O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

м жнародна д яльн_сть бдпу 2015 р_к

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 19 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Quem viu também gostou (6)

Semelhante a м жнародна д яльн_сть бдпу 2015 р_к (20)

Anúncio

Mais recentes (20)

Anúncio

м жнародна д яльн_сть бдпу 2015 р_к

 1. 1. У 2015 році БДПУ продовжив плідну міжнародну співпрацю в рамках договорів, підписаних з освітніми та академічними інституціями США, Мексики, Франції, Бельгії, Німеччини, Італії, Польщі, Болгарії, Туреччини, Литви, Білорусі, Грузії, Румунії, Казахстану та Словаччини. ДОГОВОРИ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО, ПІДПИСАНІ ІЗ ЗАРУБІЖНИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ, НАУКОВИМИ УСТАНОВАМИ ТА ОРГАНІЗАЦІЯМИ У 2015 році БДПУ підписано 3 договори про співробітництво із зарубіжними навчальними закладами, зокрема з: • Опольським університетом (Польща); • Державним педагогічним університетом ім. Іона Крянге (Молдова); • школою права Х’юстонсь-кого університету (США).
 2. 2. Асоціація університетів Карпатського регіону The Association of the Carpathian Region Universities Міжнародна Асоціація Університетських Ректорів International Association of University Presidents Мережа членів Інституту Міжнародної Освіти (IIE Network Membership) УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ ОСВІТНІХ ОРГАНІЗАЦІЯХ
 3. 3. УЧАСТЬ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В РЕАЛІЗАЦІЇ TEMPUS-ПРОЕКТУ «Підготовка педагогів і освітніх менеджерів у вузі і системі підвищення кваліфікації до роботи з гетерогенними групами та організаціями» В рамках проекту TEMPUS IV у БДПУ силами Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти був створений і діє Компетентнісний центр інклюзивної освіти, для якого придбано сучасне обладнання на суму понад 21 тис. євро.
 4. 4. УЧАСТЬ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ В ПРОГРАМАХ ЕРАЗМУС+ ТА ГОРИЗОНТ 2020 У 2015 р. БДПУ в статусі партнера увійшов до проекту «QUALITY ASSURANCE SYSTEM IN UKRAINE: DEVELOPMENT ON THE BASE OF ENQA STANDARDS AND GUIDELINE». Гранти на навчання в Польщі отримали студенти факультету економіки та управління та соціально- гуманітарного факультету. 29 жовтня 2015 у конференц- залі БДПУ відбувся інформаційний день програми «ГОРИЗОНТ 2020», на якому виступила керівник контактного пункту «Горизонт 2020» Галина Усатенко (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка).
 5. 5. ERASMUS+ «QUALITY ASSURANCE SYSTEM IN UKRAINE: DEVELOPMENT ON THE BASE OF ENQA STANDARDS AND GUIDELINES» Стартова зустріч проекту QUAERE «Quality Assurance System in Ukraine: Development on the Base of ENQA Standards and Guidelines» у Львівському національному університеті ім. Івана Франка (квітень 2016) Бердянський державний педагогічний університет серед 10 проектів за участі українських ВНЗ став переможцем першого конкурсу програми ЄС ERASMUS+ за напрямом KA2: Розвиток потенціалу вищої освіти
 6. 6. БДПУ НАГОРОДЖЕНИЙ ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ на міжнародній виставці “СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ 2015” (Київ, 12-14 березня 2015 року). Номінація “ІННОВАЦІЇ У РОЗВИТКУ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ ТА ПРЕЗЕНТАЦІЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОСВІТИ У СВІТОВОМУ ТА ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ОСВІТНЬО-НАУКОВОМУ ПРОСТОРІ”
 7. 7. СПІВПРАЦЯ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІЗ ЗАКОРДОННИМИ ВНЗ Участь кафедри історії України у 4-му симпозіумі з Мультидисциплінарного Вивчення Пам’яті “Примирення з минулим: пам’ять, свідоцтво, травма” а рамках співпраці із Заслуженим Автономний Університетом Пуебла (Мексика) Робота В. Межуєва у науковому проекті з моделювання метаматеріалів в університетах Паханг (Малайзія) та Заслуженому Автономному Університеті Пуебла (Мексика)
 8. 8. МІЖНАРОДНІ ГРАНТИ
 9. 9. УЧАСТЬ ВИКЛАДАЧІВ БДПУ У РЕАЛІЗАЦІЇ ГРАНТОВИХ ПРОГРАМ Стажування та науково- дослідна і викладацька діяльність Д. В. Каменського в університеті Стетсон (США) за програмою “Стипендії ім. Фулбрайта” Участь Федорика Ю.В. у реалізації міжнародного наукового гранту «Think Visegrad Fellowship 2015» при Інституті Центрально-Східної Європи (Польща) І. Я. Глазкова на стажуваннні в Каліфорнійському державному університеті (США) за програмою «The Study of the United States Institute for Secondary Educators»
