O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Пришкільний табір відпочинку «СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО»
з денним перебуванням дітей працював при
КЗО «СЗШ №91» ДМР з 01.06 .2016 п...
Організація відпочинку дітейОрганізація відпочинку дітей
передбачала різноманітність виборупередбачала різноманітність виб...
Обов’язковим було дотримання санітарно-Обов’язковим було дотримання санітарно-
гігієнічних вимог: створення порядку ігігіє...
Протягом зміни проводилась змістовнаПротягом зміни проводилась змістовна
та цікава робота. Табірна зміната цікава робота. ...
Велике значення приділялосьВелике значення приділялось
ознайомленню учнів з традиціями таознайомленню учнів з традиціями т...
ПЛАН РОБОТИ ЗА ВИХОВНИМИ НАПРЯМКАМИПЛАН РОБОТИ ЗА ВИХОВНИМИ НАПРЯМКАМИ
ПДТВ з денним перебуваннямПДТВ з денним перебування...
Гуртки у таборі «СОНЕЧКО». Напрямок гурткової роботи.Гуртки у таборі «СОНЕЧКО». Напрямок гурткової роботи.
Назва гуртка. Ч...
Девіз за яким живе табірДевіз за яким живе табір
“СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО”
Закони табірного життяЗакони табірного життя
“СОНЕЧКА”“СОНЕЧКА”
Закон сонячного дня:Закон сонячного дня:
прокидаємось разо...
Мета роботи таборуМета роботи табору
«СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО»
• забезпечити належне оздоровлення тазабезпечити належне оздоровле...
ІІ ЗАГІНЗАГІН
ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА
«Грай, співай,«Грай, співай,
відпочивай,відпочивай,
Хто найкращий? –Хто найкращи...
ІІІІ ЗАГІНЗАГІН
ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА
«Смійся з нами,«Смійся з нами,
Смійся, як ми,Смійся, як ми,
Смійся краще нас!»...
ІІІІІІ ЗАГІНЗАГІН
ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА
““ Без верби і калини –Без верби і калини –
Нема України!”Нема України!”
Хоч...
Пісня таборуПісня табору
“СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО”
Сонце нам сяє
Сяє, сяє, сяє.
Сонце нас єднає
Сонце нас єднає.
Україна будьмо!
...
Режим роботи закладуРежим роботи закладу
відпочинкувідпочинку
“СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО”
ЧАСЧАС ЗАХОДИЗАХОДИ
8.008.00 ПРИХІД ДІТЕЙ...
Ми чекаємо на Вас!Ми чекаємо на Вас!
До наступного літа!До наступного літа!
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

отчет по лагерю

1

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

отчет по лагерю

 1. 1. Пришкільний табір відпочинку «СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО» з денним перебуванням дітей працював при КЗО «СЗШ №91» ДМР з 01.06 .2016 по 22.06.2016 р. У таборі відпочивало 92 учня 1-6 класів нашої школи. Начальником табору призначена Мисливець Світлана АнатоліївнаМисливець Світлана Анатоліївна, педагог- організатор – Заспенко Анна ОлександрівнаЗаспенко Анна Олександрівна . Вихователями працювали вчителі нашої школи початкових та старших класів.
 2. 2. Організація відпочинку дітейОрганізація відпочинку дітей передбачала різноманітність виборупередбачала різноманітність вибору заходів, можливість кожногозаходів, можливість кожного вихованця задовольнити своївихованця задовольнити свої потреби.потреби. Всі види виховної діяльності вВсі види виховної діяльності в таборі здійснювались відповідно дотаборі здійснювались відповідно до режиму дня. Робота проводиласьрежиму дня. Робота проводилась згідно плану виховної роботи ззгідно плану виховної роботи з невеликими доповненнями. Все ценевеликими доповненнями. Все це відтворювалось на спеціальномувідтворювалось на спеціальному стендістенді «СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО» та «Сьогодні ута «Сьогодні у таборі» Діти та їх батьки мали змогутаборі» Діти та їх батьки мали змогу щоденно знайомитися зщоденно знайомитися з розпорядком дня. На початку дня,розпорядком дня. На початку дня, після проведення ранкової зарядки,після проведення ранкової зарядки, яка теж проходила весело таяка теж проходила весело та різноманітно, проходила лінійка. Нарізноманітно, проходила лінійка. На лінійці висвітлювався порядоклінійці висвітлювався порядок денний. В кінці дня тежденний. В кінці дня теж проводилась невеличка лінійка. Напроводилась невеличка лінійка. На якій повідомлялось про деньякій повідомлялось про день завтрашній…завтрашній…
