O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

Kiğılı sunum

 • Entre para ver os comentários

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

Kiğılı sunum

 1. 1.  Kiğılı, 1938 de Bingöl’ün Kiğı ilçesinde kumaş ticareti ile başlayan Abdullah Kiğılı tarafından 1965 yılında gömlek ve pantolon üretimiyle hazır giyim sektöründe çalışmaya devam etmiştir. Anadolu’nun 61 ilinde, 207 mağazasında hizmet vermektedir.
 2. 2.  Ayrıca yurtdışı mağazalar olarak Kıbrıs, Azerbaycan, Mısır, Gürcistan, Türkmenistan, Kırgızistan ve Kazakistanda şubeleri bulunmaktadır.
 3. 3.  % 100 Türk sermayesi olan KĠĞILI,1800 çalışanı ile hizmet vermektedir.
 4. 4.  ÜRÜN GARANTİSİ : www.e-kigili.com da gördüğünüz tüm ürünler orjinaldir. Ġmitasyon, replika, kopya, ikinci kalite veya defolu ürünlerin satışı yapılmamaktadır.
 5. 5.  ONLİNE SATIŞ: Öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz.
 6. 6.  Sepetinizdeki ürünleri 3 farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile indirimli ödemedir. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir ve sipariş izleme modülüne yönlendirecektir.
 7. 7.  4077 SAYILI TÜKETĠCĠNĠN KORUNMASI HAKKINDA KANUNLA TÜKETĠCĠ KORUNMAKTADIR.
 8. 8.  KĠĞILI KLASĠK CARD sahipleri tüm alışverişlerinde %5 puan kazanır. KLASĠK CARD sahiplerinin doğum günlerini firma hatırlar ve kutlama mesajı gönderir. Gönderilen sms sayesinde bir hafta boyunca yapılan tüm alışverişlerde %5 puan + %10 anında kasa indirimi ile alışveriş yapılabilmektedir.
 9. 9.  KĠĞILI GENÇ CARD sahipleri tüm alışverişlerinde anında %10 indirim kazanırlar. Ayrıca bir sonraki alışverişlerinde harcamaları için ekstra yüklenen %10 puan ile çifte fırsatla alışveriş yaparlar. KĠĞILI GENÇ CARD almak için öğrenci kimliğiniz ile birlikte mağazaları ziyaret edebilirsiniz.
 10. 10.  KĠĞILI mağazalarındaki hediye seçenekleri arasında kararsız kaldıysanız, KĠĞILI GĠFT CARD ile sevdiklerinize diledikleri hediyeyi seçme ayrıcalığı sunabilirsiniz. 100TL, 250TL, 500TL VE 750TL seçenekleri bulunan KĠĞILI GĠFT CARDı tüm KĠĞILI mağazalarından temin edebilirsiniz. Karta yüklenen tutar tek seferde kullanılmaktadır.
 11. 11.  Ürün Kullanım ve Bakım Klavuzu
 12. 12.  Sponsorluklar

×