю» під час обміну у червні. ….
  6. ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСТЬ Автор ілюстрації: Сергій Туркіневич Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 Майже 60% Запорізької області знаходиться під окупацією. Зокрема Енергодар — місто, де розташована найбільша атомна електростанція у Європі. Місто, що стало символом героїчного спротиву його мешканців, які виходили на багатотисячні мітинги, щоб зупинити окупантів. Наприкінці лютого росіяни кілька разів намагалися прорватися у місто, але натикалися на барикади і розверталися. Після захоплення Енергодара ворог спрямував свої сили на взяття під контроль Запорізької АЕС, викрадення й катування працівників станції та на шантаж усього світу ядерною катастрофою. Максим Щербина, експрацівник ЗАЕС та відомий місцевий активіст, зустрів війну в Енергодарі, де допомагав зводити блокпости та барикади, брав участь у масштабних акціях протесту та пережив жорстокий допит, що влаштували йому окупанти. ….
  7. МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСТЬ Авторка ілюстрації: Аліна Коник Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 З 24 лютого Миколаївщина живе під цілодобовими обстрілами. Близько 20 сіл перебувають у тимчасовій окупації. Але це не спинило фермерів, які продовжують свою діяльність, незважаючи на погрози та шантаж з боку окупантів, підпал їми полів та масове вивезення ворогом українського врожаю. Один із них — Олександр Вікторович, спадковий фермер з Миколаївщини. Його землі окупували й замінували. Господарство розікрали. Тонни насіння спалили. Але незламний фермер, попри небезпеку, вирішив розпочати свою справу з нуля, щоб годувати людей. Та вступив до Баштанської ТрО, щоб захищати землі від окупантів. ….
  8. ХЕРСОНСЬКА ОБЛАСТЬ Автор ілюстрації: Максим Кільдеров Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 З 24 лютого Херсонщина стала символом опору росіянам. Більшість області перебуває під тимчасовою окупацією, загарбники створюють на ній окупаційні органи влади, вбивають та катують місцевих мешканців. Попри тиск, мешканці Херсонщини проводили гучні мітинги, голіруч блокували рух російської техніки, та всіма діями доводять: Херсонщина — це Україна. Наближати перемогу допомагає «Жовта стрічка» — рух громадського спротиву,який діє в усьому Херсонському регіоні — від Нової Каховки до Олександрівки. Серед представників руху є люди різних професій: від айтішників та SMM-спеціалістів до менеджерів банків, касирів та автомеханіків. Їх всіх об’єднує любов до України. ….
  9. КРИМ Автор ілюстрації: Андрій Присяжнюк Конкурс Корпоративних Медіа України 2022 Вісім років тому росія окупувала Крим. З того часу на півострові жорстоко придушувався будь-який спротив і проукраїнські настрої. Щоб стерти всі асоціації з Україною. Назавжди. Проте не вийшло. 16 травня 2022 року мережею розлетілися кадри протесту Богдана Зізи — українського митця, який облив синьо- жовтою фарбою міську адміністрацію в Євпаторії. Його заарештували того самого дня. Наразі він перебуває у СІЗО в Сімферополі, а сестра та друзі героя борються за його свободу. Вчинок Богдана — це голос усіх українців у тимчасово окупованому Криму. Два тижні Саша шукала брата всюди. Як виявилося, окупанти забрали його до СІЗО, де знущаннями намагалися вибити фейкове зізнання і каяття. ….
  10. Проєкт «Потяг до перемоги» створено агенцією Gres Todorchuk та Укрзалізниця, в рамках кампанії підтримки українців на тимчасово окупованих територіях Назавжди Україна.
Anúncio