O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
LOGO
LOGO
LOGO
Яка допомогаЯка допомога ІКІКТТ
батькамбатькам
українськихукраїнських
школярів?школярів?
LOGO
Учень, який працює зУчень, який працює з
комп'ютером на уроці і вдома,комп'ютером на уроці і вдома,
вчиться:вчиться:
...
LOGO
Ця форма діяльності спрямована на
співпрацю між дітьми та батьками,
під час якої відбувається
двосторонній обмін інфо...
LOGO
Ця форма спрямована на співпрацю
між дітьми та батьками, під час якої
відбувається двосторонній обмін
інформацією.
Во...
LOGOБатьки мають вміти те, що
вже роблять діти!
 Працювати із соціальними мережами навчального
призначення такими як, «Що...
LOGO
ІКТІКТ
ВчителіВчителі
БатькиБатьки
ДітиДіти
LOGOАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯ
Провівши невелике анкетування серед
батьків після близько 4-х місяців
ек...
LOGO
ПроектПроект
Щоденник.Щоденник.uaua
реальна допомогареальна допомога
ІКТ батькамІКТ батькам
українськихукраїнських
шк...
LOGO
ПроектПроект
Щоденник.Щоденник.uaua
реальна допомогареальна допомога
ІКТ батькамІКТ батькам
українськихукраїнських
шк...
LOGO
ВисновкиВисновкиВисновкиВисновки
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

презнтація ікт і батьки

324 visualizações

Publicada em

проект

Publicada em: Educação
 • Entre para ver os comentários

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

презнтація ікт і батьки

 1. 1. LOGO
 2. 2. LOGO
 3. 3. LOGO Яка допомогаЯка допомога ІКІКТТ батькамбатькам українськихукраїнських школярів?школярів?
 4. 4. LOGO Учень, який працює зУчень, який працює з комп'ютером на уроці і вдома,комп'ютером на уроці і вдома, вчиться:вчиться: критично мислити;ритично мислити; відповідально ставитися до власноївідповідально ставитися до власної освіти;освіти; працювати самостійно.працювати самостійно.
 5. 5. LOGO Ця форма діяльності спрямована на співпрацю між дітьми та батьками, під час якої відбувається двосторонній обмін інформацією. Вона дозволяє батькам підвищити свій рівень володіння ІК технологіями та покращити взаєморозуміння з їх дітьми.
 6. 6. LOGO Ця форма спрямована на співпрацю між дітьми та батьками, під час якої відбувається двосторонній обмін інформацією. Вона дозволяє батькам підвищити свій рівень володіння ІК технологіями та покращити взаєморозуміння з їх дітьми.
 7. 7. LOGOБатьки мають вміти те, що вже роблять діти!  Працювати із соціальними мережами навчального призначення такими як, «Щоденник.ua», який в першу чергу, спрямований на комунікацію між його учасниками. Проект надає величезні можливості спілкування між батьками, вчителями, учнями. В першу чергу ІКТ дозволили об’єднати усіх учасників навчально-виховного процесу в єдине комунікаційне та освітнє середовище, а безпосередньо сам проект надав нам низку зручних та корисних сервісів.  Безпечній роботі з мережею, безпосередньо використовуючи широкі можливості сайту on-ляндія безпечна веб країна  Роботі в середовищі WEB-2.0
 8. 8. LOGO ІКТІКТ ВчителіВчителі БатькиБатьки ДітиДіти
 9. 9. LOGOАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯАНКЕТУВАННЯ Провівши невелике анкетування серед батьків після близько 4-х місяців експерименту ми отримали досить цікаві результати: 72 %72 % батьків відзначили, що проект допомагає їм контролювати виконання дітьми домашніх завдань, у 67 % батьків покращилася інформованість успішністю дитини і майже 40% відзначили, що успішність дитини змінилася на краще.
 10. 10. LOGO ПроектПроект Щоденник.Щоденник.uaua реальна допомогареальна допомога ІКТ батькамІКТ батькам українськихукраїнських школярівшколярів
 11. 11. LOGO ПроектПроект Щоденник.Щоденник.uaua реальна допомогареальна допомога ІКТ батькамІКТ батькам українськихукраїнських школярівшколярів ПроектПроект Щоденник.Щоденник.uaua реальна допомогареальна допомога ІКТ батькамІКТ батькам українськихукраїнських школярівшколярів
 12. 12. LOGO ВисновкиВисновкиВисновкиВисновки

×