1. Топтың аты: “Ынтымақ”
Ұраны: Ынтымақты ұжымның шаруасы сай,
шаруасы сай ұжымның білімі бай”
4- топ
Тұрар Рысқұлов атындағы №48 орта мектептің
“коммуналдық мемлекеттік мекемесі”
2. Тақырыбы: “Жаңаша оқыту бүгінгі заман талабы”
Мақсаты: мұғалімдердің білім саласын дамытуда Кембридж
бағдарламасы аясында қалыптасқан оқытудағы жаңа тәсілдерді
өз тәжірибесінде қолдану арқылы оқу үдерісінің даму
деңгейін қалыптастыру. Күнделікті сабақты жоспарлау
барысында қажетті критерийлерді меңгертуге ықпал
ету. Топпен ынтымақтаса ықпалды жұмыс жасауға
дағдыландыру.
Оқыту нәтижесі: оқыту процесін ұйымдастыру
барысында кездесетін түрлі қиындықтарды
жеңе білуге дағдыланады. Оқытудың жеті модулін
сабақ барысына кіріктіре білуге үйренеді. Топпен ынтымақтаса
жұмыс жасаудың заман қажеттілігі екенін ұғынады.
3. Топ құрамында
Қазақ тілі әдебиеті бірлестігінің пән мұғалімдері:
1.Шаршыбаева Сара
2.Көдекова Рая
3.Саққұлова Камшат
4.Қыдырова Балғайша
5.Көшбаева Мая
6.Раздықова Нұрсұлу
7.Жантөреева Жанат
8.Бейбітова Алтынай
Денешынықтыру бірлестігінің пән мұғалімдері:
1.Туғанбаев Сейдахмет
2.Бөрібеков Байжан
3.Жақыпов Ғалымжан
4.Бақытбаев Нұрбол
5. Байсалов Ақан
6.Бөрібеков Нұржан
7.Жұман Шерхан
Алғашқы әскери дайындық пәнінің мұғалімі
8. Үсіпбек Амантай
4. Сын тұрғысынан ойлау модулін
тәжірибеге енгізу
алғашқы үш күндік
(семинар-тренинг, коучинг)
05.01.15-08.01.15ж
5. Мақсатым:
Мұғалімдерге семинар-тренингтер өткізу.
Семинар-тренинг арқылы «Сын тұрғысынан ойлау
модулін күнделікті сабаққа енгізу жолдарын және сабақ
жоспарын жүйелі құрылымдауға үйрету.
Топ құру арқылы ынтымақтастықтың
құндылықтарын ұғындыру.
Күтілетін нәтиже: Семинар-тренинг арқылы
сын тұрғысынан ойлау модулі туралы біледі.
Сабақты жүйелі құрылымдауға үйренеді.
Топта ынтымақтастық қарым-қатынас орнайды.
Үйренгенін іс-тәжірибесінде қолданады.
9. Блум таксономиясы бойынша сабақ
жоспарын құрып үйренейік
Мақсатына сай күтілетін нәтиже
“Ойлаудың 6 қалпағы”
Е
к
і
н
ш
і
к
ү
н
10. Сын тұрғысынан ойлау
технологиясының қандай
әдіс-тәсілдермен таныс-
тыңыздар?
Қиын болған “Кубизм”
Мен “Инсертті” жақсы
білемін
Ү
ш
і
н
ш
і
к
ү
н
11. Рефлексия
1. Не жоспарланды?
2. Неге қол жеткіздік? (тапсырманы орындау
барысында қандай қиындықтарға тап
болдыңыздар, қандай сезімде болдыңыз)
3. Нені өзгертер едіңіз? (тағы не білгіңіз
келеді, топтық нәтиже мен өз үлесіңізді
жақсарту үшін ұсыныстар.)
14. Алғашқы сабақ
Нартәуекел
13.01.15 ж
Жақыпов Ғалымжан
Нысанадағы сыныбы: 5 “Д”
ҚМЖ және ОМЖ Риза еткен “Басбармақ”
1-ге және 2- ге
Дайындық кезең
Дене қыздырайық
Допты жоғарыдан ,төменнен
беріп үйренейік
Топқа тапсырма
Мұқият қарап ал
16. Талпыныс
Раздықова Нұрсұлу
Нысанадағы сыныбы: 7 “Б”
М. Әуезов “Көксерек”
Сюжетке құрылған жоспар
бойынша мазмұнын айту
Топқа тапсырма
“Венндиаграмма”
“Инсерт”әдісіАшық сұрақтар
Постер қорғау Постер қорғау
Автор орындығы
17. 4.Оқуды бағалау және оқыту үшін
бағалауды қолдану.
5.Оқушы басты рөлде,мұғалім бағыт-
бағдар беруші екенін ескеру.
6. Жаңашыл, ізденімпаз, жаңа тұрпаттағы
мұғалім үлгісіне айналу.
Тәжірибелі әріптестерімен алмасу
2.Жаңа әдіс-тәсілдерді оқушыларды
ынталандыру үшін пайдалану
3.Оқушылардың сыни көзқарастарын
қалыптастыру.
Келшекке қадам