 3. 3. Обов’язковим було дотримання санітарно-Обов’язковим було дотримання санітарно- гігієнічних вимог: створення порядку ігігієнічних вимог: створення порядку і затишку у спеціальних приміщеннях, взатишку у спеціальних приміщеннях, в ігрових кімнатах, танцювальній залі, місцяхігрових кімнатах, танцювальній залі, місцях відпочинку.відпочинку. Комплектацію загонів здійснювали зКомплектацію загонів здійснювали з урахуванням вікових особливостей дітей таурахуванням вікових особливостей дітей та їх інтересів. Всі діти були поділені на триїх інтересів. Всі діти були поділені на три загони: ВОДОГРАЙ, ПОСМІШКА та КАЛИНА.загони: ВОДОГРАЙ, ПОСМІШКА та КАЛИНА. Вихованці мали умови для життя в таборі,Вихованці мали умови для життя в таборі, для розвитку здібносте та їх прояву. Кожендля розвитку здібносте та їх прояву. Кожен загін мав свою назву, емблему та девіз.загін мав свою назву, емблему та девіз. Особливу увагу приділялосьОсобливу увагу приділялось організаційно-громадській діяльності:організаційно-громадській діяльності: презентація загонів, виконання доручень,презентація загонів, виконання доручень, вибору активу, самостійному розподілівибору активу, самостійному розподілі доручень, участю у проведених заходах, удоручень, участю у проведених заходах, у підведенні підсумків різних конкурсів. Упідведенні підсумків різних конкурсів. У таборі організовано самоврядування: втаборі організовано самоврядування: в загонах обрано командира, відповідальногозагонах обрано командира, відповідального за чистоту в кімнатах. За чергування поза чистоту в кімнатах. За чергування по табору, за збереженням порядку,табору, за збереженням порядку, спортивного майна. Кожен день приносивспортивного майна. Кожен день приносив безліч нових вражень, деякі заходи станутьбезліч нових вражень, деякі заходи стануть для нас традиційними: гра - квест «Удля нас традиційними: гра - квест «У пошуках скарбів», танцювальні забавипошуках скарбів», танцювальні забави «Ширше коло», творча лабораторія «Місто«Ширше коло», творча лабораторія «Місто майстрів», ігри-змагання «Веселі старти»,майстрів», ігри-змагання «Веселі старти», «Спорт, спорт, спорт – естафета».«Спорт, спорт, спорт – естафета».
 4. 4. Протягом зміни проводилась змістовнаПротягом зміни проводилась змістовна та цікава робота. Табірна зміната цікава робота. Табірна зміна відкрилась та закрилась святковоювідкрилась та закрилась святковою лінійкою, відкриттям та закриттямлінійкою, відкриттям та закриттям малих олімпійських ігор. Особливоюмалих олімпійських ігор. Особливою родзинкою програм для відпочинку уродзинкою програм для відпочинку у таборітаборі ««СОНЕЧКОСОНЕЧКО»» була захоплюючабула захоплююча ранкова зарядка.ранкова зарядка. У вирішення виховних завданьУ вирішення виховних завдань вихователі спирались на віковівихователі спирались на вікові особливості психічного розвитку дітейособливості психічного розвитку дітей цього віку. Сприймання світуцього віку. Сприймання світу відбувається фактично через гру.відбувається фактично через гру. Значна увага надавалась трудовомуЗначна увага надавалась трудовому вихованню, що сприяє прояву ввихованню, що сприяє прояву в дитини господарських здібностей,дитини господарських здібностей, працелюбності. Протягом зміни коженпрацелюбності. Протягом зміни кожен загін проводив трудові акції, рейди,загін проводив трудові акції, рейди, операції:операції: ««Збережемо світ іншимЗбережемо світ іншим»»,, ««Чисто у нашому дворі, чисто в країніЧисто у нашому дворі, чисто в країні»»,, огляді-конкурсі чистоти загоновихогляді-конкурсі чистоти загонових місць та спалень,місць та спалень, ««В гостях уВ гостях у ЧистюлькінаЧистюлькіна»»..
 5. 5. Велике значення приділялосьВелике значення приділялось ознайомленню учнів з традиціями таознайомленню учнів з традиціями та звичаями українського народу. Цезвичаями українського народу. Це такі заходи, як свято українськоїтакі заходи, як свято української казки, гуртокказки, гурток ««Умілі рученятаУмілі рученята»»,, ГуртокГурток ««Каляки-МалякіКаляки-Малякі»», конкурс, конкурс знавців українських пісень, конкурсзнавців українських пісень, конкурс ««Українська ПопелюшкаУкраїнська Попелюшка»».. В таборі на протязі зміниВ таборі на протязі зміни використовувались різні формивикористовувались різні форми ігрової діяльності: народні ігри.ігрової діяльності: народні ігри. Ігри-конкурси, квест, вікторини, ігриІгри-конкурси, квест, вікторини, ігри на місцевості, сюрпризи, змагання.на місцевості, сюрпризи, змагання. Протягом зміни діти прилучалисьПротягом зміни діти прилучались до світу природи, усвідомлення їїдо світу природи, усвідомлення її значимості, вчились відчувати красузначимості, вчились відчувати красу рідного краю. З цією метоюрідного краю. З цією метою проводились різноманітні заходи. Апроводились різноманітні заходи. А найголовніше цьому теж булинайголовніше цьому теж були присвячені дні: День ПРИРОДИ,присвячені дні: День ПРИРОДИ, День ДОВКІЛЛЯ, День ЧИСТОТИ.День ДОВКІЛЛЯ, День ЧИСТОТИ. Також конкурс екологічногоТакож конкурс екологічного малюнкумалюнку ««Землю малюю своюЗемлю малюю свою»»..
