O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

до дня водно болотних угідь зош 19

391 visualizações

Publicada em

19

Publicada em: Educação
  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

до дня водно болотних угідь зош 19

  1. 1. Рамсарська конвенція відбулась 2 лютого 1971 року, де прийняли рішення захищати болотяні угіддя, які є дуже важливими для екосистеми нашої планети. Україна поновила своє членство в конвенції у 1996 році та входить в число 169 країн – Договірних Сторін Конвенції. Тому і ми відзначаємо Всесвітній день водно-болотних угідь 2 лютого під девізом «Водно-болотні угіддя для зменшення впливу стихійних лих». Реалізація на практиці щодо пріоритетів збереження водно-болотних угідь можлива лише за умови об’єднання зусиль усіх державних та недержавних установ та всього населення країни. 2 лютого у Добропільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 пройшли заходи до Всесвітнього дня водно-болотних угідь: написання тематичних рефератів «Проблема водно-болотних угідь в Україні» з наступним обговоренням (10-11 класи) перегляд відеороликів про водно-болотяні угіддя та їхнє значення для збереження флори та фауни з наступним обговоренням (7-9 класи)
  2. 2. проведено класні години для 1-4 класів «2 лютого – Всесвітній день водно-болотних угідь» 5-11 класи «Значення водно-болотних угідь для збереження багатьох видів флори та фауни»

×