O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.
Twoje gazetki 
i katalogi online!
Publishingo to narzędzie, 
które realnie wspiera 
sprzedaż on-line, 
angażuje Twoich klientów 
i świetnie wygląda 
w wersj...
Dlaczego Publishingo?
Innowacyjny format 
Publishingo umożliwia tworzenie 
elektronicznych wydań publikacji 
commercowych. Twoje gazetki, 
katal...
Zachowany format druku 
Dla przeniesienia cennego 
doświadczenia przeglądania 
drukowanych materiałów. 
Wdrożyliśmy mechan...
Integracja z e-commerce 
Dla zapewnienia szybkiej, pełnej 
kompatybilności z każdą 
e-commercową platformą i dla 
zwiększe...
Śledzenie analityki 
Dla zdobycia informacji o 
zakupowych zachowaniach Twoich 
klientów, ich preferencjach i 
najczęściej...
Klienci
50.84% 
wyższe ECR 
(współczynnik konwersji) 
62.57% 
wzrost PVV 
(wartość 1 wizyty w sklepie) 
2x-10x 
wyższy CTR mailing...
Co mówi Klient 
Gazetka w Praktikerze jest jednym z ważniejszych mediów. Klienci cenią ten kanał komunikacji i są do 
nieg...
Co mówi Klient 
„Zdecydowaliśmy się na Publishingo, ponieważ zależało nam na dostępności 
naszej gazetki w kanale mobile b...
89,92% 
wyższe ECR 
(współczynnik konwersji) 
5:30 min 
dłuższe wizyty w sklepie
Co mówi Klient 
„Korzystamy z Publishingo już ponad rok, 
jesteśmy zadowoleni z narzędzia i obsługi. 
Katalogi wydajemy re...
Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
Kontakt 
www.publishingo.pl 
Jakub Korczyński 
CEO / Director of Technology 
+48 693 543 261 
jakub.korczynski@sendingo.pl...
Publishingo
Publishingo
Publishingo
Próximos SlideShares
Carregando em…5
×

Publishingo

540 visualizações

Publicada em

Publishingo to narzędzie, które realnie wspiera sprzedaż on-line, angażuje Twoich klientów i świetnie wygląda w wersji mobilnej.

