O slideshow foi denunciado.
Seu SlideShare está sendo baixado. ×

Drukarka 3D - przyszłość innowacji!

Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Anúncio
Próximos SlideShares
Kazimierz Funk
Kazimierz Funk
Carregando em…3
×

Confira estes a seguir

1 de 35 Anúncio

Mais Conteúdo rRelacionado

Diapositivos para si (20)

Semelhante a Drukarka 3D - przyszłość innowacji! (20)

Anúncio

Mais recentes (20)

Drukarka 3D - przyszłość innowacji!

 1. 1. START
 2. 2. Najlepszą inwestycją człowieka jest inwestycja w samego siebie!
 3. 3. W dobie gwałtownego postępu technologicznego, ciężko znaleźć dobry i chwytliwy produkt, który można dobrze sprzedać, gdyż rynek zdominowany jest przez różnorodne koncerny międzynarodowe mające monopol na określony produkt.
 4. 4. Wiele pomysłów nie doczekało się realizacji. Wiele okazało się mrzonkami z pogranicza Since Fiction, choć z każdym dniem świat który zamieszkujemy coraz bardziej upodabnia się do tego jaki znamy z książek czy filmowych superprodukcji.
 5. 5. Ciężko młodym wizjonerom dostać się na rynek zdominowany przez koncerny, w których rzesze naukowców opracowują coraz to nowsze technologie.
 6. 6. Wychodząc naprzeciw temu problemowi jako skromny student próbuje swoich szans w innowacjach, przelewając swoje pomysły – niegdyś na papier – a dziś do komputera, kreując lepsze jutro z pomocą nowoczesnych narzędzi…
 7. 7. PROJEKTY WYKONANIE PRODUKT KOŃCOWY
 8. 8. Pracując nad różnego rodzaju projektami niejednokrotnie narzekałem na utrudnienia wynikłe ze z braku bezpośredniej realizacji założeń. Wiązało się to z nawiązywaniem współpracy z zewnętrznymi jednostkami, które pociągały za sobą kolejne koszty i bezcenny czas.
 9. 9. Wszystko czego potrzeba do sprawnej pracy to sprawne narzędzia. Najwspanialszym z nich jest umysł, a i manualne zdolności niektórych rzemieślników nie mają sobie równych… Dzięki zaawansowanym programom komputerowym, mogłem wizualizować swoje pomysły w sposób bardziej dokładny i przejrzysty. A oto przykłady:
 10. 10. RYSUNKI I MODELE 3D PREZENTACJE ELEMENTÓW SCHEMATY ZŁOŻENIA PODZESPOŁÓW POWRÓT DO MENU GŁÓWNEGO
 11. 11. MENU
 12. 12. MENU Animacja złożenia konika do tokarki Zielone elementy widoczne w animacji zostały docelowo wykonane na DRUKARCE 3D
 13. 13. MENU
 14. 14. Globalna automatyzacja przyczynia się do zwiększenia standardów życia, ludzie są zastępowani przez maszyny, co przekłada się na ich lepszy stan zdrowia i więcej czasu na swoje pasje. Dodatkowo maszyny posiadają większą dokładność wykonania oraz powtarzalność procesu niż najwybitniejszy rzemieślnik.
 15. 15. Przyzwyczailiśmy się do tego, że maszyny są obecne w naszej codzienności. Z każdym dniem pojawiają się nowe. Niektóre zaskakują prostotą i funkcyjnością, inne śmieszą, a jeszcze inne intrygują.
 16. 16. Maszyna ta pozwala na wykonanie poprzez nanoszenie kolejnych warstw modeli 3D zaprojektowanych w specjalnych programach graficznych Wiele z nich ułatwia nam życie i pracę zawodową. Takim przykładem jest absolutnie rewolucyjny wynalazek jakim jest:
 17. 17. Jej prostota i nieskończone niemal możliwości sprawiają, że jest to wymarzone narzędzie dla każdego konstruktora. Pośród wielu procesów technologicznych, związa nych z obróbką materiałów, zawiłych i skomplikowanych nie znajdziemy bardziej wydajnego, estetycznego i czystego procesu.
 18. 18. DRUKARKA 3D wzbogaciłaby mój warsztat pozwalając na bardziej rozbudowane konstrukcje. Często wśród licznych podzespołów maszynowych potrzebny jest jakiś uchwyt, łącznik czy mocowanie. Wszystko to z misterną dokładnością odwzoruje ta wspaniała maszyna pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze. POWRÓT DO MENU GŁÓWNEGO
 19. 19. Na przedmioty codziennego użytku z jakimi mamy do czynienia składa się wiele procesów technologicznych, o których istnieniu nie mamy nawet pojęcia. Doskonałym przykładem jednego z nich jest praca Drukarki 3D. Jej prostota i nieskończone niemal możliwości sprawiają, że jest to wymarzone narzędzie dla każdego konstruktora.
