O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Za Knihovny!

Chceš vědět více o autorech projektu?
Karim Kabir
Eliška Frühbauerová
Mahasti Tasmuri

V rámci multimediálneho projektu sme sa venovali iniciatíve Za Knihovny! a jej vizuálnej prezentácii v online priestore. S využitím dostupných dát sme kriticky zhodnotili ich logo, webovú stránku, newsletter a prezentáciu na sociálnych sieťach, a navrhli zlepšenie vo funkčnosti, prehľadnosti, obsahu a designe. Zmeny sme implementovali a klientovi sme poskytli výstup v podobe vizuálne atraktívneho materiálu.

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Za Knihovny!

 1. 1. ZA KNIHOVNY! KARIM Kabir ELIŠKA Frühbauerová MAHASTI Tasmuri
 2. 2. ● neformálna iniciatíva aktívnych knihovníkov a knihovníčiek ● zlepšiť finančné podmienky v českých knihovnách ● zvýšiť prestíž práce knihovníkov ● pomôcť verejnosti a vláde oceniť nepopierateľný vplyv knihovien Kto sú a čo chcú dosiahnuť? ZA KNIHOVNY!
 3. 3. ● komplexne podporiť prezentáciu iniciatívy navonok ● kriticky zhodnotiť dostupné dáta, web, newsletter a IG ● navrhnúť zlepšenie vo funkčnosti, prehľadnosti, obsahu a designu ● implementovať zmeny ● zvýšiť povedomie o iniciatíve a jej aktivitách Aký je cieľ multimediálneho projektu? ZA KNIHOVNY!
 4. 4. ● Minuloročná kampaň zameraná na získavanie podpisov od podporovateľov ● Získaných viac ako 3 000 podpisov ● Stretnutie s ministrom kultúry ● Získavanie podpisov stále pokračuje Podpisová akcia Otočme list! ● Nový začiatok! ● Zvyšovanie povedomia o práci knihovníkov ● Nová grafika a moderná prezentácia iniciatívy OTOČME LIST!
 5. 5. 01 : LOGO
 6. 6. ● čitateľné, minimalistické logo ● čiastočná náväznosť na knihovníkov, nie na knihy ● Empowerment – aktivizácia, posilnenie postavenia, zvýšenie sebadôvery Nové zadanie od klienta Pôvodné LOGO
 7. 7. NÁVRHY LOGA
 8. 8. ● inšpirácia na základe log navrhnutých klientom ● bojovnosť, empowerment, jednoduchosť ● ľudský prvok ● multifunkčnosť ● použitie: rôzne farebné varianty, web, nálepky, sociálne siete Nové LOGO
 9. 9. 02 : FAREBNÁ PALETA
 10. 10. FAREBNÁ PALETA
 11. 11. WEB 02 :
 12. 12. INSTAGRAM 03 :
 13. 13. OBSAH
 14. 14. PRÍSPEVKY
 15. 15. ANIMÁCIE
 16. 16. ANIMÁCIE
 17. 17. NEWSLETTER 04 :
 18. 18. ● Nové LOGO ● Nový design WEBU - one page website ● IG – 50 príspevkov s odkazmi podporovateľov, 6 nových animácií ● Newsletter – nová šablóna pre newsletter VÝSTUPY Z PROJEKTU
 19. 19. Ďakujeme za pozornosť!

  Seja o primeiro a comentar

Chceš vědět více o autorech projektu? Karim Kabir Eliška Frühbauerová Mahasti Tasmuri V rámci multimediálneho projektu sme sa venovali iniciatíve Za Knihovny! a jej vizuálnej prezentácii v online priestore. S využitím dostupných dát sme kriticky zhodnotili ich logo, webovú stránku, newsletter a prezentáciu na sociálnych sieťach, a navrhli zlepšenie vo funkčnosti, prehľadnosti, obsahu a designe. Zmeny sme implementovali a klientovi sme poskytli výstup v podobe vizuálne atraktívneho materiálu.

Vistos

Vistos totais

239

No Slideshare

0

De incorporações

0

Número de incorporações

57

Ações

Baixados

0

Compartilhados

0

Comentários

0

Curtir

0

×