O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

TekHesap Banka Hesap Haraketleri Takip Yönetim Yazılımı

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
PM BANKA Sirket
PM BANKA Sirket
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 9 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Mais de Mustafa Kuğu (20)

Anúncio

Mais recentes (20)

TekHesap Banka Hesap Haraketleri Takip Yönetim Yazılımı

  1. 1. Presentation bir                                                    ürünüdür. 
  2. 2. Tekhesap, bankalardaki hesap hareketlerinizi tek ekranda görüntülemenizi ve raporlamanızı sağlayan bulut tabanlı bir uygulamadır. Tekhesap, farklı banka hesaplarınızı tek bir platformda raporlar, gelen ödemeleri muhasebe/ERP sistemlerine otomatik olarak işler. Böylelikle operasyonel yükünüzü azaltır ve nakit akışınızı kolayca yönetebilirsiniz. Tekhesap Nedir?
  3. 3. Tekhesap Nasıl Çalışır? Kullanıcı kendisine ait bilgileri kullanarak OTP SMS doğrulaması ile sisteme güvenli bir şekilde giriş sağlar. Uygulama, banka web servisleri ile tüm hesap hareketlerinizi Tekhesap ekranlarında kullanıcıya gösterir. Banka hesap hareketleri raporunuzu isterseniz dışa aktarın isterseniz de ERP programınıza otomatik olarak işleyin.
  4. 4. Muhasebe/ERP Entegrasyonu Detaylı RaporlamaTek Panelden Yönetim Yüksek Güvenlik 7/24 İstediğiniz Yerden Erişim Anlık Bildirimler Tekhesap Avantajları Nelerdir?
  5. 5. Otomatik Eşleştirme Gelen ödemenin kimden geldiğini tespit eder, ilgili fatura veya cari ile otomatik eşleştirir. Talimat Gönderme Talimatlarınızı bankanıza tek tuşla aktarın. İşlem gerçekleştiğinde sistem sizi bilgilendirsin. Fark Yaratan Tekhesap Özellikleri Tüm Bankalara Uyumlu Bir veya daha fazla banka hesabınızı kolayca entegre edebilir, hareketleri gerçek zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Mobil Dostu IOS ve Android uygulamalarımız ile rmanızın tüm nakit akışını avucunuzun içinde tutun. 
  6. 6. ERP/Muhasebe Entegrasyonu Tekhesap sayesinde hesap hareketlerinizi Muhasebe ve ERP sistemlerine otomatik olarak aktarabilirsiniz. Muhasebeleştirmeyi otomatikleştirerek zaman ve insan kaynağı tasarrufu yapın. Muhasebe sisteminize entegre edin, kolayca dekont oluşturun ve banka mutabakatı yapmaktan kurtulun. Hareketler otomatik olarak aktarılacağından kullanıcı kaynaklı hata olasılığı minimuma indirilir.  Dilediğiniz takdirde banka hareketlerinizi manuel olarak da muhasebeleştirebilirsiniz.
  7. 7. Tekhesap Ekranları Banka Özetleri Detaylı Raporlar Kural Seti Oluşturma Farklı bankalardaki vadeli, vadesiz, döviz, DBS ve POS hesaplarınızın raporlarına tek ekrandan ulaşabilirsiniz. Tanımlayacağınız E-Mail kural setleri ile müşterilerinizden ödeme geldiğini anda belirlediğiniz mail adreslerine bildirim gönderilir. Çalıştığınız her bankaya tek tek giriş yapmanıza gerek kalmadan tüm banka ve hesap hareketlerini tek panelden görüntüleyebilirsiniz.
  8. 8. TEŞEKKÜRLER

×