O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

місячник бібліотеки зош № 5 2017

1.187 visualizações

Publicada em

Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя

Publicada em: Educação
 • Login to see the comments

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

місячник бібліотеки зош № 5 2017

 1. 1. Фокина Лидия Петровна
 2. 2. Фокина Лидия Петровна Головним скарбом життя є здоров'я, і щоб його зберегти, потрібно багато знати. Авіценна Матеріали книжкової виставки згруповано за розділами: 1. У гармонії з собою і світом. Життя - це мить, Зумій його прожити! 2. Небезпечні примхи і розваги. Шкідливі звички - шлях у безодню! 3. Спорт, краса, здоров'я. Хто день починає із зарядки, у того всі справи в порядку. 4. Здоров'я без ліків. Усяка травиця - то осереддя ліків. Народна мудрість Учні 9-А класу знайомляться з виданнями книжкової виставки "Здоров'я - найцінніший скарб" Здоров'я кожного - у його власних руках!
 3. 3. Фокина Лидия Петровна
 4. 4. Фокина Лидия Петровна Під час обговорення книги діти дізналися багато цікавого: •про гігієну здоров'я; •про те, щоб вирости здоровими, треба займатися фізкультурою; •про ласощі, які здоров'я зміцнюють, а які здоров'ю шкодять; •про цілющі рослини, що ростуть у нашому краї. Діти згадали фрукти та овочі та склали абетку вітамінів. За допомогою "Квітки здоров'я" діти пригадали основні правила здорового способу життя. Презентація книги Тетяни Бойченко “Абетка здоров’я”
 5. 5. Фокина Лидия Петровна За допомогою ігор, вікторин, приказок, загадок діти дізналися, як потрібно берегти і зміцнювати своє здоров'я. Презентація книги В. Гуріної “Абетка безпеки”
 6. 6. Фокина Лидия Петровна Діти познайомилися з чотирма факторами здорового способу життя та прийняли участь у виконанні практичних психологічних вправ. Практичний психолог Желніна Є. В. провела з учнями 3, 4, 9 класів тренінги «Я обираю здоров’я».
 7. 7. Фокина Лидия Петровна Під час подорожі діти провели обговорення книг; повторили правила, які необхідно знати і виконувати, щоб не зашкодити своєму здоров'ю; довідалися, як поводитися в довкіллі, щоб не стати жертвами полчищ шкідливих мікробів та як подружитися з корисними мікроорганізмами.
 8. 8. Фокина Лидия Петровна Гідом у подорожі для дітей став Здоров'ячок. Щоб подорож пройшла весело і цікаво, на кожній стежинці Здоров'ячок приготував для своїх нових друзів пізнавальні ігри, конкурси, вікторини. Після кожного виконаного завдання діти дізнавалися про маленькі таємниці здоров'я. А, щоб діти не забували про цю чарівну подорож, Здоров'ячок подарував кожному квітку Здоров'я. На її пелюстках - поради, що потрібно робити, щоб бути завжди здоровими. Гра "Пригадай казку" Діти повинні пригадати назви українських народних казок, герої яких сильні, витривалі, мужні, сміливі. Прислів'я та приказки про здоров'я Конкурс на звання кращого міма Учень демонструє будь-яку ознаку здоров'я за допомогою міміки і жестів. Урок-подорож підготували і провели: вчитель основ здоров'я Демченко В. А., шкільний бібліотекар Симоненко Г. В.
 9. 9. Бліц-вікторина "Що я знаю про здоровий спосіб життя?" Інтерактивна гра "Прислів'я та приказки про здоров'я"Конкурс “Пазли” Команди повинні скласти пазли, і прочитати вислови про здоров'я. Гра "Вітамінна скринька“ Учасники гри повинні скласти слова з назвами фруктів та овочів. Гра "Раціональне харчування“ Командам необхідно розподілити продукти харчування за розділами: "Білки","Жири", "Вуглеводи". Команди змагалися, демонстрували свої знання з основ здоров'я, намагалися бути кращими, але всі ми "За здоровий спосіб життя!"
 10. 10. Фокина Лидия Петровна Бібліографічний огляд літератури "Олімпійське сузір'я України" У програмі свята: спортивні змагання та інтелектуальні конкурси. Учасники почергово демонстрували свої спортивні вміння та приймали участь у вікторинах та конкурсах на спортивно-оздоровчу тематику. Видання книжкової виставки "Спорт. Здоров'я. Краса. Молодість" поповнили знання дітей про Олімпійський рух, види спорту, досягнення українських спортсменів, про вплив фізичної культури на стан здоров'я людини. Бібліографічний огляд літератури "Олімпійське сузір'я України"
 11. 11. Презентація книги Тетяни Бойченко “Абетка здоров’я” Презентація уроку-подорожі “Цікавими стежинами до країни Здоров’я” Огляд-презентація книг серії “Невидимий світ” Бібліографічний огляд літератури "Олімпійське сузір'я України" Інформаційний список літератури “СНІД: знати, щоб жити” Інтерактивна гра “Прислів’я та приказки про здоров’я”
 12. 12. Фокина Лидия Петровна

×