O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Урок № 122 5 клас
Тема уроку. Розв'язування задач на відсотки.
Мета уроку. Закріпити навички розв’язування задач на знаход...
VІ. Закріплення знань, умінь і навичок.
Розв'язування задач (учні працюють у групах).
1. Відсотки у повсякденному житті
За...
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

1

Compartilhar

Baixar para ler offline

Розв"язування задач на відсотки

Baixar para ler offline

урок

Розв"язування задач на відсотки

  1. 1. Урок № 122 5 клас Тема уроку. Розв'язування задач на відсотки. Мета уроку. Закріпити навички розв’язування задач на знаходження відсотків від числа та числа за відсотками. Розвивати вміння логічно аргументувати відповідь, формулювати висновок. Виховувати позитивні риси характеру: чесність і правдивість, наполегливість і силу волі, культуру думки і поведінки, відповідальність за доручену справу, ініціативу. Обладнання. Комп’ютер, підручники. Тип уроку: закріплення знань, умінь та навичок. Хід уроку. І. Організаційний етап. Перевірка готовності класу до заняття. ІІ. Перевірка домашнього завдання. Учні звіряють відповіді до вправ домашнього завдання за зразком. IIІ. Формування мети й завдань уроку Розкриття загальної мети та плану проведення уроку ІV. Мотивація навчальної діяльності. Математика – цариця всіх наук. Її коханий – істина, її наряд – простота і ясність. Палац цієї володарки оточений тернистими заростями, і щоб досягти його, кожному треба продертися крізь хащі. Випадковий подорожній не знайде в її палаці нічого привабливого. Краса його відкривається лише розуму, який любить істину і загартовувався в боротьбі з труднощами. ( Снядецький Ян ) V. Актуалізація опорних знань. 1. Заповни порожні клітинки схеми : Що означає остаточний результат? 2. 3. Проїхав велоси- педист Залишилося Який шлях мав проїхати велосипедист? 8 км. 40% ? км. 4. Знайти: а) 5 % від 300; 12; 3 б)число, якщо 5 % його дорівнюють 700; 3 в) скільки відсотків становить: - число 4 від числа5; - число 5 від числа 4. :3 34 80 66 У книзі 240 ст. Прочи- тано 20% Прочи- тати ? ст.
  2. 2. VІ. Закріплення знань, умінь і навичок. Розв'язування задач (учні працюють у групах). 1. Відсотки у повсякденному житті Задача 1. Маса мурахи становить 10% від маси вантажу, який вона може перетягнути. Яка маса мурахи, якщо за один раз вона може перетягнути 0,028 г вантажу? Задача 2. Морська вода містить 5% солі. Скільки кілограмів морської води містить у собі 1 кг солі? Задача 3. Ставка співробітника - 13 500 рублів. Доплата за суміщення обов'язків - 60%. Доплата на транспорт - 10%. Яка заробітна плата співробітника? Додати до неї 45% від нарахованої суми - премія. І відняти 13% - податки. Яку суму отримає співробітник? Задача 4. Катруся з мамою купували взуття, маючи 1000 грн. Катрусі сподобались чоботи за 1200 грн., на які була знижка 17 %. Чи зможе Катруся купити чоботи? ФІЗКУЛЬТХВИЛИНКА 2. Розв’язування задач. №1507 – усно Ст. 75-77 (Математика 5-6 клас, Роєва Т.Г.)- розв’язування задач письмово. Цікаві факти про воду. Основа життя — це вода • Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то вона відчуває сильну спрагу. Якщо відсотки втраченої води збільшаться до 10, то у людини почнуться галюцинації. При втраті 12% води людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% - людина вмирає. • Майже вся маса води на планеті не придатна для пиття. Ми можемо пити лише 3% води - саме стільки у нас запасів прісної води. Але навіть велика частина цих 3% недоступна, оскільки міститься в льодовиках. • Всі живі істоти складаються з води: тварини — на 75 %, риби — на 75 %, медузи — на 99 %, картопля — на 76 %, яблука — на 85 %, помідори — на 90 %, огірки — на 95 %, кавуни — на 96 %. Вода становить майже 70 % маси тіла людини (це вільна, позаклітинна і так звана зв’язана вода, яка міститься усередині клітин). Людський ембріон на 97 % складається з води, а новонароджений — на 90 %. Найбільш інтелектуальна частина нашого тіла — мозок — на 85% складається з води, кров — на 95 %. • 85 % всіх захворювань у світі передається через воду. VІІ. Підсумок уроку Що нового дізнався на уроці? Що сподобалося найбільше? Що було найскладнішим при виконанні завдань? Що треба ще вивчити вдома? VІІІ.Домашнє завдання: §34-35, №№ 1547, 1549, 125, 127 (ст. 336) ІХ. Рефлексія Учні в парах беруться за руки й дарують один одному усмішку: кожен повертається до свого сусіда і, сказавши йому те, що викликало в ньому захоплення і побажавши йому чогось гарного, усміхається; Вчитель дякує класу за роботу.
  • sveta7940

    Jun. 11, 2017

урок

Vistos

Vistos totais

88

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

2

Ações

Baixados

0

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

1

×