O slideshow foi denunciado.
Utilizamos seu perfil e dados de atividades no LinkedIn para personalizar e exibir anúncios mais relevantes. Altere suas preferências de anúncios quando desejar.

ČRo - Systémové války - diskuze

606 visualizações

Publicada em

Systémové války na obzoru
Operační systémy, hardware a patenty
Český rozhlas Leonardo, časopis Vesmír a HUB Praha vás zvou na diskusní setkání inspirované nedávnou koupí Motoroly společností Google. Tento krok není ještě definitivně uzavřen z hlediska regulace monopolu, ale už teď otevírá otázky do budoucna. Hardware totiž ztrácí na významu a co centra zájmu se dostávají konkrétní operační systémy.
Rozezlí si Google další výrobce hardwaru, kteří doposud spoléhali na jeho otevřený operační systém Android? Proč se o podobné fúze nikdy nepokusil Microsoft? Jaká je vůbec budoucnost mobilních hardwarových zařízení?

  • Seja o primeiro a comentar

ČRo - Systémové války - diskuze

  1. 1. Bezpečnost potravinSystémové války na obzoruOperační systémy, hardware a patentyČeský rozhlas Leonardo, časopis Vesmír a Hub Prahavás zvou na diskusní setkání inspirované nedávnoukoupí Motoroly společností Google. Hardware totižztrácí na významu a co centra zájmu se dostávajíkonkrétní operační systémy.Rozezlí si Google další výrobce hardwaru, kteří do-posud spoléhali na jeho otevřený operační systémAndroid? Proč se o podobné fúze nikdy nepokusilMicrosoft? Jaká je vůbec budoucnost mobilníchhardwarových zařízení?Středa 21. září 2011 od 19 hodinv prostoru Hub na pražském Smíchově (Hub Praha, Drtinova 10, Praha 5)Hosté:Jiří Donátodborný konzultant v oblasti ITPetr Krčmářšéfredaktor serveru Root.czModeruje:Luboš VeverkaČeský rozhlas LeonardoVstup zdarma. Více informací na leonardo.rozhlas.cz

×