O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Laine mägi tantsukool

1.079 visualizações

Publicada em

Publicada em: Esportes, Tecnologia, Negócios
  • Login to see the comments

Laine mägi tantsukool

  1. 1. Laine Mägi Tantsukool Koostaja: Maarja Tammann
  2. 2. Üldandmed Laine Mägi Tantsukool uue asukohaga Pühavaimu 26 on 1996. aastast alates Pärnus tegutsev erahuvialakool, mis on registreeritud Eesti Hariduse Infosüsteemis huvikoolide nimistus. Tantsukoolis jagatakse tantsuõpet lastele ja noortele vanuses 3-19a .
  3. 3. N ing kooli tööd juhatab selle asutaja Laine Mägi. Suur osa õpetajaid on tantsukooli endised kasvandikud, kes omandanud kõrghariduse koreograaf-tantsujuhi erialal Tallinna Ülikoolis ning täiendanud end erinevates õpitubades ja koolitustel.
  4. 4. Laine Mägi Tantsukooli eesmärgid <ul><li>Arendada fantaasiat ja kordinisatsiooni </li></ul><ul><li>Omandada tehnikat ja puhtust liikumises </li></ul><ul><li>Õppida kuulama muusikat ja oma sisetunnet </li></ul><ul><li>Tekitada tahe </li></ul><ul><li>Saada sõbraks oma kehaga </li></ul>
  5. 5. Visioon Tants ei sisalda algust ega lõppu, see on pidev otsimine ja kohati tunnetamine. See on peegeldus ja tagasipeegeldus.
  6. 7. Laine Mägi Tantsukool <ul><li>Ligrid MTÜ </li></ul><ul><li>Reg. Nr 80203349 </li></ul><ul><li>Pühavaimu u 26, 80014 Pärnu </li></ul><ul><li>44 31 372 </li></ul><ul><li>[email_address] </li></ul>

×