O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Mooc management

136 visualizações

Publicada em

результати пошуку масових онлайн-курсів для студентів економічних спеціальностей

Publicada em: Educação
 • Login to see the comments

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Mooc management

 1. 1. Дистанційні курси НТУ «ХПІ». Підвищення кваліфікації викладачів Пошук масових дистанційних курсів за фахом «Управління та адміністрування» Курс: Основи дистанційного навчання 2017. Іващенко М.М.
 2. 2. Здійснюючи студіювання у напрямку виявлення найбільш оптимального способу залучення студентів у навчання засобами MOOC, було виокремлено наступний перелік відкритих онлайн-курсів (галузь знань «Управління та адміністрування» спеціальність 073 «Менеджмент»):
 3. 3. Coursera Навчання ведеться переважно англійською мовою. Є лекції, що супроводжуються субтитрами, але вони здебільшого іспанською, французькою, рідше російською мовою. Цікавим і корисним для майбутніх фахівців спеціальності 073 «Менеджмент» буде курс викладача Вищої школи економіки Ігоря Кіма «Экономика для неэкономистов» Economics for non-economists
 4. 4. Особисто підписана на канал YouTube, що пропонує перегляд циклу відео даного курсу. Враження від відеолекцій автора: цікаво, змістовно, креативно, легко.
 5. 5. Prometheus Відсутній мовний бар’єр (навчання ведеться українською мовою) Відкриті курси з фаху:
 6. 6. "Економіка для всіх"
 7. 7. "Юридичні аспекти створення та ведення бізнесу в Україні"
 8. 8. "Підприємництво. Власна справа в Україні"
 9. 9. "Основи оподаткування в Україні"
 10. 10. Зазвичай студенти та викладачі намагаються здійснювати пошук відкритих онлайн-курсів, що не викликають психологічного дискомфорту через мовний бар’єр. Для подолання цього страху доречно було б запропонувати студентам та викладачам економічних дисциплін проходження курсу "Бізнес-англійська". Даний курс спрямований на вивчення ключової бізнес- лексики та деяких елементів граматики, які можна використовувати у бізнес-середовищі. Особисто я записана на даний курс, адже намагаюся рухатися далі у вивченні бізнес-англійської та англійської мови в цілому.
 11. 11. LINGVA.SKILLS Соціальний проект «Lingva.Skills» запрошує освітян, студентів та науковців пройти безкоштовні онлайн-курси англійської за допомогою он-лайн технології вивчення іноземних мов від "Академії Навичок" (Skills Academу). Участь у проекті безкоштовна. Для участі в ньому потрібно сформувати колективну заявку від організації та подати дані про всіх бажаючих навчатися. Таким чином, зареєструватися у проекті може колектив будь-якої школи, освітньої чи наукової установи.
 12. 12. «ЕКЗАМЕНАРІУМ» Сумського державного університету 12 квітня 2016 року Сумський державний університет презентував відкриті онлайн- курси "Екзаменаріум", в яких представлені 30 дисциплін за 5 напрямами: економіка; маркетинг; менеджмент; право; фінанси, банківська справа та страхування.
 13. 13. Більшість випускників нашого закладу продовжують своє навчання саме у СумДУ. Даний проект надає додаткові можливості для потенційних абітурієнтів, оскільки при вступі до СумДУ будуть перезараховані успішно завершені дистанційні курси. Напрям навчання «Менеджмент» представлений наступними дисциплінами: English for University Students, Основи теорії систем і системного аналізу, Операційний менеджмент, Вища математика, Історія менеджменту, Теорія організації, Основи екології, Державне і регіональне управління, Управління персоналом.
 14. 14. Khan Academy «Відкрита» онлайн-платформа, для початку занять не потрібна реєстрація безпосередньо на ресурсі, вистачить облікового запису Google або Facebook. На сайті представлені короткі (5–15 хвилин) відеоуроки з різних дисциплін. У роликах у доступній формі (швидше навіть в ігровій) пояснюються матеріали.
 15. 15. Існує можливість не просто прослухати матеріал, а й пройти тести для закріплення отриманих знань. Відео дозволяє вивчити будь-яку дисципліну з самих азів. Уроки проводяться англійською, але доповнюються субтитрами на багатьох мовах. Існує русифікована версія «Академії», що постійно поповнюються матеріалами.
 16. 16. Тож, інтеграція традиційного навчально- виховного процесу підготовки майбутніх фахівців за фахом «Управління та адміністрування» із вище перерахованими онлайн- курсами сприятиме швидшому та ефективнішому просуванню в опануванні професії.

×