O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Підсумки пленарного тижня, 19-22 травня

687 visualizações

Publicada em

Підсумки пленарного тижня, 19-22 травня. Прийняті Закони України

Publicada em: Direito
  • Entre para ver os comentários

Підсумки пленарного тижня, 19-22 травня

  1. 1. У СФЕРІ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ: 0015 Закон про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації ,про транзит через територію України військових формувань Російської Федерації які тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова Денонсовано угоду, якою встановлювався правовий режим транзиту через територію України військових формувань Російської Федерації, зокрема осіб, що входять до складу цих формувань, членів їх сімей та військових вантажів, що тимчасово знаходяться на території Республіки Молдова. 0016 Закон про денонсацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про взаємну охорону секретної інформації Денонсовано угоду, якою встановлювався взаємний правовий режим захисту секретної інформації, що створювалася або передавалася в результаті спільної діяльності України та Російської Федерації.
  2. 2. У СФЕРІ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ: 0017 Закон про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них Денонсовано угоду, яка встановлювала порядок військових перевезень залізничним, повітряним і автомобільним транспортом між Україною і Російською Федерацією та розрахунки за них. 0018 Закон про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією про співробітництво в галузі воєнної розвідки Денонсація угоди позначила припинення двостороннього співробітництва між Україною та Російською Федерацією у галузі воєнної розвідки. 0019 Закон про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом Російської Федерації про співробітництво у військовій галузі Денонсовано угоду, якою встановлювалися засади двостороннього співробітництва у військовій галузі між Україною та Російською Федерацією щодо організації зв’язку, обміну технічною документацією, порядку взаємного використання повітряних і морських просторів, міждержавних військових перевезень та організації протиповітряної оборони.
  3. 3. У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ 2234 Закон п 10-1 "ро внесення змін до статті Закону України Про соціальний і правовий " (захист військовослужбовців та членів їх сімей щодо відпусток )військовослужбовцям Надано право військовослужбовцям, які не використали в умовах особливого періоду своє право на щорічну основну відпустку, використати її протягом наступного календарного року, а також право на її використання декількома частинами. Запроваджено однаковий підхід до обчислення тривалості щорічної основної відпустки в році початку військової служби. 1350 7 "Закон про внесення змін до статті Закону України Про державну соціальну ' " ,допомогу малозабезпеченим сім ям щодо соціального захисту сімей члени яких мають у власності чи володінні земельні ділянки Виключено положення, яким було передбачено, що державна соціальна допомога не призначається у випадку, якщо у власності чи володінні малозабезпеченої сім’ї (крім сімей, що складаються лише з дітей та осіб, які досягли 65-річного віку або є інвалідами I та II групи, та сімей, в яких є діти-інваліди) є земельна ділянка площею понад 0,6 га, крім випадків, коли така земельна ділянка з незалежних від сім’ї причин не приносить дохід.
  4. 4. У СФЕРІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ 2067 Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підтримки -дитячо юнацького спорту та фізичного виховання дітей Відновлено норму про обов’язкову наявність посад фахівців з фізичної культури у дошкільних та інших навчальних закладах; збільшено мінімальну кількість уроків з фізичної культури до трьох на тиждень в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах; заборонено скорочувати державні і комунальні заклади фізичної культури і спорту без згоди відповідного центрального органу виконавчої влади; скасовано плату за навчання в дитячо-юнацьких спортивних школах.
  5. 5. У ЕКОНОМІЧНІЙ СФЕРІ 2576 Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо справедливого 10 17оподаткування доходів фізичних осіб в інтервалі від до розмірів мінімальної заробітної плати Розширено базу оподаткування для ставки податку на доходи фізичних осіб 15 % з 10 до 17 розмірів мінімальної заробітної плати, а також визначено максимальну величину бази нарахування єдиного соціального внеску, виходячи з мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. 2931 Закон про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування , 'доходів отриманих нерезидентами за борговими зобов язаннями Звільнено від оподаткування доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями, продані або розміщені нерезидентам за межами території України через уповноважених агентів нерезидентів, або процентів, сплачених нерезидентам за отримані державою або до бюджету Автономної Республіки Крим чи міського бюджету позики (кредити або зовнішні запозичення), які відображаються в Державному бюджеті України або місцевих бюджетах чи кошторисі Національного банку України, або за кредити (позики), які отримані суб’єктами господарювання та виконання яких забезпечено державними або місцевими гарантіями.
  6. 6. 2860 Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих положень з питань судоустрою Визначено текст та порядок складення присяги членами Вищої ради юстиції. Встановлено, що члени Вищої ради юстиції, призначені з’їздом суддів України до набрання чинності Законом України «Про забезпечення права на справедливий суд», складають присягу на засіданні Верховної Ради України. 2862 Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сплати судового збору Удосконалено окремі положення процесуального законодавства в частині визначення судового збору, викладено у новій редакції положення про ставки судового збору, пільги щодо його сплати та повернення сплаченої суми судового збору за клопотанням особи. У СФЕРІ СУДОУСТРОЮ
  7. 7. 1165 Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення ролі громадянського суспільства в боротьбі з корупційними злочинами Запроваджено інститут громадського обвинувачення в сфері службових злочинів, що мають ознаки корупційних діянь. Визначено процесуальний статус громадського обвинувача. У СФЕРІ БОРОТЬБИ З КОРУПЦІЄЮ

×