O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

BeWise loeng: Anu Vunk "Hirmud ja sisemine motivatsioon" @ TTÜ 13.11.2014

701 visualizações

Publicada em

Oma ettekandes rääkis Anu hirmu põhiolemusest ja sellest, miks hirm on suurim takistus otsustamisel. Ettevõtjaks saada on lihtne, kuidas ettevõtjana jätkata ning sisemist motivatsiooni säilitada keeruline. Mis on Motivatsioon 1, 2 ja 3 ning mis Anu ennast motiveerib, sellest sai teada tema loengus.

Anu Vunk on ettevõtja, kes hakkas ettevõtluses kätt proovima juba 20-aastasena. Viimased viis aastat on ta tegelenud messilahenduste disaini ja tootmiskorraldusega Euroopa suurtele messidele (sh Milaanos, Cannes´is, Kölnis, Stockholmis, Helsingis, Lappeenrannas, Tallinnas). Alates 2014. aasta suvest tegutseb Anu tarkvara valdkonnas, kus ta on üks uue põlvkonna tarneahela- ja logistikajuhtimise tarkvara Live Logistics Software'i lansseerijatest. Anu oli Ettevõtlike Noorte koja JCI Tallinn 2013. aasta President ning sel sügisel alustas Anu ka ettevõtluse magistriõpingui EBSis.

Publicada em: Aperfeiçoamento pessoal
  • Seja o primeiro a comentar

×