 6. 6. ПЛАН РОБОТИ ЗА ВИХОВНИМИ НАПРЯМКАМИПЛАН РОБОТИ ЗА ВИХОВНИМИ НАПРЯМКАМИ ПДТВ з денним перебуваннямПДТВ з денним перебуванням «СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО» при КЗО «СЗШ №91» ДМР з 01.06 по 22.06.2016 рокупри КЗО «СЗШ №91» ДМР з 01.06 по 22.06.2016 року
 7. 7. Гуртки у таборі «СОНЕЧКО». Напрямок гурткової роботи.Гуртки у таборі «СОНЕЧКО». Напрямок гурткової роботи. Назва гуртка. Час роботи гуртка. Керівник гурткаНазва гуртка. Час роботи гуртка. Керівник гуртка №№ НапрямокНапрямок гурткової роботигурткової роботи Назва гуртка Час роботиЧас роботи гурткагуртка КерівникКерівник гурткагуртка 11 Художньо-Художньо- естетичнийестетичний ПонеділокПонеділок 16.00-17.0016.00-17.00 Потаніна І.О.Потаніна І.О. 22 Декоративно-Декоративно- ужитковийужитковий ВівторокВівторок 16.00-17.0016.00-17.00 Білоус Я.В.Білоус Я.В. 33 Художньо-Художньо- естетичнийестетичний СередаСереда 16.00-17.0016.00-17.00 Гостра О.В.Гостра О.В. 44 СпортивнийСпортивний ВівторокВівторок 16.00-17.0016.00-17.00 Слободян І.А.Слободян І.А. 55 Туристично-Туристично- краєзнавчийкраєзнавчий ЧетверЧетвер 16.00-17.0016.00-17.00 Бакум Я.І.Бакум Я.І. 66 ГуманітарнийГуманітарний П'ятницяП'ятниця 16.00-17.0016.00-17.00 Кучеренко А.С.Кучеренко А.С. 77 МовознавчийМовознавчий П'ятницяП'ятниця 10.00-11.0010.00-11.00 Матвієнко Є.О.Матвієнко Є.О.
 8. 8. Девіз за яким живе табірДевіз за яким живе табір “СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО”
 9. 9. Закони табірного життяЗакони табірного життя “СОНЕЧКА”“СОНЕЧКА” Закон сонячного дня:Закон сонячного дня: прокидаємось разом із сонечком, відпочиваємо,прокидаємось разом із сонечком, відпочиваємо, творимо спільно зі сонечкомтворимо спільно зі сонечком Закон сонячної дружби:Закон сонячної дружби: повага до друзів, дорослих; спілкуємось,повага до друзів, дорослих; спілкуємось, поважаючи одне одного, відкриваємо найяскравішіповажаючи одне одного, відкриваємо найяскравіші риси, таланти.риси, таланти. Закон сонячного променя:Закон сонячного променя: Прагнемо у всьому бути першимиПрагнемо у всьому бути першими у корисних справах, спортивних змаганнях,у корисних справах, спортивних змаганнях, вікторинах, конкурсахвікторинах, конкурсах Закон сонячної чистоти:Закон сонячної чистоти: сонечко посміхається охайним хлопчикам ісонечко посміхається охайним хлопчикам і дівчаткамдівчаткам
 10. 10. Мета роботи таборуМета роботи табору «СОНЕЧКО»«СОНЕЧКО» • забезпечити належне оздоровлення тазабезпечити належне оздоровлення та повноцінний відпочинок дітей, створити належніповноцінний відпочинок дітей, створити належні умови для освітньої культурно-оздоровчоїумови для освітньої культурно-оздоровчої роботи;роботи; • відновити позитивні якості, що дозволяютьвідновити позитивні якості, що дозволяють дитині комфортно почувати себе вдитині комфортно почувати себе в навколишньому середовищі;навколишньому середовищі; • формувати в дитини прагнення працювати уформувати в дитини прагнення працювати у тому виді діяльності, який вона любить і в якомутому виді діяльності, який вона любить і в якому може досягнути успіхів, реалізувати своїможе досягнути успіхів, реалізувати свої можливості, здібності;можливості, здібності; • розвивати нові здібності;розвивати нові здібності; • виховувати дбайливе ставлення довиховувати дбайливе ставлення до навколишнього середовища;навколишнього середовища; • сприяти нормальному фізичному розвитку,сприяти нормальному фізичному розвитку, зміцненню здоров’я;зміцненню здоров’я; • виховувати в учнів національну свідомість,виховувати в учнів національну свідомість, самосвідомість та ментальність, провідні рисисамосвідомість та ментальність, провідні риси громадянина своєї держави, любов до рідноїгромадянина своєї держави, любов до рідної країни, до української мови, до свого народу.країни, до української мови, до свого народу.
