O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

10.838 visualizações

Publicada em

Sen de çok tesirli ve oldukça etkili bir aşık etme duası arıyorsan bu yazı tam sana göre.

Publicada em: Espiritual
 • Dating for everyone is here: ♥♥♥ http://bit.ly/39sFWPG ♥♥♥
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui
 • Follow the link, new dating source: ❶❶❶ http://bit.ly/39sFWPG ❶❶❶
     Responder 
  Tem certeza que deseja  Sim  Não
  Insira sua mensagem aqui
 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Çok Tesirli Aşık Etme Duası

 1. 1. Çok Tesirli Aşık Etme Duası
 2. 2.  Aşk acısının elem dolu kıskacından kurtulmak isteyen her insan, öyle ya da böyle, birini kendine aşık etmenin kolay ve kestirme bir yolu olmalı, diye düşünmüştür. Sen de böyle düşünüyorsun muhtemelen, böyle düşünmeseydin, çok tesirli aşık etme duası aramazdın değil mi?  Öncelikle, aşık etme duası için olman gereken yerlerin en idealinde olduğunu belirtmek isterim. Doğru yerde ve doğru iz üzerindesin dostum. Şu saatten sonra, bu yazıyı sonuna kadar okuman, sana aşık etme duası ile ilgili çok detaylı malumat (bilgi) sunacak.
 3. 3.  Evvela şunu söyleyeyim, aradığın gibi bir dua, yani, aşık etme duası var; ancak...  Aşık etme duası, adı gibi bir dua değil, aslında bir büyü. Ve bu büyünün de ( aşık etme duası) çok tesirli olduğu biliniyor. Ancak bu büyüyü yaptırabilmen için bilmen ve öğrenmen gereken çok mühim gerçekler var.
 4. 4.  Bu gerçekleri üç dört madde halinde sunduktan sonra, sana, aşık etme duasının en iyi tarifini vereceğim. Vereceğim aşık etme duası tarifini hiçbir yerde bulamazsın, diyerek yalan söyleyemem; ancak çok az yerde bulabileceğini söyleyebilirim. Bu açıdan fırsatı kaçırma, derim. Maddelere geçelim:
 5. 5.  1. Aşık etme duası olarak bilinen ama hakikatte bir büyü olan " aşık etme büyüsü" işinin ehli olmayan bazı büyücüler ve medyumlar tarafından yapıldığında oldukça ters ve negatif sonuçlar doğurabilecek bir büyüdür.  Yani, bu büyüyü yaptırmak arzusunu taşıyorsan, olabildiğince dikkatli ve temkinli olmalısın. Kaş yapayım derken göz çıkaran; hatta kafa koparan kişilerin eline düşersen yandığının resmidir dostum. Peki, nereden bulacaksın işinin ehli olan medyumu? İşte o biraz zor.
 6. 6.  Çünkü, aşık etme duası gibi çok tesirli bir duayı uygulayabilecek donanıma ve bilgi birikimine sahip olan medyum sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Yani piyasada kendisini usta medyum diye pazarlayan kişilere pek fazla itibar etme, hayatın kararabilir.  Çünkü bu kişilerin ancak bir iki tanesi, aşık etme duasını tatbik edebilecek potansiyele sahiptir.
 7. 7.  2. Peki, bu usta medyumu bulduktan sonra işin bitiyor mu? Elbette ki bitmiyor. Çünkü...  Çünkü, İslâm, aşık etme duası da dahil olmak üzere, bütün büyüleri, hem de kökünden yasaklamıştır. Kökten yasaklanan ve haram kılınan, üstelik yapana da yaptırana da cehennem azabı var, diyen ayetler ortada dururken, hangi usta medyum, cesaret edip de aşık etme duası yapmaya kalkışabilir?  Hiç mi yok? Tabi ki var; ancak...
 8. 8.  3. Bir kere, haram olmasına ve ucunda cehennem azabı olduğu bildirilmesine rağmen bu işe girişen bir medyum, ahiretini tehlikeye atması karşılığında çok yüklü bir meblağ isteyecektir.  Dolayısıyla, aşık etme duası yaptırma konusunda ısrarlı isen bu işe mutlaka, çok miktarda para akıtman gerektiğini unutmamalısın. Benim parasal anlamda sıkıntım yok, yeter ki kendime aşık etmek istediğim kişiyi elde edebileyim, diyorsan şu maddeyi de okumalısın.
 9. 9.  4. Aşık etme duası da dahil tüm büyülerin çok önemli bir niteliği var. O da büyülerin, çok uzun süreli bir etkiye sahip olmamasıdır.  Bu madde ile anlatmaya çalıştığım şey, büyülerin etkisinin kısa sürdüğüdür. Bu durum da, insanın bin bir zahmetle yaptıracağı büyüden soğumasına sebep oluyor haliyle.  Düşünsene, aşık etme duası yaptırmak için onca emek ve para harcayacaksın; ancak, yaptıracağın büyü, kısa bir süre sonra etkisiz hale gelecek. Bu durum, çok akıl kârı değil açıkçası.
 10. 10.  Ancak, şunu da göz ardı edemeyiz: İnsanlar, genellikle büyüye son çare olarak başvuruyorlar. Yani büyüye gelinceye kadar çok değişik yollar denemelerine rağmen bir çözüm bulamadıkları aşk acısına, bu kez de son alternatif olarak büyü yoluyla çare bulmaya çalışıyorlar.  Dolayısıyla, birçok yazımda da belirttiğim gibi, ben aslında aşık etme duası arayanları kınamıyorum. Çaresiz kalan insanın neler yapabileceği konusunda birçok olaya şahit olduğum için, aşık etme duası arayanları da anlayışla karşılamaya çalışıyorum.
 11. 11.  Ancak, şunu da belirtmeden geçemem ki, birini kendine aşık etmek isteyen insanlar için, bu tür büyü ve dualardan çok daha etkin yöntemler olduğunu değişik makalelerimde dile getirmeye çalıştım. Sitede yer alan öbür yazılarımı dikkatle incelersen, aşık etme duasından daha makbul teknikler olduğunu sen de görebilirsin.  Bütün bunlara rağmen, yine de aşık etme duası ( aşık etme büyüsü) aramaya devam edeceksen, sana bir öneride bulunmak istiyorum:  Şu siteyi incele: Aşk Büyüleri Kitabı
 12. 12.  Büyüye karşı olduğum ve büyüyü onaylamadığım halde, aşık etme büyüsünü sığınacak son liman olarak görenler için bu sitede anlatılanlar, medyumlara aktarılacak tomar tomar paradan daha mantıklı gibi duruyor.  Not: Bu büyülerin çok etkili olduğu ve birçok insana yol gösterdiği söyleniyor; ancak ben yine de büyüyü tasvip etmediğimi belirtmek isterim.

×