O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Зірка Мензатюк та її повість

10.756 visualizações

Publicada em

Презентація

Publicada em: Arte e fotografia

Зірка Мензатюк та її повість

  1. 1. “ Хороша дитяча книжка має не тільки зачаровувати пригодами, а й розвивати дитину, збагачувати духовно ”
  2. 2. 1. Поглибити розуміння змісту повісті “ Таємниця козацької шаблі ”. 2. Удосконалювати навички роботи з текстом. 3. Розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення. 4. Виховувати патріотизм і повагу до героїчного минулого нашого народу.
  3. 3. 1) Чому саме шабля стала центральним мотивом усіх пригод ? 2) Чи потрібно було її рятувати? Навіщо? 3) Що символізує шабля? Яке значення має для усвідомлення історичної пам'яті народу?
  4. 4. козаки зброя ШАБЛЯ мужність битва скарб історія
  5. 5. Пласт – це скаутська організація України, мета якої – сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Три головні обов'язки пластуна: бути вірним Богові та Україні, допомагати іншим і жити за Пластовим законом. В Україні кількість пластунів становить близько 6000 осіб.
  6. 6. Дубно Берестечко Підгірці Хотин Київ Кам’янець-Подільський Олесько
  7. 7. 1. Написати відгук на книгу “ Таємниця козацької шаблі ” (за орієнтовним планом) 2. Скласти акровірш “ Шабля “ 3. Скласти сенкан “ Козак “
  8. 8.  Що символізує шабля у повісті? Чому саме їй присвячені детективні пригоди героїв?  Чи потрібно було її рятувати? Навіщо?  Що нам, українцям, треба берегти і захищати?  Що було для вас цікавим на цьому уроці?  Що він допоміг зрозуміти? Які думки і почуття він у вас викликав?  Які висновки для себе ви зробили після уроку?

×