 10. 10. ГРАНТИ НА НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ- КОНТРАКТНИКІВ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ Більше 20 талановитих студентів нашого університету отримали індивідуальні гранти на навчання від фонду Катерини Ковшевич (США), регіональним представником якого є Степан Герилів.
 11. 11. ЗАКОРДОННІ ВІДРЯДЖЕННЯ ВИКЛАДАЧІВ І СТУДЕНТІВ БДПУ У 2015 році представниками університету здійснено 149 візитів до 19 країн світу. Наукове стажування С. О. Філоненко та Н. Л. Сосницької в Німеччині (червень 2015) В. А. Зарва, Л. І. Казанцева та О. І. Гуренко на стажуванні в Університеті Відня (липень 2015) Студенти БДПУ у Вищій школі управління та адміністрації в Ополє (Польща)
 12. 12. ПРИЙОМ ІНОЗЕМЦІВ Іоан Ніл - суддя, партнер юридичної фірми "Берч та Каракіолло" (м. Фенікс, штат Арізона, США) за запрошенням Д. В. Каменського Атанасіус Мустакас - професор порівняльного мовознавства, доктор філологічних наук (Фрайбурзький університет, Німеччина) в рамках програми DAAD
 13. 13. УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ У МІЖНАРОДНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ БДПУ Студентка СГФ А. Попова в Кракові за програмою «Study Tours to Poland» Студенти БДПУ у Вищій школі управління та адміністрації в Ополє (Польща) Студенти ІФСК на мовній практиці у Софійському університеті «Св. Климент Охридски», Технічному університеті м. Габрово Студенти-практиканти БДПУ в туристичних фірмах Туреччини (компанія «Інтурист» - Томас Кук)
 14. 14. СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ БДПУ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ Oleg Bondarenko at the European Championship Shotokan Karate in Poland Vladislav Chorniy at Europe Powerlifting (Hungary) Harlan Bogdan at the European Championships (Turkey) Anna Tereshchenko at World Wushu Championships (Singapore)
 15. 15. РЕЙТИНГ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ ВИКЛАДАЧІВ БДПУ З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ЗА 2015 РІК Лиман Ігор Ігорович Кафедра історії України 1942 Константінова Вікторія Миколаївна Кафедра історії України 1934 Сичікова Яна Олександрівна Кафедра методики викладання фізико- математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні 1025 Казачковська Галина Володимирівна Кафедра менеджменту 979 Зарва Вікторія Анатоліївна Кафедра зарубіжної літератури та теорії літератури 312 Захарченко Павло Васильович Кафедра економічної кібернетики і фінансів 249 Глазкова Ірина Яківна Кафедра іноземних мов та методики викладання 243 Несторенко Тетяна Петрівна Кафедра економіки підприємства та економічної теорії 240 Каменський Дмитро Васильович Кафедра правознавства 222 Несторенко Олександр Васильович Кафедра економіки підприємства та економічної теорії 209 Сердюк Алла Михайлівна Кафедра загального мовознавства та слов’янської філології 208 Нікішина Тетяна Ігорівна Кафедра загального мовознавства та слов’янської філології 198
 16. 16. РЕЙТИНГ РЕЗУЛЬТАТІВ РОБОТИ КАФЕДР БДПУ З МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ЗА 2015 РІК 1. Кафедра історії України 4035 2. Кафедра загального мовознавства та слов’янської філології 1122 3. Кафедра методики викладання фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій у навчанні 1104 4. Кафедра менеджменту 999 5. Кафедра іноземних мов і методики викладання 574 6. Кафедра економіки підприємства та економічної теорії 449 7. Кафедра зарубіжної літератури та теорії літератури 436 8. Кафедра технічних дисциплін 401 9. Кафедра соціальної педагогіки 395 10. Кафедра української мови та методики викладання фахових дисциплін 395 11. Кафедра української літератури та компаративістики 281 12. Кафедра економічної кібернетики і фінансів 253 13. Кафедра правознавства 234 14. Кафедра прикладної психології та логопедії 232 15. Кафедра початкової освіти 187 16. Кафедра соціальних комунікацій 183 17. Кафедра філософії та всесвітньої історії 162 18. Кафедра комп’ютерних технологій в управлінні та навчанні 158
 17. 17. Дякую за увагу!

×