Publicada em: Marketing
 • Entre para ver os comentários

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Publishingo

 1. 1. Twoje gazetki i katalogi online!
 2. 2. Publishingo to narzędzie, które realnie wspiera sprzedaż on-line, angażuje Twoich klientów i świetnie wygląda w wersji mobilnej. A to nie wszystko... Publishingo umożliwia tworzenie elektronicznych wydań publikacji commercowych. Twoje gazetki, katalogi, ulotki przenoszą się do sieci i stają się łatwo dostępne na każdym urządzeniu. Obojętnie, czy klienci przeglądają je na laptopie, czy na smartfonie – publikacje w każdym przypadku będą wyglądać świetnie i ułatwią robienie zakupów.
 3. 3. Dlaczego Publishingo?
 4. 4. Innowacyjny format Publishingo umożliwia tworzenie elektronicznych wydań publikacji commercowych. Twoje gazetki, katalogi, ulotki przenoszą się do sieci i stają się łatwo dostępne na każdym urządzeniu. Obojętnie, czy klienci przeglądają je na laptopie, czy na smartfonie – publikacje w każdym przypadku będą wyglądać świetnie i ułatwią robienie zakupów.
 5. 5. Zachowany format druku Dla przeniesienia cennego doświadczenia przeglądania drukowanych materiałów. Wdrożyliśmy mechanizm flipbook HTML5, dzięki czemu użytkownicy wertują katalog strona po stronie, a jednocześnie korzystają ze wszystkich udogodnień rozwiązania e-commerce.
 6. 6. Integracja z e-commerce Dla zapewnienia szybkiej, pełnej kompatybilności z każdą e-commercową platformą i dla zwiększenia wartości zakupów. W Publishingo wystarczy tapnięcie w link, żeby zamówić produkt z katalogu. Złożone zamówienia pojawiają się w panelu administracyjnym systemu.
 7. 7. Śledzenie analityki Dla zdobycia informacji o zakupowych zachowaniach Twoich klientów, ich preferencjach i najczęściej wykonywanych akcjach. Wsparcie analityczne pozwoli Ci dokładnie mierzyć skuteczność Twoich materiałów i realny poziom wsparcia sprzedaży online i offline.
 8. 8. Klienci
 9. 9. 50.84% wyższe ECR (współczynnik konwersji) 62.57% wzrost PVV (wartość 1 wizyty w sklepie) 2x-10x wyższy CTR mailingów w porównaniu do standardowego 30.7% dłuższe wizyty w sklepie 9.83% niższy współczynnik odbicia 7.77% wyższa wartość koszyka
 10. 10. Co mówi Klient Gazetka w Praktikerze jest jednym z ważniejszych mediów. Klienci cenią ten kanał komunikacji i są do niego przywiązani. Świadczy o tym fakt, że ruch z organicznych wyników wyszukiwania, związany z gazetką, stanowi ok 60% całego ruchu w domenie praktiker.pl. Dlatego też dokładaliśmy wielu starań, aby partner, na którego barkach spocznie obsługa tego medium był rzetelny i niezawodny. Takim właśnie partnerem okazała się firma Sendingo. Gdy rozpoczynaliśmy współpracę Sendingo zaproponowało innowacyjny mechanizm prezentacji treści gazetki na www, pozwalający nie tylko w sposób przyjazny prezentować je użytkownikom, ale także umożliwiający konwertowanie ruchu i mierzenie efektów w postaci zakupów online (przekierowanie do sklepu internetowego) lub zapytania o dostępność produktu w najbliższym sklepie stacjonarnym. Ponadto Sendingo dało się poznać jako rzetelny partner - bardzo cenię ich samodzielność i fakt, że nie ma potrzeby pilnowania czy wywiązują się z powierzonych im zadań. Za każdym razem wiem, że zlecenie przekazane Sendingo będzie wykonane terminowo i profesjonalnie. Krzysztof Włodarczak e-Marketing coordinator Praktiker Polska Sp. z o.o.
 11. 11. Co mówi Klient „Zdecydowaliśmy się na Publishingo, ponieważ zależało nam na dostępności naszej gazetki w kanale mobile bez dodatkowego wysiłku oraz na możliwościwyszukiwania i sortowania produktów. To co nas pozytywnie zaskoczyło już w trakcie realizacji projektu, to błyskawiczne wdrożenie mechanizmu, praktycznie bez angażowania naszych zasobów. Plusem również okazała się szybkość działania rozwiązania, co jest ważne przy korzystaniu z gazetki online na tabletach i smartphone'ach.” Jarosław Łuczak Szef Marketingu i E-commerce Grene Sp. z o.o.
 12. 12. 89,92% wyższe ECR (współczynnik konwersji) 5:30 min dłuższe wizyty w sklepie
 13. 13. Co mówi Klient „Korzystamy z Publishingo już ponad rok, jesteśmy zadowoleni z narzędzia i obsługi. Katalogi wydajemy regularnie i są dobrym wsparciem naszych działań marketingowych. Przed współpracą z Sendingo korzystaliśmy z aplikacji napisanej w technologii flash. Żeby dostarczać naszym użytkownikom najwyższą jakość potrzebowaliśmy to zmienić. Publishingo okazało się odpowiednim rozwiązaniem. Oparte jest na najnowszych technologiach m.in. na HTML5 i jest w pełni responsywne, także łatwo możemy z naszymi katalogami dotrzeć na urządzenia mobilne. Dzięki optymalizacji dla różnej wielkości wyświetlaczy katalogi ładują się szybko, a grafika dobrze wygląda. Gazetki działają bardzo stabilnie. Współpracę oceniamy pozytywnie. Sendingo szybko reaguje na nasze potrzeby i dopasowuje się do wymagających terminów. Dzięki rozwiązaniu Publishingo nasi użytkownicy mogą nie tylko przejrzeć wersję katalogu identyczną z drukowaną, ale także przełączyć się na listę produktów, posortować je, czy wyszukać. Gazetka połączona jest z naszym sklepem internetowym i zintegrowana z newsletterem, zatem jest świetnym uzupełnieniem tradycyjnej oferty.” Agnieszka Wąsik Dyrektor ds. Marketingu i PR INTERSPORT Polska SA
 14. 14. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.
 15. 15. Kontakt www.publishingo.pl Jakub Korczyński CEO / Director of Technology +48 693 543 261 jakub.korczynski@sendingo.pl Mateusz Tokarski Co-CEO / Creative Director +48 664 72 01 72 mateusz.tokarski@sendingo.pl

×