O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Jak porozumět svému psovi

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 6 Anúncio
Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Quem viu também gostou (20)

Mais de Dokonalá Láska (19)

Anúncio

Jak porozumět svému psovi

  1. 1. Jak porozumět svému psovi K sestavení tohoto materiálu mě přiměly časté dotazy na naší poradnu aromaterapie pro pejsky. Chovatelé pejsků trpících nějakou psychickou poruchou nebo problémem nevědí jednoznačně, zda mají použít aromaterapii Proti strachu a úzkosti nebo aromaterapii Proti hyperaktivitě a roztěkanosti. Ano, tato otázka je logická. Přípravek Proti hyperaktivitě sice řeší problémy s agresivitou, štěkáním, kousáním, útoky - avšak především ve spojení s dominancí a hyperaktivitou. Ale psi nekoušou často ze vzteku nebo agresivity, právě naopak, příčinou těchto útoků často bývá strach a nejistota. Ale stačí správně porozumět svému psovi. Z řeči jeho těla, z postojů a grimas můžeme poznat, jakého původu je problém našeho pejska. Až pochopíte z řeči těla, co vlastně pejsek říká a jak se cítí, budete také vědět, který přípravek je vhodnější užít, jestli Proti strachu a úzkosti nebo Proti hyperaktivitě a roztěkanosti.
  2. 2. Dokonalá láska Proti Hyperaktivitě a roztěkanosti Aromaterapeutická směs pro jemné vmasírování. Uklidňuje a harmonizuje psa přírodní zdravou formou. Při nervové vypjatosti, přílišné dominanci, hypersexualitě, zmateném skákání, utěcích a toulání a podobně. Přípravek je vhodný i pro psy v růstu od ukončeného 6. měsíce. Je vhodný i při výcviku a také dobře poslouží před výstavou. Pravidelné užívání podporuje imunitní systém. Můžete bez problémů kombinovat s homeopatickými přípravky. Pokud váš pejsek již užívá jiné léky, konzultujte použití přípravku se svým veterinářem. Nejčastější případy užití: - dlouhodobá nervová vypjatost - útoky na běžce, cyklisty, slepice apod. - přílišná sexuální rivalita - hypersexualita - přílišná dominantní agrese - vypjaté, až zmatené skákání - neúnosná nervozita před akcí (dovolená, výlet, návštěva) - "muší hysterie" - utíkání a toulání z důvodu hyperaktivity Dokonalá láska Proti strachu a úzkosti I tato směs je určena pro jemné vmasírování do kůže psa. Pomáhá proti strachu a úzkostem. Při separační úzkosti během ponechávání o samotě, ocitnutí se v neznámém prostředí, při strachu z hluku, při strachu z lidí, z dětí, při abnormální submisivitě a při potížích neznámého původu. Pravidelné užívání podporuje imunitní systém. Nejčastější případy užití: - pejsek se trápí, když je sám (s tím spojené štěkání, vytí, ničení, pomočování a kálení...) - další projevy separační úzkosti - pejsek se bojí při bouřce - poděšení a strach z neznámých a nových jevů (stavební práce, silvestr, výstřely, jízda autem apod.) - náhlá ztráta (psí společník, páníček...)
  3. 3. - špatné životní zkušenosti, týrání - střídání domovů, majitelů... - nepřiměřené hlídání teritoria - kousání a chňapání ze strachu - požírání výkalů z důvodu vzbuzení pozornosti - depresivní stavy - stavy úzkosti Oba přípravky pořídíte v on-line prodejně Dokonalé lásky na www.dokonalalaska.cz/e-shop/. Přeji vám hodně úspěchů a radostných chvil s vaším pejskem i aromaterapií!

×