O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Інтернет - сервіси.docx

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
звіт
звіт
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 3 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Semelhante a Інтернет - сервіси.docx (20)

Anúncio

Mais recentes (20)

Інтернет - сервіси.docx

  1. 1. http://rebus1.com/ua/index.php?item=rebus_generator – генератор ребусів https://thinglink.com, https://edu.glogster.com, https://www.genial.ly - інтерактивні плакати https://powtoon.com/dashboard/ - презентації скрайбінг https://learningapps.org/ - створення мультимедійних інтерактивних вправ Программа LearningApps.org - сервіс Web 2.0 для підтримки процесів навчання та викладання за допомогою невеликих інтерактивних модулів. https://create.kahoot.it/login - створення тестів, дидактичних ігор (https://play.kahoot.it/- режим гри) Kahoot! - інтерактивне опитування. https://www.liveworksheets.com/ - інтерактивні робочі аркуші https://wordart.com/ - хмара слів https://www.plickers.com/ - швидке опитування учнів https://onlinetestpad.com/ua - онлайн тести, опитування, кросворди https://www.canva.com/ - платформа графічного дизайну (графіки, афіші, логотипи, плакати) Онлайн тестування, кросворди, опитування - цікава навчальна платформа для проведення тестування, опитування, розв'язування кросвордів, ребусів при дистанційному оцінюванні.
  2. 2. Coggle - програма для створення ментальних карт (інтелект-карти). Padlet - дошка для спілкування. Лупа Колаж - за допомогою даної програми можна створювати колажі. Програма WordArt.com Програма Word It Out - сервіси дозволяють створювати хмари тегів. Desygner - Сервіс для створення постерів, сертифікатів, візиток, обкладинок для сайтів, блогів, подій тощо. У безкоштовному доступі – менше, ніж у платному, але все ще багато інструментів для оформлення ваших ідей. Canva/сanva.com - інструмент з допомогою якого можна створювати зображення для Pinterest, Facebook, Twitter, презентації, інфографік й т.д. PicMonkey/picmonkey.com - онлайн сервіс який дозволяє швидко відредагувати зображення, змінити фон, добавити на зображення потрібні елементи, створити колаж, обкладинку на Facebook та багато іншого. FotoJet / fotojet.com - за допомогою онлайн-сервісу FotoJet можна всього за кілька кліків створити колаж із зображень або вибрати один із попередньо встановлених шаблонів і зробити постер або картинку для соціальних мереж Piktochart / piktochart.com - це потужний і водночас простий сервіс для створення ефектної інфографіки, яка перетворить вашу презентацію на захоплюючу історію Pixlr / pixlr.com - редактор доступний у трьох версіях: online, offline та mobile. Дозволяє швидко додати ефект, напис, зробити колаж. Версія Editor припускає деякий досвід володіння графічними редакторами. Infogr - простий і водночас досить функціональний онлайновий сервіс візуалізації даних. Після створення свого облікового запису (можливий вхід через Facebook або Twitter) ви потрапляєте у
  3. 3. покроковий майстер, який послідовно проведе вас через усі стадії вашого проекту. Recitethis - генератор постерів. Від вас потрібно лише ввести будь- яку розумну фразу та вибрати шаблон. За секунду ефектна картинка для публікації у соціальних мережах готова. Жодних налаштувань, ніякого редагування, зате швидко і красиво. Venngage - ще один інструмент для інфографіки. На вибір користувачеві багато різноманітних шаблонів і картинок. Що цікаво в Venngage - те, що ти можеш завантажувати свої твори в будь-якому з найпопулярніших форматі, таких як PNG або PDF . Easelly - он-лайн сервіс за допомогою якого можна створити інфографіку з готових шаблонів. Flippity.net - он-лайн сервіс для створення цікавих завдань.

×