O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

МІЙ КАБІНЕТ

246 visualizações

Publicada em

Кабінет історії та правознавства

Publicada em: Educação
 • Login to see the comments

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

МІЙ КАБІНЕТ

 1. 1. КЗО СЗШ №15 Красногвардійського району м. Дніпропетровська КАБІНЕТ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА
 2. 2. «Педагогу мають бути притаманні якості близькі до материнських. Як мати віддає своїм дітям все найкраще, так і педагог вкладає свою душу в учнів. У цьому внутрішній світ професії вчителя.» МЕТА — розвиток учня «Вірте в талант і творчі здібності кожного вихованця. Людина — неповторна» В.Сухомлинський
 3. 3. Кабінет історії та правознавства ● Кабінет історії та правознавства — це спеціально обладнане приміщення загальноосвітнього навчального закладу із створеним навчальним середовищем, оснащеним сучасними засобами навчання, шкільним обладнанням згідно з санітарно- гігієничними нормами і правилами облаштування.
 4. 4. Основна мета створення навчального кабінету історії та правознавства ● Основна мета створення навчального кабінету історії та правознавства полягає у забезпеченні оптимальних умов для організації навчально-виховного процесу та реалізації завдань Державного стандарту базової і повної середньої освіти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2004 року за № 24
 5. 5. Завдання функціонування навчального кабінету з історії та правознавства Завданням функціонування навчального кабінету з історії і правознавства є створення передумов для: ● Організації колективного, індивідуального та диференційованого навчання; ● Раелізації практично-дійової і творчої складових змісту навчання; ● Забезпечення в основній школі допрофільної підготовки учнів, у старшій школі — профільного і поглибленого навчання; ● Організації роботи гуртків та факультативів; ● Проведення засідань шкільних методичних обєднань учителів історії та правознавства; ● Індивідуальної підготовки вчителя до занять, що сприяє підвищенню його науково-методичного рівня.
 6. 6. ДЕРЖАВНА СИМВОЛІКА
 7. 7. ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ
 8. 8. Навчальна література
 9. 9. Таблиці, схеми, ілюстрації з історії та правознавства
 10. 10. МЕТОДИЧНА ТА ДОВІДКОВА ЛІТЕРАТУРА
 11. 11. ВИХОВНА РОБОТА
 12. 12. Форми викладання історії та правознавства у кабінеті

×