Anúncio
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Apresentações para você(20)

Similar a For parents of future first graders(20)

Anúncio

Último(20)

Anúncio

For parents of future first graders

 1. Для батьків майбутніх першокласників 2021-2022навчального року
 2. Зарахування дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на без конкурсній основі ( відповідно до наказу МОН України № 367 від 16.04.2018) Заява на ім’я директора Копія свідоцтва про народження Довідка про місце проживання Медична картка встановлено го зразка Згода на обробку персональни х даних Для зарахування до 1 – го класу слід подати
 3. До 1 червня включно школа зараховує всіх дітей, які підтвердили місце проживання на її території обслуговування, рідних чи усиновлених братів та сестер дітей, які вже є учнями школи, а також дітей працівників школи і випускників дошкільного підрозділу цієї школи. До 15 червня включно на вільні місця зараховуються діти, які не проживають на території обслуговування школи. До 31 травня  Заява  Копія свідоцтва про народження дитини Оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086 -1 /0  Згода на обробку персональних даних
 4. Прийом документів для зарахування в перші класи має закінчитися до 30 травня. До 1 червня видається наказ про зарахування всіх учнів, які підтвердили місце проживання на її території обслуговування, рідних чи усиновлених братів та сестер дітей, які вже є учнями школи. А також дітей працівників школи і випускників дошкільного підрозділу цієї школи. Список зарахованих учнів із зазначенням лише прізвищ буде оприлюднено в школі ( на інформаційному стенді). До 15 червня видається наказ про зарахування дітей, які не проживають на території обслуговування школи і до 14 червня принесли довідку зі школи за місцем проживання про не зарахування. Розподіл учнів по класах – у серпні
 5. Зразок заяви
 6. Навчальні предмети Українська мова 5 Іноземна мова ( англійська мова) 2 Математика 4 Я досліджую світ 7 Мистецтво 2 Фізична культура 3
 7. З 1 вересня 2018 р. всі заклади загальної середньої освіти працюють в умовах Нової української школи. Головна мета: створити школу, в якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, але й уміння застосовувати їх у житті.
 8. НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами. Водночас батькам теж подобається відвідувати цю школу, адже тут панують співпраця та взаєморозуміння.
 9. РОБОТА В КОМАНДІ ДОСЛІДЖЕННЯ І Дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти – адже він швидко змінюється. Проте із впевненістю можна сказати, що їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. Саме тому значну частину навчального часу в НУШ буде присвячено роботі в групі. Причому школярі не просто разом розв’язуватимуть, наприклад, математичні приклади, а робитимуть проекти і спільно шукатимуть рішення проблем. ВМІННЯ ВЧИТИСЯ Уміння вчитися – це ще одна навичка, яка стане в пригоді кожній людині. Адже у світі, який швидко змінюється, потрібно не відставати, а значить – уміти самостійно навчатись. Саме тому навчання в НУШ буде побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукатиме відповіді на запитання, осмислюватиме вивчене, а вчитель допомагатиме їй у цьому.
 10. Діти опановуватимуть той самий навчальний матеріал, але в інший спосіб. А вчителю не потрібно буде більшість часу розповідати щось класу, стоячи біля дошки. Через гру (тобто моделювання ситуацій із додаванням руху, гумору й творчих завдань) учні зможуть дізнатись набагато більше.
 11. Першокласників навчатимемо за допомогою наборів LEGO. Навчання в НУШ побудоване на дослідженнях: дитина самостійно шукатиме відповіді на запитання, осмислюватиме вивчене, а вчитель допомагатиме їй у цьому.
 12. «Коло вибору» – вправа для подолання конфліктів
 13. У першому і другому класах не буде балів, а протягом усього навчання пропонується використовувати вербальне оцінювання. Мета – оцінити діяльність кожної дитини. Адже для якогось - Помилка – це складова пізнання і дослідження. Саме тому в НУШ не каратимуть за помилки, а спонукатимуть дитину самостійно їх виправляти. Відсутність страху помилки – це запорука того, що дитина залишатиметься вмотивованою, навіть якщо їй щось не вдаватиметься.
Anúncio