O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Толерантність

This presentation will help you to understand more about tolerance.

 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Толерантність

 1. 1. В усьому світі 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності Його запровадили у 1995 році за рішенням 28 Генеральної конференції ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили “Декларацію принципів терпимості”. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної приналежності, чи кольору шкіри.
 2. 2. Що таке “толерантність”?
 3. 3. Толерантність – це... здатність визнавати відмінність ідей інших людей Іспанською мовою допущення того, що інші можуть мислити або діяти інакше, ніж ти сам. Французькою мовою
 4. 4. Толерантність – це...  готовність бути терплячим Англійською мовою бути великодушним стосовно інших Китайською мовою
 5. 5. Толерантність – це...  прощення, м'якість, милосердя, співучасть, терпіння, відкрита душа для інших Арабською мовою  бути стриманим, стійким, уміти терпіти когось. Українською мовою.
 6. 6. “Терпимість – це те, що робить можливим досягнення миру і веде від культури війни до культури миру”. (з «Декларації принципів терпимості»)
 7. 7.  Толерантність – це повага, сприйняття та розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, форм самовираження та самовиявлення людської особистості.  Сьогодні толерантність – яскравий показник ступеню демократичності кожної держави й одна з умов її розвитку.
 8. 8. 5 фактів про толерантність
 9. 9. ФАКТ 1 Толерантність - це повага. Поважаєш себе? Поважай інших. Толерантність – це двосторонній процес. Толерантності можна досягнути лише за умови взаємної поваги.
 10. 10. ФАКТ 2 Толерантність - це свобода! Толерантність – ставлення, під час якого людина визнає, що інші можуть думати чи діяти інакше, ніж вона сама. Руйнуй стереотипи! Так і справді легше жити!
 11. 11. ФАКТ 3 Навколо тебе різні люди! Всі люди відрізняються – навколо нас завжди будуть ті, хто в чомусь на нас не схожі. З іншого боку – з точки зору інших людей, ми відрізняємось від них. Але завжди знайдеться те, що нас об’єднає
 12. 12. ФАКТ 4 Толерантність – це активна позиція, що формується на основі визнання універсальних прав та основних свобод людини. Змінюйся сам! Змінюй людей навколо!
 13. 13. ФАКТ 5 Ксенофобія – страшна річ! Ксенофобія ( з грецької) – нетерпимість до чогось чужого, незнайомого, незвичного. Причини – незнання та стереотипи. Наслідки – дискримінація, злочини на ґрунті ненависті, релігійні переслідування, голокост, геноцид, рабство, расові війни, етнічні чистки. Розкрий очі! Будь адекватним!
 14. 14. Що допоможе Вам бути толерантною людиною?  знання свобода думки свобода совісті свобода переконань ефективне спілкування відкритість
 15. 15. - Я прийшла в цей світ не для того, щоб виправдати твої надії, Не для того, щоб відповідати твоїм інтересам, Не для того, щоб відповідати твоїм очікуванням. - І я прийшла в цей світ Не для того, щоб відповідати твоїм очікуванням, Не для того, щоб відповідати твоїм інтересам, Не для того, щоб виправдати твої надії. - Тому що я – це я, а ти – це ти! - Але якщо ми зустрілись і зрозуміли один одного – то це прекрасно! - А якщо ні – ну що ж, нічого не зробиш. Будемо жити далі і шукати інших зустрічей!
 16. 16. Ви толерантні люди! Ви поважаєте людську гідність! Ви поважаєте права інших! Ви сучасні люди!
 17. 17. Продовжить речення: Я хочу бути толерантною людиною, тому що.... або Я не хочу бути толерантною людиною, тому що...

×