O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

громадське обговорення виборчі округи

1.165 visualizações

Publicada em

Презентація з громадського обговорення щодо визначення меж виборчих округів на виборах народних депутатів 2012 року

Publicada em: Educação
 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

громадське обговорення виборчі округи

 1. 1. Громадське обговорення проблем формування виборчих округів у Донецькій області напарламентських виборах 2012 року За підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES)
 2. 2.  округи повинні утворюватись виключно в межах 27 регіонів – областей, Автономної Республіки Крим, міст Києва та Севастополя; відхилення кількості виборців у кожному одномандатному окрузі не повинно перевищувати 12% орієнтовної середньої кількості виборців в одномандатних округах, яка визначатиметься ЦВК на підставі відомостей Державного реєстру виборців; кількість округів у кожному з 27 регіонів має бути встановлена не пізніш ніж за 200 днів до дня голосування; ЦВК має утворити одномандатні виборчі округи за 180 днів до дня голосування; рішення про утворення округів повинно бути оприлюднене за 175 днів до дня голосування.
 3. 3. Дані Державного 36 746 493реєстру виборців(станом на29.02.2012)Кількість 225одномандатнихвиборчих округівОрієнтовна середня 163 318кількість виборцівокругу (станом на29.02.2012)
 4. 4. Орієнтовна середня кількість 163 318виборців в одномандатнихмажоритарних округах12-відсоткове відхилення 19 598кількості виборців у кожномуокрузі від середньої кількостівиборцівМаксимально допустима 182 916кількість виборців у окрузіМінімально допустима 143 720кількість виборців у окрузі
 5. 5.  “Суб’єктивний підхід” - кількість виборчих округів у кожному регіоні визначається у поліваріативний спосіб в межах максимального та мінімального відхилень від орієнтовної середньої кількості виборців у окрузі; “Об’єктивний підхід” - кількість виборчих округів у регіоні визначається в межах принципу пропорційності кількості виборців у регіоні до загальної кількості виборців у загальнодержавному окрузі.
 6. 6. Кількість виборців в Донецькій області (29.02.2012) 3 419 191
 7. 7.  У межах допустимих відхилень від орієнтовної середньої кількості виборців в окрузі 19-23 Пропорційно до кількості виборців у загальнодержавному окрузі (кількість виборців в регіоні, поділена на загальну кількість виборців у загальнодержавному окрузі, помножена на 225) 20,9=21
 8. 8.  При утворенні виборчих округів обов’язково має враховуватись принцип неперервності меж виборчих округів; Кількість одномандатних округів у кожному з регіонів має визначатись шляхом ділення кількості виборців у регіоні, помножену на 225, на загальну кількість виборців в загальнодержавному виборчому окрузі, з розподілом нерозподілених округів між регіонами за методом найбільших залишків; Там, де це є можливим, центри виборчих округів мають бути відносно рівновіддаленими від меж округів, округи мають бути компактними і максимально враховувати межі районів і міст обласного значення; Визначення кількості виборчих округів в регіонах, меж і центрів округів має здійснюватись відкрито за результатами публічних консультацій
 9. 9. Пропозиції громадськості щодо утворення виборчих округів у Донецькій області

×