Anúncio

Jak chronic dziecko w sieci – poradnik

10 de Jan de 2013
Anúncio

Mais conteúdo relacionado

Anúncio
Anúncio

Jak chronic dziecko w sieci – poradnik

  1. JAK CHRONIC DZIECKO W SIECI – PORADNIK Iwona Pachuta
  2. Ustalając zasady korzystania z Internetu przez swoje dziecko, możesz posłużyć się „Umową o bezpiecznym korzystaniu z Internetu”, która jest dostępna w serwisie sieciaki.pl
  3. Zasady bezpiecznego korzystania z Internetu przez najmłodszych:
  4. Ustal z dzieckiem  Umieść komputer w zasady korzystania powszechnie z sieci adekwatne dostępnym miejscu do jego wieku, takie w domu. Bądź obok jak maksymalny swojego dziecka, czas spędzany w kiedy surfuje po sieci, serwisy i Internecie. strony internetowe,  Naucz dziecko które może zasady odwiedzać, sposoby ograniczonego reagowania na zaufania do osób i niebezpieczne treści, na które sytuacje. trafia w sieci.
  5. Naucz dziecko  Chroń komputer chronić prywatność. dziecka przed  Przekonaj dziecko, niewłaściwymi by zawsze treściami. Upewnij konsultowało z tobą się, że na materiały, które komputerze publikuje w twojego dziecka Internecie. działa  Nie narażaj dziecka, zaktualizowany publikując program bezkrytycznie jego antywirusowy i zdjęcia w sieci! zapora sieciowa.
  6. Upewnij się, że  Naucz dziecko twoje dziecko szacunku dla innych korzysta z gier internautów i adekwatnych do przekonaj je, że jego wieku, np. na nawet pozornie podstawie oznaczeń niewinne żarty PEGI. potrafią bardzo krzywdzić.
  7. Programy i ustawienia jakich możemy użyć aby uchronić dziecko przed szkodliwymi treściami w Internecie:  NetSprint Toolbar Rodzinny 1.1  Ochraniacz 0.15  Prawidłowe ustawienie wyszukiwarek
  8. KONIEC
Anúncio