O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
KADIKÖY MASAJ
İstanbul Butik Masaj
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Kadıköy Masaj Önerilerimiz

Kadıköy masaj arıyorsanız size önerilerimiz var, önce masaj türlerini bilin, sonra seçim yapın. Kadıköy'de hizmet veren uzman bulun, sitemize gelin, bekleriz.

Zamanın bütün yaraları iyileştirdiği söylenir. Gerçekten de öyledir. Yine de bu haftalarca evinize kapanıp somurtarak zamanın dış dünya ile tekrar uğraşmaya hazır olduğunuzu söylemesini beklemeniz anlamına gelmez! Bir ayrılık durumu ile başa çıkmanın pozitif yolları vardır.

Eşinizden, mümkünse, sırt üstü uzanmasını isteyin. Eğer bu mümkün değilse kişi yalnızca otursa da olur. Ondan dizini bükmesini talep edin. Kişinin ayağını tutun, yavaşça döndürün ve nazik bir biçimde ayak bileğini hareket ettirin. Bu işlemi diğer ayağa da uygulayın. Bu her bir ayak için yaklaşık 2 dakika olacak şekilde uygulanmalıdır.

Düzenli masaj uygulamasıyla kan dolaşımı artar ve dolaşım hızlanır. Bu kaslar üzerinde genel olarak harika bir etkiye sahip olmakla birlikte ek olarak iyileşmeyi de hızlandırır. Kireçlenme ya da iltihaplanma gibi durumların ya da sadece günlük aktivitelere bağlı olarak yorgun düşmüş olan kasların yarattığı ısrarcı ağrılar yaşayan kişiler, günlük olarak yaptırdıkları masajdan harika sonuçlar aldıklarını bildirmektedir.

#kadıköy #masaj #istanbul #butikmasaj #masöz #masör

  • Entre para ver os comentários

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Kadıköy Masaj Önerilerimiz

  1. 1. KADIKÖY MASAJ İstanbul Butik Masaj

×