O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Ханецкий Влад

  • Entre para ver os comentários

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Ханецкий Влад

  1. 1. Класицизм Робота Учня 9 класу Ханецького Владислава
  2. 2. Класицизм - художній стиль і естетичний напрям в європейському мистецтві XVII -XIX ст. В основі класицизму лежать ідеї раціоналізму , які формувалися одночасно з такими ж ідеями у філософії Декарта . Художній твір , з точки зору класицизму , має будуватися на підставі строгих канонів , тим самим виявляючи стрункість і логічність самого світобудови. Інтерес для класицизму представляє тільки вічне, незмінне - в кожному явищі він прагне розпізнати тільки істотні , типологічні риси , відкидаючи випадкові індивідуальні ознаки . Естетика класицизму надає величезного значення суспільно - виховної функції мистецтва . Багато правил і канони класицизм бере з античного мистецтва
  3. 3. Про архітектура Головною рисою архітектури класицизму було звернення до форм античного зодчества як до еталону гармонії, простоти, строгості, логічній ясності і монументальності. Архітектурі класицизму в цілому притаманна регулярність планування і чіткість об'ємної форми. Основою архітектурної мови класицизму став ордер, в пропорціях і формах близький до античності. Для класицизму властиві симетрично-осьові композиції, стриманість декоративного оздоблення, регулярна система планування міст.
  4. 4. Живопис Інтерес до мистецтва античної Греції та Риму проявився ще в епоху Відродження, яка після століть середньовіччя звернулася до форм, мотивів і сюжетів античності. Найвеличніший теоретик Ренесансу, Леон Батіста Альберті, ще в XV ст. висловив ідеї, які віщували окремі принципи класицизму і повною мірою проявилися у фресці Рафаеля «Афінська школа» (1511).
  5. 5. Жак-Луї Давид. «Клятва Гораціїв»
  6. 6. Нікола Пуссен. «Танець під музику часу»

×