O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Objav mlieko

1.143 visualizações

Publicada em

 • Entre para ver os comentários

Objav mlieko

 1. 1. Objav mliekoReport of Social Media CampaignAdam Reinberger / Marek Prchal8.6.2011
 2. 2. SituacePoté, co jsme se dozvěděli skvělou zprávu,že budeme zajišťovat komunikaci mléčnéhofestivalu Kravál, jsme získali následující podklady:plakáty festivalu animované video stránku na Facebooku s přibližně padesáti fanoušky
 3. 3. BriefZískat maximum ze zadaných možností a z budgetu!
 4. 4. První koncept šířeníPlánovali jsme šířit video prostřednictvím YouTubekanálu. Brzy jsme ale zjistili, že o virální videonepůjde ani náhodou. Rozhodli jsme se tedy velicerychle změnit koncept šíření.
 5. 5. Nový konceptZvolili jsme lepší postup, za cenu shlédnutí videadodáme místo počtu shlédnutí nové fanoušky naFacebooku.Fanoušek je hodnotnější, neboť na rozdíl od jednohoshlédnutí videa získáváme vztah s člověkem, kterýmůžeme rozvíjet.
 6. 6. Výsledky
 7. 7. VýkonZa jediný týden obrovský nárůst fanoušků!Celkem 15 000 kousků přesné cílovky!
 8. 8. ProblémyKaždá krizová situace je příležitostí pro značku!
 9. 9. HateřiZ krásného projektu pro mládež se stala běhemněkolika hodin skutečná noční můra. Využili jsmevšechno, co jsme se za dlouhá léta v oboru naučili,zejména v loňských projektech pro Českou spořitelnua Pilsner Urquell. Využili jsme i schopnostimprovizace.
 10. 10. ReakceVe 23:30 jsme museli začít reagovat. Využili jsmekonferenčního hovoru a všechno jsme vyřešili.
 11. 11. Výsledek krizovékomunikacePo našich zásazích, konverzi haterů na přátele aneutralizaci zbylých škodlivých jedinců na Zeď jižnikdo nic nežádoucího nenapsal. Toho jsmenedosáhli tím, že bychom smazali byť jedinýpříspěvek, ale poctivou copywriterskou prací.
 12. 12. Shrnutí
 13. 13. Report15 000 zástupců přesné cílové skupiny72 % ve věku 13-17 let25 % ve věku 18-24 letOptimálně nastavené komunikace směrem k věrnostia trvalému zájmu fanoušků.
 14. 14. Pár slov závěrem :-)
 15. 15. Adam“Prožili jsme neuvěřitelný příběh a kromětoho dodali fantastickou kampaň, na kteroujsme pyšní. Nejdřív bychom chtěli poděkovatza perfektní příležitost dělat s profesionály. Jeto asi to nejdůležitější, ať jde o kampaň za 50000 Kč, nebo 200 milionů. Je to základnípodmínka úspěšného projektu.Objav mlieko jsme si zamilovali. Každý zjiných důvodů. Pro mne byla profesní výzvamarketovat takový produkt, jako je mléko.Chtěli jsme pomoci dobré věci a kromě tohododat samozřejmě požadovaný výkon. Skvělývýkon. Vždyť jsme Booster!”
 16. 16. Marek:“Od první chvíle, kdy jsem se dozvěděl, žebudeme komunikovat mléko pro slovenskéspotřebitele a mladé lidi, jsem měl pocit, žezačínám zase žít.Nepiju alkohol a Slovensko miluju, jezdil jsemtam léta za přítelkyní. Snažili jsme se dostat dokomunikace maximum emocí, abychom conejvíc lidí přitáhli k úžasnému fesťáku.A vlastně se ani nedivím, že ta kampaň mělatakový výkon. Když ze sebe dáte všechno, comůžete, tak to je poznat. Dík za tu příležitost!”

×