O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
L/O/G/O
Творчий звіт
педагога-
організатора
Розтоцько-Пастільська ЗОШ І-ІІст.
Приступи Р.М.
www.themegallery.com
Зміст:
4
Нормативна документація1
2
3
5
Мета виховної роботи
Форми організації виховної роботи
Трикут...
www.themegallery.com
Виховна робота у школі
здійснюється згідно з
«Національну доктрину розвитку освіти»
законом України «...
www.themegallery.com
Питання з виховної роботи
розглядалися:
- на педраді
«Аналіз роботи
закладу за
минулий та
завдання на...
www.themegallery.com
2014-2015 н.р.
Метою виховної роботи у Р.Пастільської ЗОШ
І-ІІ ступенів є формування громадянина Укра...
www.themegallery.com
- Виховання відповідального ставлення до навчання та
до праці, розширення кругозору й підготовка до
с...
www.themegallery.com
Формами організації виховної
діяльності у школі були:
Уроки мужності:
Традиційні
українські свята:
«С...
www.themegallery.com
Операції:
Виховні години:
Відкриті акції:
• «Діти – воїнам
АТО»
• «Лист солдату»
• «Різдвяний
подарун...
www.themegallery.com
 «Свято першого
дзвоника»
 «Ми – діти твої,
Україно»
 «Новий рік»
 «8 Березня»
 «Шевченківські
д...
www.themegallery.com
У школі
співпрацює
«трикутник»
Батьки
Діти Вчителі
Він дає можливість
більш ефективної дієвої
організ...
www.themegallery.com
На належному рівні проводилася робота класних
керівників з батьками.
Проведені
батьківські збори:
«Сп...
www.themegallery.com
Акція «Увага! Діти
на дорозі!»
Проведено бесіди медсестрою з
учнями про заходи щодо
попередження захв...
www.themegallery.com
Класними керівниками були заплановані і
проведені такі виховні справи:
На належному рівні проводилася...
www.themegallery.com
У 2014-2015 н.р. на базі Р.Пастільської
працювало 4 гуртки:
«Цікава
етимоло
гія»
«Художня
вишивка»
«І...
www.themegallery.com
футбол волейбол
керівник Мисак О.Ю.
Cпортивні
секції:
www.themegallery.com
Учнівське врядування:
Елементи дорослого громадянського життя моделюються в
нашому навчальному заклад...
www.themegallery.com
Лідери учнівського врядування
організовували ряд загальношкільних
заходів, а саме:
жовтень
Концерт до...
www.themegallery.com
В 2015-2016 н.р. педагогічний колектив
Р.Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів
продовжуватиме працювати над
...
L/O/G/O
Дякую за
увагу!
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Творчий звіт педагога організатора