 20. 20. Pośród wielu procesów technologicznych, związanych z obróbką materiałów, zawiłych i skomplikowanych nie znajdziemy bardziej wydajnego, estetycznego i czystego procesu.Fenomen DRUKARKI 3D polega na jej elastycznej wszechstronności dostosowanych do indywidualnych wymagań każdego konstruktora niezależnie od wielkości jego przedsięwzięcia. A to wszystko dostępne od ręki, bo całą pracę wykonuje za nas komputer.
 21. 21. Reklama Optymalizacja Postęp Rozwój Gospodarczy Komunikatywność Rozwój Technologiczny MedycynaBezpieczeństwo Zysk Oszczędność POWRÓT DO MENU GŁÓWNEGO
 22. 22. MENU Drukarka 3D jest doskonałym narzędziem komunikacyjnym. Łączy w sobie interakcje człowieka z komputerem i komputera z maszyną dzięki czemu myśl konstruktora wraca do niego w formie zmaterializowanej, którą w prostszy i bardziej przejrzysty sposób możemy przekazać dalej.
 23. 23. MENU Człowiek nie osiągnie nigdy takiej precyzji i dokładności przy takim nakładzie, a ponadto, zmuszony jest każdorazowo wykonać wiele złożonych procesów technologicznych narażając się tym samym na utratę zdrowia, a niejednokrotnie i życia. Nie wspominając o straconym czasie i pieniądzach…
 24. 24. MENU Pośród wielu procesów technologicznych, związanych z obróbką materiałów, zawiłych i skomplikowanych nie znajdziemy bardziej wydajnego, estetycznego i czystego procesu przy jednoczesnym spełnieniu wymogów konstruktorskich.
 25. 25. MENU Powszechna automatyzacja dosięga wszystkie, nawet te najbliższe nam gałęzie przemysłu jak np.: przemysł spożywczy. Tu też znajdziemy wiele widocznych oznak pracy Drukarek 3D, jak choćby pojemniki czy sztućce. Globalna automatyzacja stosująca takie maszyny przekłada się na zyski, czasu zdrowia i pieniędzy!
 26. 26. MENU Postęp medycyny również jest udziałem druków przestrzennych. Niegdyś drogie i skomplikowane protezy znajdują swoje substytuty o wiele tańsze i szybsze w budowie, a do tego spełniające wszystkie stawiane im kryteria.
 27. 27. MENU Narzędzie to jest również gwarantem zwiększenia Bezpieczeństwa i Higieny pracy. Maszyna wykonująca samodzielnie przedmiot, który spełnia określone wymogi narzucone przez konstruktora, a jedyna ingerencja człowieka polega na zainicjowaniu procesu produkcji.
 28. 28. Zaoszczędzone pieniądze, możemy zainwestować w swój dalszy rozwój napędzając tym samym całą gospodarkę lub pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. MENU Niesamowita wydajność maszyn zastępujących człowieka przekłada się na zysk nie tylko materialny. Oszczędzamy również nasze zdrowie i czas!
 29. 29. Dzięki innowacyjnym konstrukcjom pojawiającym się na rynku nasze życie staje się łatwiejsze i wygodniejsze, a wizje konstruktorskie coraz śmielsze. Człowiek od wielu dekad patrzy wymarzonym wzrokiem w dal wciąż przesuwając granicę swoich możliwości wyżej i wyżej. A wszystko to zawdzięczamy genialnym maszynom! MENU
 30. 30. MENU Takie narzędzie w warsztacie każdego konstruktora to gwarantowany sukces opierający się na:  Rozwoju własnym  Zwiększeniu bezpieczeństwa  Zwiększeniu oszczędności czasu  Cięciu kosztów  Prężnym automatyzowaniu procesów technologicznych.
 31. 31. Oczywistym faktem jest, że żadna reklama – ani radiowa, ani telewizyjna, ani gigantyczny bilbord – nie może równać się z drobnym upominkiem nawiązującym treścią swego kształtu do reklamowanego produktu. Ludzie w zdecydowanej większości są wzrokowcami, a jeśli mogą coś obejrzeć z wielu stron i dotknąć tego dłonią, poczuć kształt, zbadać to – na pewno to kupią! MENU
 32. 32. Wszystkie projekty, rysunki techniczne, modele 3D oraz animacje złożenia i prezentacji przedmiotów wykonałem samodzielnie przy użyciu programów AutoDesk Inventor oraz AutoDesk AutoCAD

×