O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Soğanlı ECA Kombi Servisi 0212 532 00 15 Soğanlı ECA Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

247 visualizações

Publicada em


Özellikle kış mevsiminde ev ve işyerlerimizde birçok işimizi kolaylaştıran aynı zamanda bulunduğumuz ortamın ısınmasını ve belli bir sıcaklıkta kalmasını sağlayan Kombilerimizin bakımlarını yaptırmadığınızda daha az ısıtıp daha çok performans harcadığı, arızalara daha açık olduğu, bunların yanı sıra peteklerinizin bakımı yapılmadığında belli çatlakların olması, su kaçırması vb. arızaların oluşması, normalin 1,5 katı fazla fatura ile karşılaşılması gibi durumların olacağını biliyor musunuz?
Soğanlı Kombi Servisi olarak kombi bakımınızı yaptırmadıysanız acilen yaptırmanızı ve bunu her yaz ve kış düzenli bir şekilde yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Bakımsızlıktan oluşacak her Kombi Arızası sizin bile bile lades demeniz anlamına gelir. Periyodik kombi bakımı cebinize iyi gelir.
Soğanlı Kombi Bakım veya arızaları için bizi arayabilirsiniz, İstanbu’un hangi bölgesinde olursanız olun, Size en hızlı servis hizmetini sağlayacağımızı garanti ederiz.
Bize : 0212 532 00 15 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.


Publicada em: Serviços
  • Seja o primeiro a comentar

Soğanlı ECA Kombi Servisi 0212 532 00 15 Soğanlı ECA Kombi Bakımı – Kombi Tamiri

  1. 1. [ıeıııirıîlölziinı
  2. 2. tü!) l .A
  3. 3. İ İİİİİİİİ 'İî İiİİİşİİİTHİİ l .v1 'n, . il n' i" ij* b' g ,lı Kİ 'W T L “f, “ % ßîêı ıı I . 5 LP!" . ß "›"" PKK:::- /5 İ" , :5_`:4 İl. ' ` ı ` ` ,f gl ıp g* A _ T_ ı_ h j __«:' İwı__.__:î$ğz*$T'ı - 2:_ . v i... ' İ İ İ * İ ß İ İ î i â i İ İ İ İ .İ I İ İ î İ î İ î İ î İ İ” [İ IT Vİ İİ: n” Lİ DİE ÜİÜ Ü” H_ i İİİİ İİİİ İİ

×