5.117 visualizações

Publicada em

Розтоцько-Пастільська ЗОШ І-ІІ ступенів

Publicada em: Educação
 • Entre para ver os comentários

Творчий звіт педагога організатора

 1. 1. L/O/G/O Творчий звіт педагога- організатора Розтоцько-Пастільська ЗОШ І-ІІст. Приступи Р.М.
 2. 2. www.themegallery.com Зміст: 4 Нормативна документація1 2 3 5 Мета виховної роботи Форми організації виховної роботи Трикутник співпраці 6 Заходи з охорони здоров’я Правовиховна робота 7 Гуртки та секції 9 8 Учнівське врядування Плани на майбутнє
 3. 3. www.themegallery.com Виховна робота у школі здійснюється згідно з «Національну доктрину розвитку освіти» законом України «Про освіту» Конституцією України «Концепцію виховання дітей та молоді» «Конвенцію про права дитини» «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» «Про попередження насильства у сім’ї»
 4. 4. www.themegallery.com Питання з виховної роботи розглядалися: - на педраді «Аналіз роботи закладу за минулий та завдання на наступний навчальний рік. Затвердження річного плану роботи школи на 2014/2015 н.р.» - на методоб’єднанні класних керівників -«Формування у школярів високої громадянської та національної свідомості»; -«Удосконалення родинного виховання учнів» - на нараді при директорі «Контроль за відвідуванням учнями занять у школі. Профілактично- роз’яснювальна та виховна робота щодо попередження жорстокості та агресивної поведінки дітей»
 5. 5. www.themegallery.com 2014-2015 н.р. Метою виховної роботи у Р.Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів є формування громадянина України – носія цінностей та загальнолюдських надбань. Головним завданням є національно- патріотичне виховання молоді на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей. Пріоритетними напрямками є формування гармонійно розвиненої і національно свідомої особистості, здатної до саморозвитку, наділеної глибокою громадянською відповідальністю, високими духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями.
 6. 6. www.themegallery.com - Виховання відповідального ставлення до навчання та до праці, розширення кругозору й підготовка до свідомого вибору професії. - Формування в учнів естетичної культури, розвиток умінь створювати прекрасне навколо себе, розвиток художніх здібностей і талантів дітей. - Виховання в учнів політичної свідомості, розвиток суспільної активності, формування основ громадянського світогляду. Виховна робота у школі у 2014-2015 н.р. передбачала реалізацію наступних завдань: - Формування в учнів правової свідомості, виховання громадської відповідальності, культури поведінки та свідомої дисципліни.
 7. 7. www.themegallery.com Формами організації виховної діяльності у школі були: Уроки мужності: Традиційні українські свята: «Свято Миколая» «Андріївські вечорниці» Тематичні виставки: «Великобе резнянщина – мій рідний край» «Свято урожаю» «Уклін живим - загиблим слава». «Дари осені» Вахта пам’яті: «Велич безсмертного подвигу» «Незабутні сторінки народного героїзму» «Шляхами подвигу і слави» «Річниця розстрілу Майдану»
 8. 8. www.themegallery.com Операції: Виховні години: Відкриті акції: • «Діти – воїнам АТО» • «Лист солдату» • «Різдвяний подарунок» • «Прийшов Святий Миколай…» • зустрічі з учасниками бойовий дій на Сході • Благодійна ярмарка дитячих виробів. • "Що ми знаємо про СНІД” •«Ми за здоровий спосіб життя» •«День толерантності». • "Листя” • «Зробимо довкілля чистим» •«Захист водних ресурсів України» •«Посади дерево»
 9. 9. www.themegallery.com  «Свято першого дзвоника»  «Ми – діти твої, Україно»  «Новий рік»  «8 Березня»  «Шевченківські дні»  «Згадаймо їх, вони жили в роки голодомору »  «Вдячні нащадки пам’ятають»  «Ти вічний біль- Авганістан»  "Права дитини в малюнках”  «Осінь прийшла, щедрі дарунки принесла»  «Визволення Закарпаття від німецько- фашистських загарбників»  «Зима чарівниця»  «Діти на дорозі»  «Захист довкілля»  «Великдень»  «Чорнобривці посіяла мати…» Свята: Конкурси малюнків: Урок реквієм:
 10. 10. www.themegallery.com У школі співпрацює «трикутник» Батьки Діти Вчителі Він дає можливість більш ефективної дієвої організації школярів та сприяє формуванню демократичних традицій між всіма членами шкільного врядування.
 11. 11. www.themegallery.com На належному рівні проводилася робота класних керівників з батьками. Проведені батьківські збори: «Співпраця школи та сім’ї у вихованні та навчанні дітей» «Дотримання учнями режиму роботи школи, поведінка під час уроків та в позаурочний час» «Бездоглядність підлітків та її наслідки. Дитячий травматизм» «Як уникнути травмування дитини. Пропуск уроків без поважних причин» Робота з батьками:
 12. 12. www.themegallery.com Акція «Увага! Діти на дорозі!» Проведено бесіди медсестрою з учнями про заходи щодо попередження захворювань на грип та ГРВІ Виготовлення та розповсюдження пам’яток для учнів та батьків до Міжнародного Дня боротьби зі СНІДом Бесіди про шкідливі звички Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності «Я обираю здоровий спосіб життя» Були проведені заходи з охорони життя та здоров’я учнів:
 13. 13. www.themegallery.com Класними керівниками були заплановані і проведені такі виховні справи: На належному рівні проводилася правовиховна робота та робота з протидії усім видам насильства. 1-4кл. 5кл. 6 кл. 7-9кл. «Ксенофобія – що це?» •«Вчимося слухати один одного» «Насильство у сім’ї» «Роль ксенофобії та расизму в суспільстві»
 14. 14. www.themegallery.com У 2014-2015 н.р. на базі Р.Пастільської працювало 4 гуртки: «Цікава етимоло гія» «Художня вишивка» «Історичне краєзнавст во» «Юний натураліст» керівник Дацюк Н.М. керівник Венцель Н.Ю. керівник Лешко В.В. керівник Дзямба Н.В.
 15. 15. www.themegallery.com футбол волейбол керівник Мисак О.Ю. Cпортивні секції:
 16. 16. www.themegallery.com Учнівське врядування: Елементи дорослого громадянського життя моделюються в нашому навчальному закладі через учнівське врядування. Діяльність органів учнівського врядування була направлена на розвиток управлінських можливостей школярів, ріст яких яскраво було продемонстровано у вересні-жовтні 2013 року під час демократично проведеної виборчої компанії серед учнів, в результаті якої обрано, за більшістю голосів президента Зганич Юрія, учня 9 класу.
 17. 17. www.themegallery.com Лідери учнівського врядування організовували ряд загальношкільних заходів, а саме: жовтень Концерт до Дня Св. Валентина конкурс на кращу композицію з квітів «Барви осені» благодійна виставка- ярмарка дитячих робіт посвята першокласни ків у школярі акція «Цікаве дозвілля – чисте довкілля» вересень лютий березень грудень Учнівське врядування робить життя школи змістовним, насиченим, цікавим. Діти вчаться відчувати відповідальність, проявляти ініціативу, допомагати один одному.
 18. 18. www.themegallery.com В 2015-2016 н.р. педагогічний колектив Р.Пастільської ЗОШ І-ІІ ступенів продовжуватиме працювати над проблемою «Виховання громадянина, патріота, інтелектуально розвинену особистість, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ».
 19. 19. L/O/G/O Дякую за увагу!

×