O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Zetaops ZOPS presentation

189 visualizações

Publicada em

ZOPS CPaaS Platform. Provides Unified Segmented PUSH, SMS, MQTT messaging, Realtime online messaging services.

Publicada em: Internet
 • Seja o primeiro a comentar

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Zetaops ZOPS presentation

 1. 1. ZOPS-M SaaS Mesaj Yönetimi Platformu
 2. 2. Mevcut mesajlaşma çözümleri, uygulamanızla entegre olamıyorsa, Yepyeni bir uygulama fikriniz var ama mesajlaşma bölümünü nasıl yöneteceğinizi kara kara düşünüyorsanız, Aynı anda hem insanlar, hem de makinalar arası iletişim istiyorsanız.
 3. 3. Gerçek zamanlı mesajlaşma,   Push mesaj gönderimi, SMS gönderimi   Makinalarla iletişim gereksinimleri olan uygulamalarınız/projeleriniz varsa.
 4. 4. Human 2 Human, Human 2 Machine Machine 2 Machine ZOPS } Emrinizde...
 5. 5. Mobil uygulamalar Web uygulamaları IOT uygulamaları İnsandan insana İnsandan Makinaya Makinadan Makinaya
 6. 6. Size ait erişim kuralları ile kullanıcılarınız için detaylı erişim kontrolü tasarlayabilirsiniz, İstediğiniz şekilde ACL (Access Control List) tanımlayabilirsiniz. RBAC ABAC
 7. 7. Temiz, kolay API tanımı, Geliştirmenin her adımında detaylı yardım belgeleri, Örnek IOS, Android, Windows Mobile uygulamaları, Örnek Web uygulaması.
 8. 8. IOS, Android, Windows Mobile ve web uygulamaları ile tam entegrasyon.
 9. 9. Uçtan uca kriptolama sayesinde, mesajlar sunucularımızda şifreli olarak bulunur. Meraklı gözler hiç bir açık mesaj bulamaz. Kullanıcılarınız güvenle kullansınlar diye, olası en güçlü şifreleme algoritmaları ile tasarlanmıştır.
 10. 10. Gerçek zamanlı mesajlaşma Online offline durum bildirimi Özel kanallar tanımlama Genel kanallar tanımlama İki yönlü ya da tek yönlü  kanallar tanımlama Her kullanıcı için 30 gün mesaj tarihçesi saklama, İsteğe bağlı olarak ek dosya gönderimi ve saklama, Yapılan her işlemin işlem kaydına erişim.
 11. 11. PUSH mesajlarınızı anında alıcılarına iletiyoruz, bekleme yapmıyoruz.
 12. 12. H2M Siz insanlığa faydalı bir IOT uygulaması hayal edin, biz, insandan makinaya mesajlarınızı taşıyalım.
 13. 13. M2M İsterseniz RFID kartlardan gelen bilgiyi aktaralım, isterseniz tüm makinalarınız arasında mesaj taşıyalım.
 14. 14. ZOPS, milyonlarca kullanıcı için ölçekli olarak tasarlandı.  Kullanıcı sayınız artsa bile parti tadında çalışmaya devam o/
 15. 15. Akla uygun ücretlendirme politikası. Sonradan  ortaya çıkan ek giderler yok. Kullanıcı başına + mesaj başına ücretlendirme.
 16. 16. BİZE ULAŞIN İYTE, İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi, A9 Binası 215/A http://www.zetaops.io http://www.zops.io +90 232 502 08 57 info@zetaops.io @zetaops

×