Anúncio
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Anúncio

Último(20)

Історія школи.ppt

  1. Рідному закладу – 56 років
  2. Із історії школи 1862 року в селі Кумейки вперше з'явилася школа, в ній навчалося 15 учнів. 1885 р. в приміщенні сільської управи було відкрито церковно-приходську школу, яку відвідувало близько 35учнів. 1905 р. була побудована церковно-приходська школа. 1922 р. засновано чотирирічну трудову школу. 1936 р. було збудовано велику красиву школу. Під час війни її було спалено фашистами. 1944 р. навчання було відновлено в приміщенні старої церковно-приходської школи. 1949 р. під школу перейшли пристосовані приміщення Главсахару. 1966 р. 31 січня почала діяти нова школа.
  3. «31 січня 1966 року почала діяти нова школа побудована на кошти колгоспу «Нова зоря». Чимало зусиль було прикладено адміністрацією школи по оформленню та поповненню навчально- матеріальної бази» (зі слів Панченко Ганни Федорівни, колишнього директора школи)
  4. Шкільному дзвінку – 175 років Що за дивний чарівник? Гучно дзеленчати звик. Поселився він у школі, Та й кричить собі доволі! Він – шкільний наш талісман, Всіма керує, ніби справжній капітан. Дзень-дзелень – всі на урок! Кличе гучно наш дзвінок. Дзень-дзелень – всі на подвір'я! На веселе, на дозвілля. І отак він кожен день, Дзень-дзелень, дзень-дзелень. Вже півтора століття Двері школи відчиняє, Палкі серця дітей єднає, Й до знань стежину прокладає. А.Бондаренко, випускниця 2013 р.
  5. Педагогічний колектив 1966 рік 2021 рік
  6. Перший випуск нової школи 1967 р.
  7. Випускники
  8. Роки як мить, а спогади назавжди
  9. Урок фізики. 1972 рік. Серед своїх однокласників Рибалка Іван Леонідович та Скирда Костянтин Федорович Друзі з дитинства, ровесники, обоє родом з Кумейок. Після закінчення Кумейківської восьмирічної школи ( 1973 р.) продовжили своє навчання в Шелепуській середній школі. Потім було навчання в Черкаському педагогічному інституті. Після закінчення вузу Скирду К.Ф. направили на роботу в Канівський район, а Рибалку І.Л. - в Сахнівську середню школу. Іван Леонідович довгий час був директором авторської школи Олександра Антоновича Захаренка ( с. Сахнівка Корсунь-Шевченківського району), а Костянтин Федорович очолює Байбузівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Черкаського району.
  10. Ювілей школи
Anúncio