O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

слідами шептицького

Шептицький

 • Entre para ver os comentários

 • Seja a primeira pessoa a gostar disto

слідами шептицького

 1. 1. Слідами Митрополита Андрія Шептицького
 2. 2. Митрополит Андрій Шептицький  Глава Української Церкви  Митрополит Галицький  Архієпископ Львівський
 3. 3. Митрополит Андрей Шептицький народився 29 липня 1865 року в мальовничому селі Прилбичі, що на Яворівщині біля Львова, в сім'ї графів Івана Шептицького та Софії з Фредрів. При хрещенні його назвали Романом Марією Александром.
 4. 4. 1884 року майбутній митрополит вступає на правничий факультет Краківського університету, а з третього семестру переїжджає до Бреслава (нині - Вроцлав), де відвідує лекції з філософії, славістики й теології.
 5. 5. 1885 року юний Шептицький заснував інтелектуально- духовне товариство “Соцієтас Гозіяна”, навколо якого гуртувалася католицька молодь 1887 року закінчив студіювати право в Кракові, отримавши ступінь доктора права. Але на цьому не зупинився, розпочавши студіювати право у Мюнхені, а у Відні філософію.
 6. 6. Від монаха до Митрополита У квітні 1886 року Роман їде до Рима ,до Папи Лева XIII Йому хлопець повідомляє про свій намір вступити до монастиря Василіянського Чину. Папа, обійнявши його, промовив: “Мій сину, вибирай найліпшу частину, яка буде невід'ємною частиною тебе..”. Андрій Шептицький серед перших реформованих Василіян. Добромиль 1882 р.
 7. 7. 1896 року о. Андрея призначають на посаду ігумена монастиря св. Онуфрія у Львові. 2 січня 1898г. ієромонаха Андрея призначили Станіславським єпископом. 31 жовтня 1900 року у пресі з’явилось офіційне підтвердження про номінацію єпископа Шептицького Галицьким.
 8. 8. Патріарх Української греко- католицької Церкви Митрополит Шептицький освятив збудований у 1927-1928 рр. храм Благовіщення Пресвятої Богородиці в Гребенові. Храм Благовіщення пр.Богородиці с.Гребенів.
 9. 9. Великого Митрополита зустрічала уся бойківська громада Гребенова та околиць. Освячення храму.
 10. 10. Митрополит та інші духовні особи неодноразово відвідували санаторій-віллу "Зелемінь”, з метою лікування та проведення духовних реколекцій. Перші реколекції відбулись у вересні 1931 та 1933 рр. В 1931р вони відбулись за сприяння Товариства О.О. Катихитів, а у 1933 – товариства св. Андрея. В обох реколекціях взяли участь по 40 священників Реколекції на віллі «Зелемінь» 1933р.
 11. 11. Андрей Шептицький був засновником Студитського наукового інституту, якому подарував велику бібліотеку. 1919 року заснував богословський факультет при Духовній семінарії у Львові, який 1928 року був реорганізований в Богословську академію з філософським та теологічним факультетами.Група викладачів та слухачів Греко- католицької Богословської Академії в подвір'ї Академії на вул. Коперника Львів
 12. 12. 1923 року заснував Богословське наукове товариство, яке видавало часопис “Богословіє” та “Праці Богословського наукового товариства”. 1939 року заснував Український католицький інститут Церковного з'єднання ім. Митрополита Рутського
 13. 13. Вже у вересні 1944 року стан здоров'я Митрополита Андрея Шептицького значно погіршився. Він був паралізований, у візочку, не міг правити Службу Божу без допомоги отців, бо руки його були зовсім нерухомими.
 14. 14. 1 листопада 1944 р. о 1.30год. серце великого Митрополита перестало битися. 3 листопада тіло Митрополита поклали в дубову труну. Після Панахиди домовину Митрополита Андрея Шептицького було покладено в крипту собору св. Юра
 15. 15. Слово до вчителів А Ви, що безпосередньо працюєте над вихованням молоді, дбайте не менше над просвітленням його розуму, як і над ублагородженням її розуму, як і над ублагородженням її сердець. Подавайте молоді таку освіту, яка навчила б її не тільки теорії, але теж і практики Митрополит Андрей Шептицький

×