O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

портфоліо керівників гуртків

3.317 visualizações

Publicada em

портфоліо керівників гуртків

  • Seja o primeiro a comentar

  • Seja a primeira pessoa a gostar disto

портфоліо керівників гуртків

  1. 1. Центр дитячої творчості «Дивосвіт» Портфоліо керівників гуртків розвиваючої школи «Сонечко» 2014 – 2015 н.р.
  2. 2. Розвиваюча школа «Сонечко» Заснована у 1996 році. Об'єднує 4 гуртки, які відвідують діти віком від 4 до 6 років. Двічі на тиждень діти займаються співом, хореографією, англійською мовою, малюванням, ліпленням та аплікацією
  3. 3. З дітьми працюють молоді та завзяті педагоги Сьогодні це:
  4. 4. Сорокіна Дарина Олегівна Викладач англійської мови Розвиває в дітях фонетичний слух, увагу, пам’ять. Діти вивчають англійські слова,речення,пісні за допомогою іграшок,плакатів,малюнків.
  5. 5. Цимбаліст Катерина Юріівна Займається з малюками співом. Ці заняття розвивають поставу,правильне дихання, артикуляцію, дикцію, музичну пам’ять і слух. Шумовий оркестр розвиває почуття ритму.
  6. 6. Балабанова Юлія Сергіївна Навчає дітей малювати, ліпити та працювати з кольоровим папером. Фантазія, уява, дрібна моторика дуже важлива для розвитку творчих здібностей дітей.
  7. 7. Герасимова Юлія Ігорівна Випускниця ЦДТ «Дивосвіт»,а нині педагог,який навчає дітей органічно рухатись під музику, координуватися у просторі, розвиває гнучкість, почуття ритму.
  8. 8. Часті гості :логопед та дитячий психолог. Заняття в розвиваючій школі розвивають творчі здібності дітей,навчають їх спілкуватися в колективі , допомагають визначити до чого в дитини є хист, чим подобається займатися і що найкраще в неї виходить. Після 6 років більшість вихованців розвиваючої школи «Сонечко» продовжують навчання в інших гуртках та вливаються у дружню сім'ю ЦДТ «Дивосвіт»

×