 11. 11. ІІ ЗАГІНЗАГІН ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА «Грай, співай,«Грай, співай, відпочивай,відпочивай, Хто найкращий? –Хто найкращий? – Водограй!»Водограй!» - 1,2, 3,4 в ногу,- 1,2, 3,4 в ногу, - «Водограю» дай дорогу!- «Водограю» дай дорогу! - Хто іде?- Хто іде? - Ми йдемо!- Ми йдемо! - Весело ми живемо!- Весело ми живемо! - Сумувати ніколи!- Сумувати ніколи! - Бо ідуть канікули!- Бо ідуть канікули!
 12. 12. ІІІІ ЗАГІНЗАГІН ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА «Смійся з нами,«Смійся з нами, Смійся, як ми,Смійся, як ми, Смійся краще нас!»Смійся краще нас!» - Бум, Бум, Бум –- Бум, Бум, Бум – - Проженемо ми весь сум!- Проженемо ми весь сум! - Бам, Бам, Бам –- Бам, Бам, Бам – - Буде весело всім нам!- Буде весело всім нам! - Хай дивосвіт пізнає кожен,- Хай дивосвіт пізнає кожен, Сміх і радість переможуть!Сміх і радість переможуть!
 13. 13. ІІІІІІ ЗАГІНЗАГІН ДЕВІЗ:ДЕВІЗ: РЕЧІВКАРЕЧІВКА ““ Без верби і калини –Без верби і калини – Нема України!”Нема України!” Хочуть бути всі здоровіХочуть бути всі здорові У загоні калиновім!»У загоні калиновім!» - Будь веселий!- Будь веселий! - Завжди так!- Завжди так! - Будь бадьорий!- Будь бадьорий! - Тільки так!- Тільки так! - Настрій – во!- Настрій – во! - Погода – клас!- Погода – клас! - Приєднайтеся до нас!»- Приєднайтеся до нас!»
 14. 14. Пісня таборуПісня табору “СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО” Сонце нам сяє Сяє, сяє, сяє. Сонце нас єднає Сонце нас єднає. Україна будьмо! Будьмо! Апа, Гопа! Viva! Це моя Европа! Завітай у мій дім, Я хочу бути Другом твоїм Пам'ятай - ми усi одна сiм'я Ти i я. Посмiхнись, не сумуй Посмішку мені свою подаруй Ми зможемо все, Як що разом будьмо - ти i я. Сонце нас єднає Сонце нас єднає. Запали почуття Хай світ відчує нове життя Щоб палав вогонь на тiлi кожну мить Завжди йди, не чекай I на перешкоди не зважай. Бо ти не один Повір що тобі пощастить!
 15. 15. Режим роботи закладуРежим роботи закладу відпочинкувідпочинку “СОНЕЧКО”“СОНЕЧКО” ЧАСЧАС ЗАХОДИЗАХОДИ 8.008.00 ПРИХІД ДІТЕЙПРИХІД ДІТЕЙ 9.00-9.309.00-9.30 СНІДАНОКСНІДАНОК 9.30-11.409.30-11.40 ЗАНЯТТЯ ЗА ІНТЕРЕСАМИ , КОНКУРСИ ,ЗАНЯТТЯ ЗА ІНТЕРЕСАМИ , КОНКУРСИ , РОБОТА ГУРТКІВРОБОТА ГУРТКІВ 12.00-13.0012.00-13.00 ОБІДОБІД 13.30-15.2013.30-15.20 ЧАС ВІДПОЧИНКУЧАС ВІДПОЧИНКУ 15.40-16.0015.40-16.00 ПОЛУДНИКПОЛУДНИК 16.00-18.0016.00-18.00 ІГРИ, РОЗВАГИ, ЧИТАННЯІГРИ, РОЗВАГИ, ЧИТАННЯ 18.0018.00 ТАБІР, ДО ПОБАЧЕННЯТАБІР, ДО ПОБАЧЕННЯ
 16. 16. Ми чекаємо на Вас!Ми чекаємо на Вас! До наступного літа!До наступного літа!

×