O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Чисте довкілля - наше майбутнє

ЗОШ № 17

 • Seja o primeiro a comentar

Чисте довкілля - наше майбутнє

 1. 1. Як ми всі знаємо, забрудненняЯк ми всі знаємо, забруднення навколишнього середовища досяглонавколишнього середовища досягло критичної точки. Зливання відходів укритичної точки. Зливання відходів у річки, забруднення повітря, шумоверічки, забруднення повітря, шумове забруднення – негативно впливають назабруднення – негативно впливають на довкілля.довкілля.
 2. 2. Проблема забруднення навколишнього середовища – дуже важлива! Але сучасне населення не задумується над цим. На вулицях можна побачити тонни різних відходів!
 3. 3. Правильно, К’юберте! Людей треба переконати, що це шкодить довкіллю і їм самим!
 4. 4. “Дуже чудовий пейзаж”! Професоре, а як можна вирішити цю проблему?
 5. 5. Перш за все треба на вулицях встановили контейнери , щоб люди кидали туди сміття, а потім спалювали.
 6. 6. Але ж, коли спалюють сміття, в атмосферу викидається CO2, до того ж це економічно невигідно!
 7. 7. Так, К’юберте, ти правий! Краще переробляти сміття. Треба, щоб у нашій країні побудували сміттєпереробні заводи. І цим ми вб’ємо двох зайців одразу : звільнемо країну від сміття та збережемо довкілля чистим.
 8. 8. Забруднення вихлопними газами шкодить ще більше, ніж сміття. Бо сміття можна переробити, а коли забруднюється повітря, то це вже катастрофа...
 9. 9. А це, професоре, електромобілі Що?! А… ну так, так ! Електромобіль - це такий автомобіль, який працює на електриці, а не на бензині і не забруднює довкілля вихлопними газами.
 10. 10. Риболовля – це чудово! Але, якщо в річку зливати різні відходи, то риболовля може перетворитись на полювання за мутантами... Збережемо довкілля чистим!

×