O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

5 клас навколишній світ спрості та складні речовини

Поняття про прості та складні речовини

  • Seja o primeiro a comentar

5 клас навколишній світ спрості та складні речовини

  1. 1. Прості та складні речовини
  2. 2. Чим відрізняються між собою слідуючі речовини? 2О 2Н ОН2 2СО Ці речовини відрізняються між собою хімічним складом, а саме: перші дві складаються з одного хімічного елемента, наступні дві – з двох .
  3. 3. Отже, ми бачимо, що хімічні речовини можуть бути двох видів, а саме: • ті, що складаються з атомів одного елемента – їх називають прості; • ті, що складаються з атомів двох та більше елементів – їх називають складні.
  4. 4. Речовини Прості Складні
  5. 5. Яких речовин в природі існує більше складних чи простих?
  6. 6. Складних речовин існує в природі та створено людиною значно більше, ніж простих. Учені довели, що атоми різних хімічних елементів здатні сполучатися один з одним у різній кількості та послідовності. Це подібно до того, як у мові сполученням певної кількості букв утворюється розмаїття слів.
  7. 7. Із запропонованих речовин виберіть прості та складні і запишіть їх у зошит: 2О ОН2 2Н2СО 3О ОННС 52
  8. 8. Завдання: 1. Опрацювати ст. 56-67 2. Виконати завдання на ст. 57, 58, 59, 67 (5-8 речень) та за бажанням завдання на ст.64-65* 3. Вивчити визначення 4. Відповісти на завдання тесту (на наступному слайді)
  9. 9. Виконайте завдання

×