O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Office

Допускати працівників в офіс лише після температурного скринінгу, в масках та з дотриманням соціальної дистанції. Міністерство охорони здоров’я підготувало правила роботи в офісах на період карантину.

  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Office

  1. 1. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПРАЦІВНИКАМ ТА ВІДВІДУВАЧАМ ОФІСІВ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ Коронавірус_інфо Власникам: Працівникам: Гостям та відвідувачам: регулярна обробка рук антисептиком регулярне миття рук рідким милом обов'язкове використання маски в приміщенні забезпечити офіс рідким милом, антисептиками, паперовими рушниками температурний скринінг перед початком зміни/ робочого дня дистанція в зоні очікування 1,5 м уникати контактів з людьми з симптомами респіраторних захворюван 1 відвідувач на 10 кв.м. вхід в офіс тільки за попереднім записом обов'язкове використання маски в приміщенні організувати місце на вході для обробки рук антисептиком централізований збір використаних ЗІЗ тимчасове відсторонення від робіт осіб з групи ризику нанесення маркування дистанції в 1,5м перед входом в офіс вологе прибирання та провітрювання кожні 2 години 1,5м 10м2

×